Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 07, 2023 10:46 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

takie mieszanki są najlepsze! Są faktycznie trudne, ale jakie kochane. Rozumiem, że czasem człowiek czuje się winny, jak się tłuką, że adopcją skrzywdził tego drugiego, ale sądzę, że najwięcej problemów jest w naszych głowach. Dlatego koty walą w nas barankiem, żebyśmy się jakoś ogarnęli. No.

Jak Twoje zdrowie?
podaj mi proszę na pw adres, mały liścik chciałam posłać.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto maja 09, 2023 20:02 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

czarno-czarni pisze:takie mieszanki są najlepsze! Są faktycznie trudne, ale jakie kochane. Rozumiem, że czasem człowiek czuje się winny, jak się tłuką, że adopcją skrzywdził tego drugiego, ale sądzę, że najwięcej problemów jest w naszych głowach. Dlatego koty walą w nas barankiem, żebyśmy się jakoś ogarnęli. No.

Jak Twoje zdrowie?
podaj mi proszę na pw adres, mały liścik chciałam posłać.

No tak, jak taki Yorciu walnie barankiem, to wstrzasu mózgu można dostac :strach: :ryk: ale moze i potrzebne jest to czasem mozgownicy, aby ustawilo sie to i owo na miejsce :mrgreen:
Dziekuje, juz lece ma pw. :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt maja 12, 2023 1:07 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

alessandra pisze:O tak, Tundra, jesli jakowes niebo jest, to najwazniejsze aby byly koty, tUste , szczesliwe , zadowolone, to juz jakos te dietę zniosę :mrgreen:m

Atta, w zasadzie to nie ma jakis walk czestych czy wielkich, ale klopot z Yorim w tym, ze no..on jest taki inny .. nie ma wyczucia ze cos jest zabawą , nie ma wyczucia w niczym.Jak sie raduje to jak ...skunks..bo gruczoly mu nie wytrzymują...
Jest wielki i bardzo silny , kochany, ale przez to ze przeszedl pp IQ ma kiepskie i nie kojarzy co jest zle czy dobrze, jak inne koty. Z radosci czesto drapie i gryzie ,czesto , jak z glowki walnie to zęby mozna stracic :mrgreen: to z milosci..no tak po prostu ma , imię jego po japonsku znaczy" więcej niż ", trudno go do konca zakwalifikowac jako kota: skunks, koala, bo zawsze wyglada jak lekko "na haju",pies bo warczy gdy mieso ukradnie :ryk: z kota wlasciwie to tylko ma mruczenie :roll:


Ciekawa mieszanka :)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob maja 13, 2023 8:53 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Doberek, mam cos dla tych, ktorzy nie zagladaja na yt
Znow niestety pokrecone, tutaj kiepsko wstawia sie zdjecia z tel, przyznam
ObrazekObrazek
Mala wycieczka do Arboretum Wojslawice
Luuudzie tam jest cuuudnie, ptaki, koty, zajac spod nog mi wyskoczyl :kotek: akurat ktos bral slub w celtyckim kregu, wiec i ciekawostka sie zdarzyła
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Feeria zapachow wrecz odurza :1luvu:
Ostatnio edytowano Sob maja 13, 2023 8:59 przez alessandra, łącznie edytowano 1 raz

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Sob maja 13, 2023 21:49 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Wojsławice są cudne, lubię tam jeździć, ale raczej później, od czerwca, kiedy już nie ma szału na rododendrony. Latem poza weekendami jest tam więcej pracowników niż turystów

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie maja 14, 2023 12:00 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

alessandra pisze:Doberek, mam cos dla tych, ktorzy nie zagladaja na yt
Znow niestety pokrecone, tutaj kiepsko wstawia sie zdjecia z tel, przyznam
ObrazekObrazek
Mala wycieczka do Arboretum Wojslawice
Luuudzie tam jest cuuudnie, ptaki, koty, zajac spod nog mi wyskoczyl :kotek: akurat ktos bral slub w celtyckim kregu, wiec i ciekawostka sie zdarzyła
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Feeria zapachow wrecz odurza :1luvu:


pięknie tam, dawno nie byłam

teraz wybieram się do Pszczyny, pochodzić po parku, może zwiedzić zamek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 14, 2023 17:50 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Na Twoim yt to nie wiadomo czemu poświęcić uwagę. No przecie nie da rady słuchać na raz dwóch powieści :P O smokach mię zainteresiło :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie maja 14, 2023 17:52 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

alessandra pisze:Mala wycieczka do Arboretum Wojslawice
Luuudzie tam jest cuuudnie, ptaki, koty, zajac spod nog mi wyskoczyl :kotek: akurat ktos bral slub w celtyckim kregu, wiec i ciekawostka sie zdarzyła
Obrazek
Obrazek
Feeria zapachow wrecz odurza :1luvu:


Boszzz jak zwykle stawiasz przyrodę na głowie :P Na ławeczce chętnie bym przysiadła... Tylko może nie w tej formie,by nie fiknąc :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw maja 18, 2023 8:49 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

MaryLux pisze:Wojsławice są cudne, lubię tam jeździć, ale raczej później, od czerwca, kiedy już nie ma szału na rododendrony. Latem poza weekendami jest tam więcej pracowników niż turystów

Jeszcze nie ma tak wielu osób, jak pod koniec maja i poczatkiem czerwca, gdy wszystkie juz azalie i rododendrony kwitną.Za to mozna czasem na slub sie natknac , jak mnie sie zdarzylo, w celtyckim kregu i ze wspanialymi muzykami -klasyczny kwartet z vilonczellą nawet, a ptaszki spiewaja do wtóru :1luvu:
Z ochota zmienilabym sie w ptaka lub zajaca, ktore tam pomieszkuja, ze o piżmaku nie wspomnę.Zawsze go odwiedzam :D no i koty oczywiscie :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw maja 18, 2023 8:52 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Atta pisze:
alessandra pisze:Mala wycieczka do Arboretum Wojslawice
Luuudzie tam jest cuuudnie, ptaki, koty, zajac spod nog mi wyskoczyl :kotek: akurat ktos bral slub w celtyckim kregu, wiec i ciekawostka sie zdarzyła
Obrazek
Obrazek
Feeria zapachow wrecz odurza :1luvu:


Boszzz jak zwykle stawiasz przyrodę na głowie :P Na ławeczce chętnie bym przysiadła... Tylko może nie w tej formie,by nie fiknąc :ryk:

Takie fikniecie na odurzający zapachem dywan to sama rozkosz :mrgreen:
Naprawde cos w tym jest, to znaczy mozna samemu sie przekonac, ze zapach tysiecy kwiatow dziala jak narkotyk, najwspanialszy , bo naturalny i nie ma zwidow tylko radosc
Opiero na drugi dzien poczulam bol w miesniach nie przyzwyczajonych i oslabionych , ze o reszcie nie wspome.Trzyma mnie do dzis , jako ze mi nieco nerw przewialo na gorce i reka troche malo ruszam, ale co tam :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw maja 18, 2023 8:57 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

mir.ka pisze:
alessandra pisze:Doberek, mam cos dla tych, ktorzy nie zagladaja na yt
Znow niestety pokrecone, tutaj kiepsko wstawia sie zdjecia z tel, przyznam
ObrazekObrazek
Mala wycieczka do Arboretum Wojslawice
Luuudzie tam jest cuuudnie, ptaki, koty, zajac spod nog mi wyskoczyl :kotek: akurat ktos bral slub w celtyckim kregu, wiec i ciekawostka sie zdarzyła
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Feeria zapachow wrecz odurza :1luvu:


pięknie tam, dawno nie byłam

teraz wybieram się do Pszczyny, pochodzić po parku, może zwiedzić zamek


Polecam tez palac w Mosznej , podobno pieknie rododendrony kwitna i ogolnie cudne ogrody.Jeszcze nie bylam

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw maja 18, 2023 9:01 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Atta pisze:Na Twoim yt to nie wiadomo czemu poświęcić uwagę. No przecie nie da rady słuchać na raz dwóch powieści :P O smokach mię zainteresiło :twisted:

Oooo, bo ja dbam o cwiczenie pamieci :ryk: a cztery na raz czytane to dopiero frajda :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw maja 18, 2023 9:17 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:Doberek, mam cos dla tych, ktorzy nie zagladaja na yt
Znow niestety pokrecone, tutaj kiepsko wstawia sie zdjecia z tel, przyznam
ObrazekObrazek
Mala wycieczka do Arboretum Wojslawice
Luuudzie tam jest cuuudnie, ptaki, koty, zajac spod nog mi wyskoczyl :kotek: akurat ktos bral slub w celtyckim kregu, wiec i ciekawostka sie zdarzyła
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Feeria zapachow wrecz odurza :1luvu:


pięknie tam, dawno nie byłam

teraz wybieram się do Pszczyny, pochodzić po parku, może zwiedzić zamek


Polecam tez palac w Mosznej , podobno pieknie rododendrony kwitna i ogolnie cudne ogrody.Jeszcze nie bylam


ja też jeszcze nie byłam
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 18, 2023 9:19 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Obrazek

zgadłam? :wink:
a jak nie to i tak wszystkiego najlepszego :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 176 gości