Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lis 22, 2021 0:24 Re: Tulinkowy Magiczny Świat- [*]zawsze w sercu

alessandra pisze:Bardzo Wam dziekuje za pamiec i ze czasem jeszcze zerkniecie tutaj choc niewiele sie dzieje :oops:
Bo i co pisac koty 4 ale jakies takie ...zwykle :wink:


To nadaj im czarodziejskiej mocy !!! Ale żeby było wyjątkowo, to tylko jednemu futrowi :P

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lis 22, 2021 0:26 Re: Tulinkowy Magiczny Świat- [*]zawsze w sercu

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:Bardzo Wam dziekuje za pamiec i ze czasem jeszcze zerkniecie tutaj choc niewiele sie dzieje :oops:
Bo i co pisac koty 4 ale jakies takie ...zwykle :wink:


przecież fajnie mieć zwykłe-niezwykłe koty

lepiej niech wieje nudą

Wiesz calkiem nudy nie ma pnn i plazmocytarne zapalenie gęby ,alergik ktory mnie finansowo dobija i staroć zrzedząca :lol:
Ale czegos brakuje...


Coś czuję,że brakuje Ci kolejnego kota :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lis 22, 2021 0:29 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Marzenia11 pisze:
alessandra pisze:Obrazek
I gotowe
Chociaz jeden pomoga :mrgreen:
Obrazek

O matkobosko coz to jest?



8O toż to wygląda jak wielki róziowy pompon!

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lis 22, 2021 7:09 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Czykita się ślini na sam widok i ugniata.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon lis 22, 2021 15:55 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Dzieki za reklame :1luvu: To praeda jezt to miesamowicie miekkie.jeszcze bardziej niz ta szenila robiona na gladko no i ciekawe doznania dla lapek :ok:
A pokaze jeszcze co dla kotki Milenki zrobilam,bo lubi spacerowac :)
To welna merino merceryzowana czyli miekka i antypilling ,dzieki tej technologii nie uczula.Gruba sukienka z promieniami slonca :kotek:
Obrazek
Rozmiar duzego kota obwod 40-44cm mozna naciagnac
dlugosc od nadsdy szyi do nadady ogonka 38cm

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lis 23, 2021 21:16 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Można naciągnąć?! :strach: Nie każdy kot taki naiwny, by sobie pozwolił :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lis 23, 2021 21:17 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Przyjrzałam się dogłębnie dużemu pomponowi, a bliżej jego robocie. Toż to naciągane! Wydawało mi się,że sama robisz te oczka, a tu splot jest gotowcem i tylko nawijasz drutami :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk



Post » Pt lis 26, 2021 17:23 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

alessandra pisze:Obrazek


Tam sznureczki, a tu już ma postać tak leciutką jak piórka :)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt lis 26, 2021 17:54 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

miąchałabym!!!! Czykita.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie gru 05, 2021 10:50 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Kochani z okazji Dnia sw Mikolaja ,a tylko swiety by wytrzymal taka prace :mrgreen: ,oferujemy rabat przez 7 dni na. niektore tuliwelnianki .Dla swojego futerka,dla ulubionego futerka przyjaciół ,dla dt :kotek: Zajrzyj,wybierz,zaznacz ze na prezent lub opakowanie prezentowe i komu wyslac,a ja z pomocnym Milusiem zajmiemy sie resztą :D Dla romantycznych dam piekne szale od slepaczka Behemota ,idealny przezent pod choinke.Mam osobiscie taki od kilku lat i wiem ze warto.Oraktyczny w noszeniu,ozdobny,cieply i bardzo praktyczny w praniu.Wrzucasz do pralki na 30 stopni i po odwirowaniu i wyschnieciu jest jak nowy :ok:
Znajdzie sie cos na każdą kieszen :201461
Jedno masz zapewnione-nic nie jest chinskim byleczym.Wloczka turecka,czeska,angielska a wykoanwca 100% slowianska dusza :mrgreen:
Zapraszamy
Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie gru 05, 2021 11:37 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

alessandra pisze:Kochani z okazji Dnia sw Mikolaja ,a tylko swiety by wytrzymal taka prace :mrgreen: ,oferujemy rabat przez 7 dni na. niektore tuliwelnianki .Dla swojego futerka,dla ulubionego futerka przyjaciół ,dla dt :kotek: Zajrzyj,wybierz,zaznacz ze na prezent lub opakowanie prezentowe i komu wyslac,a ja z pomocnym Milusiem zajmiemy sie resztą :D Dla romantycznych dam piekne szale od slepaczka Behemota ,idealny przezent pod choinke.Mam osobiscie taki od kilku lat i wiem ze warto.Oraktyczny w noszeniu,ozdobny,cieply i bardzo praktyczny w praniu.Wrzucasz do pralki na 30 stopni i po odwirowaniu i wyschnieciu jest jak nowy :ok:
Znajdzie sie cos na każdą kieszen :201461
Jedno masz zapewnione-nic nie jest chinskim byleczym.Wloczka turecka,czeska,angielska a wykoanwca 100% slowianska dusza :mrgreen:
Zapraszamy
Obrazek


u nas na razie goło i niezbyt wesoło, na zakupy kaski brak :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie gru 05, 2021 13:42 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

mir.ka pisze:
alessandra pisze:Kochani z okazji Dnia sw Mikolaja ,a tylko swiety by wytrzymal taka prace :mrgreen: ,oferujemy rabat przez 7 dni na. niektore tuliwelnianki .Dla swojego futerka,dla ulubionego futerka przyjaciół ,dla dt :kotek: Zajrzyj,wybierz,zaznacz ze na prezent lub opakowanie prezentowe i komu wyslac,a ja z pomocnym Milusiem zajmiemy sie resztą :D Dla romantycznych dam piekne szale od slepaczka Behemota ,idealny przezent pod choinke.Mam osobiscie taki od kilku lat i wiem ze warto.Oraktyczny w noszeniu,ozdobny,cieply i bardzo praktyczny w praniu.Wrzucasz do pralki na 30 stopni i po odwirowaniu i wyschnieciu jest jak nowy :ok:
Znajdzie sie cos na każdą kieszen :201461
Jedno masz zapewnione-nic nie jest chinskim byleczym.Wloczka turecka,czeska,angielska a wykoanwca 100% slowianska dusza :mrgreen:
Zapraszamy
Obrazek


u nas na razie goło i niezbyt wesoło, na zakupy kaski brak :(


Ech,wiem ze wiele dobrych osob nie najlepiej ma ostatnimi czasy :(
Najgorsze ze przyszly rok zapowiada sie jeszcze bardziej czarno.
Odnosze wrazenie jakbysmy byli na zboczu góry śnieżnej a driga jest tylko w dół...

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie gru 05, 2021 13:53 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

alessandra pisze:Odnosze wrazenie jakbysmy byli na zboczu góry śnieżnej a driga jest tylko w dół...


Jeszcze trochę i osuniemy się wszyscy w spokojną, zieloną dolinę :1luvu: . Byleby dobrze wycelować :mrgreen:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 250 gości