Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lut 13, 2024 22:35 Re: Tulinkowy Magiczny Świat..

A tak przy okazji,jak ktoś ma ochotę posłuchać Kubasiewicz Myślą czarownicy,to poproszę o adres email,udostępniam tylko prywatnie,stąd potrzebny mail,na kanale będzie niewidoczne .czarów nam potrzeba,bo jakieś klątwy widzą albo co... :wink:
Aha,mam dublet "kołysanki dla czarownicy",jeśli ktoś woli sam poczytać,chętnie podaruję za koszt wysylki :)

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lut 14, 2024 10:41 Re: Tulinkowy Magiczny Świat..

alessandra pisze:A tak przy okazji,jak ktoś ma ochotę posłuchać Kubasiewicz Myślą czarownicy,to poproszę o adres email,udostępniam tylko prywatnie,stąd potrzebny mail,na kanale będzie niewidoczne .czarów nam potrzeba,bo jakieś klątwy widzą albo co... :wink:
Aha,mam dublet "kołysanki dla czarownicy",jeśli ktoś woli sam poczytać,chętnie podaruję za koszt wysylki :)


ja chcę :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72831
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lut 14, 2024 10:43 Re: Tulinkowy Magiczny Świat..

alessandra pisze:
Atta pisze:A Ty Nam czytasz niestrudzenie :1luvu: A poza tym?Weź tak nie siedź po ciemku. Zapal tu światło :201473


ech, nic dobrego do napisania,po cóż martwić Cioteczki kiepskimi doniesieniami :wink:
Kociaki upierdliwe bez zmian (no może nie zupełnie , bo zmieniają się w upierdliwości raz jeden bardziej raz drugi :mrgreen: Nesti wkrótce na badania kontrolne pojedzie ) a u mnie pochylnia zdrowotna i sporo pracy , więc jadę na konopiach ( w Czechach maja 99% stężenie :ok: , więc tam zaopatruję się, gdy uda mi się pojechać-takie małe miasteczko jest jakieś 2 godziny drogi ode mnie , bo więcej nie wysiedzę , a i tak muszę z kierowcą ), inne p/b niestety za bardzo ogłupiają, więc absolutnie nie mogę stosować. Wzrok bardzo mi poleciał , słowem tak do kupy trzymam się powiązana sznurkiem silnej woli i obowiązku :mrgreen:

Sama wiesz, Atta, gdy człowieka boli, gadać się nie chce , a i kiepskim jest kompanem do towarzystwa, dlatego mało zaglądam tu ...

z wyprawy po leki https://www.youtube.com/shorts/2KbyMAfFCTM
rynek taki jak w naszych niektórych miastach
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72831
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lut 14, 2024 23:41 Re: Tulinkowy Magiczny Świat..

alessandra pisze:
czarno-czarni pisze:Ejże, jak coś potrzeba, pisz, kupię i z polskj3wyślę. Żaden problem. Ale muszę wiedzieć, co. Też mam jakiś mrok w duszy...ehhh :( trzymaj się i daj znać, jak coś potrzeba.

Dziękuję,masz swoje problemu, nie chcę dokładać, a póki co wykupiliśmy zapas aptek w Bromouvie :mrgreen:
Z wiosną może jakoś lepiej choć na duszy będzie...

A to jeszcze nie wiosna 8O bo mi cebulki przed oknem kiełkują! obawiam się ,że zmarzną te tulipany i pierwiosnki :( albo jak w ubiegłym roku większość zostanie zeżarta i z ziemi nie wyjdzie :evil:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lut 15, 2024 7:29 Re: Tulinkowy Magiczny Świat..

mir.ka pisze:
alessandra pisze:A tak przy okazji,jak ktoś ma ochotę posłuchać Kubasiewicz Myślą czarownicy,to poproszę o adres email,udostępniam tylko prywatnie,stąd potrzebny mail,na kanale będzie niewidoczne .czarów nam potrzeba,bo jakieś klątwy widzą albo co... :wink:
Aha,mam dublet "kołysanki dla czarownicy",jeśli ktoś woli sam poczytać,chętnie podaruję za koszt wysylki :)


ja chcę :)

Poleciało PW :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lut 15, 2024 7:31 Re: Tulinkowy Magiczny Świat..

Atta pisze:
alessandra pisze:
czarno-czarni pisze:Ejże, jak coś potrzeba, pisz, kupię i z polskj3wyślę. Żaden problem. Ale muszę wiedzieć, co. Też mam jakiś mrok w duszy...ehhh :( trzymaj się i daj znać, jak coś potrzeba.

Dziękuję,masz swoje problemu, nie chcę dokładać, a póki co wykupiliśmy zapas aptek w Bromouvie :mrgreen:
Z wiosną może jakoś lepiej choć na duszy będzie...

A to jeszcze nie wiosna 8O bo mi cebulki przed oknem kiełkują! obawiam się ,że zmarzną te tulipany i pierwiosnki :( albo jak w ubiegłym roku większość zostanie zeżarta i z ziemi nie wyjdzie :evil:

U nas ciepło jak dawniej w kwietniu i raczej już tak będzie. Obawiam się,że mogą być jeszcze jakieś zimne zawirowania pogody,a wtedy faktycznie kwiaty zginą. :?

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lut 15, 2024 14:15 Re: Tulinkowy Magiczny Świat..

Chodzę w lekkich botkach, a dziś prezentuję się w mokasynach. Nie ma jak zaszaleć na jesień i do fioletowych butów dokupić sobie idealnie dopasowane kolorem skarpetki :mrgreen: Szał! czekam kiedy się kto odezwie, bo na razie sie wpatrują :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lut 15, 2024 16:08 Re: Tulinkowy Magiczny Świat..

Atta pisze:Chodzę w lekkich botkach, a dziś prezentuję się w mokasynach. Nie ma jak zaszaleć na jesień i do fioletowych butów dokupić sobie idealnie dopasowane kolorem skarpetki :mrgreen: Szał! czekam kiedy się kto odezwie, bo na razie sie wpatrują :ryk:


Ja bym sie odezwała z zapytaniem gdzie kupiłas , bo to mój kolor :lol:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lut 15, 2024 17:14 Re: Tulinkowy Magiczny Świat..

alessandra pisze:
Atta pisze:Chodzę w lekkich botkach, a dziś prezentuję się w mokasynach. Nie ma jak zaszaleć na jesień i do fioletowych butów dokupić sobie idealnie dopasowane kolorem skarpetki :mrgreen: Szał! czekam kiedy się kto odezwie, bo na razie sie wpatrują :ryk:


Ja bym sie odezwała z zapytaniem gdzie kupiłas , bo to mój kolor :lol:


mój też
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72831
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lut 15, 2024 18:03 Re: Tulinkowy Magiczny Świat..

Sklep stacjonarny w Zawierciu :mrgreen: ale to juz było ponad rok temu. Rozglądałam się za takimi, które w całości będą w tym kolorze. Mankamentem jest to,że one mechate, czyli nie bardzo na brudną pogodę. I mam nadzieję, że ten a'la zamsz nie będzie farbował. Kilka lat temu trafiłam na prawdziwie zamszowe czerwone pantofle na 4 cm słupku. Ideał :love: Dopóki przy 2 lub 3 wyjściu nie puściły farby na brzegu :evil: Na styku buta i rajstop mam szlaczki, ale wpadłam na pomysł,że gdy znajdę rajstopy o podobnym odcieniu to wyeliminuje ten mankament 8) Podobno na wiosnę będzie moda czerwone buty+takie same rajstopy, więc spodziewam się ustrzelić odpowiedni odcień :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt lut 16, 2024 15:59 Re: Tulinkowy Magiczny Świat..

Atta pisze:Sklep stacjonarny w Zawierciu :mrgreen: ale to juz było ponad rok temu. Rozglądałam się za takimi, które w całości będą w tym kolorze. Mankamentem jest to,że one mechate, czyli nie bardzo na brudną pogodę. I mam nadzieję, że ten a'la zamsz nie będzie farbował. Kilka lat temu trafiłam na prawdziwie zamszowe czerwone pantofle na 4 cm słupku. Ideał :love: Dopóki przy 2 lub 3 wyjściu nie puściły farby na brzegu :evil: Na styku buta i rajstop mam szlaczki, ale wpadłam na pomysł,że gdy znajdę rajstopy o podobnym odcieniu to wyeliminuje ten mankament 8) Podobno na wiosnę będzie moda czerwone buty+takie same rajstopy, więc spodziewam się ustrzelić odpowiedni odcień :ok:

Jak zwykle pomysłowa i na czasie :ok: :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lut 17, 2024 14:05 Re: Tulinkowy Magiczny Świat..

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72831
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lut 17, 2024 15:42 Re: Tulinkowy Magiczny Świat..

mir.ka pisze:Obrazek

My pamiętamy! Od samego rana kotu dogadzamy :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lut 20, 2024 18:13 Re: Tulinkowy Magiczny Świat..

trzymajcie się zdrowo, bardzo bardzo!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto lut 20, 2024 22:05 Re: Tulinkowy Magiczny Świat..

Bazarka nie robię, ale moze ktoś by chciał sobie/komuś sztachnąć :mrgreen: Kasa pójdzie do Marty.

Atta pisze:A gdyby ktoś był zainteresowany takim zapachem Jeanne Arthes - woda perfumowana Love Generation Pin Up Obrazekhttps://zapodaj.net/plik-1Hbe1jSGWw to jest możliwość zakupu z przekazaniem kwoty na potrzeby Sonii. Towar od znajomej wystawiony u mnie na olx.

Pojemność 60ml [ubytek na próbne psiknięcie]. Buteleczka w kartoniku oraz foli zewnętrznej.
Zapach kwiatowo-drzewny
nutami głowy są: Bergamotka i Tangeryna;
nutami serca są: Róża i Jaśmin;
nutami bazy są: Piżmo, Drzewo sandałowe i Paczula

Zapach wyważony słodko-owocowo-kwiatowy; nie jest ciężki.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: luty-1, Victoresb i 530 gości