Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 15, 2022 11:51 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

No i co
No i łzy kolejne ze mnie wydusiłyscie kobitki tymi pieknymi slowami.
Dziekuję raz jeszcze za wszystko <3
To nie tak,ze sie nie chce i odchodzi od Was,ale tak,jak Dagmara tez napisala,ze coś w pewnym momencie tak pęka w czlowieku,ze ciezko slowa zlepic....
:201461
Do zobaczenia :kotek:

ObrazekObrazekObrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon sie 15, 2022 11:56 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

alessandra pisze:No i co
No i łzy kolejne ze mnie wydusiłyscie kobitki tymi pieknymi slowami.
Dziekuję raz jeszcze za wszystko <3
To nie tak,ze sie nie chce i odchodzi od Was,ale tak,jak Dagmara tez napisala,ze coś w pewnym momencie tak pęka w czlowieku,ze ciezko slowa zlepic....
:201461
Do zobaczenia :kotek:

ObrazekObrazekObrazek

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sie 15, 2022 11:56 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:Prosze o zamkniecie wątku

:(

:201481
Nie potrafię juz,nie mogę .Bede zagladac .Dziekuje za te wszystkie lata
Nie potrafie nawet ulozyc w slowa jak bardzo sie zmienilo moje zycie ,jak bardzo oodcisnely na nim swoje lapusie szczegolnie te dwa kochane czarnuszki.

Wyroby i zdjecia zamieszvzam na instagramie ,na pinterescie i na twiterze,ale pisac juz nie potrafie...


Zrobilam journal z kartek od Was do mnie,do Tulinka,dziennik pamiatek ,takie starodawne cos,bo to co jest obecnie wszystko cyfrowe u na chwie,nie pozostawi pamiątki
Dziekuje Wam
alessandra



TulinekMagicWorld
https://www.instagram.com/tulinekmagicworld/
https://mobile.twitter.com/tulinekw


chce żeby sie logowac :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sie 15, 2022 12:04 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

alessandra pisze:Z serca Wam dziekuje za mile slowa,choc nie wiem czy na nie zasluguję ...
Przenosze Milusia z leczeniem do Wroclawia,po prostu nie jestem w stanie zaufać i leczyc tam dalej.I znow te koszmarnie dlugie podroze,ktore nie wiem jak zniesie...
Ostatnie jego wyniki kreatyniny to 3,6 :( ,dawka stetydu zmiejszona maksymalnie do 1/4 tabl. juz od jakiegos czasu,bo jama ustna nie pogarsza sie ,slowem jak na jego stan i chorobe nie jest źle.
Na razie mam taki mętlik w glowie,ze krece sie w kółko z tym wszystkim...

Zasługujesz na wszystko co najlepsze Olu.
Nie do ogarnięcia i zrozumienia jest jak bardzo los Cię doświadcza :placz: :placz:
Olu :201461 :201461 <3 :201454
Obrazek

MAU

 
Posty: 2626
Od: Śro paź 24, 2012 11:45


Post » Pon sie 15, 2022 23:41 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

To koniec pewnej ery na miau... wszędzie .. Smutno, coraz smutniej będzie :201461

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon sie 15, 2022 23:41 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

Ja tylko podczytywałam, ale muszę Ci to powiedzieć Olu. Rozumiem, przytulam, współczuję i ten brak pisania też Ci pewnie wybaczę, ale musisz się postarać spojrzeć na to inaczej. Ty dajesz tym kotom miłość, dom i robisz wszystko co możliwe, a w chorobie, starości to droga jednokierunkowa i nie przeskoczysz. I czy byłoby tak, czy może inaczej, to naprawdę niewiele zmienia. Zmianą było Wasze spotkanie kiedyś w przeszłości, kiedy znalazły DOM i je pokochałaś. I tylko to się liczy :201461
Mocno, mocno Cię przytulam
Obrazek

tinga7

Avatar użytkownika
 
Posty: 1137
Od: Czw gru 13, 2012 11:14

Post » Wto sie 16, 2022 17:54 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

mir.ka pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:Prosze o zamkniecie wątku

:(

:201481
Nie potrafię juz,nie mogę .Bede zagladac .Dziekuje za te wszystkie lata
Nie potrafie nawet ulozyc w slowa jak bardzo sie zmienilo moje zycie ,jak bardzo oodcisnely na nim swoje lapusie szczegolnie te dwa kochane czarnuszki.

Wyroby i zdjecia zamieszvzam na instagramie ,na pinterescie i na twiterze,ale pisac juz nie potrafie...


Zrobilam journal z kartek od Was do mnie,do Tulinka,dziennik pamiatek ,takie starodawne cos,bo to co jest obecnie wszystko cyfrowe u na chwie,nie pozostawi pamiątki
Dziekuje Wam
alessandra



TulinekMagicWorld
https://www.instagram.com/tulinekmagicworld/
https://mobile.twitter.com/tulinekw


chce żeby sie logowac :(

Zalozenie konta to kilka sekund,prostsze niz tutaj,zapraszam

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto sie 16, 2022 17:55 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

MAU pisze:
alessandra pisze:Z serca Wam dziekuje za mile slowa,choc nie wiem czy na nie zasluguję ...
Przenosze Milusia z leczeniem do Wroclawia,po prostu nie jestem w stanie zaufać i leczyc tam dalej.I znow te koszmarnie dlugie podroze,ktore nie wiem jak zniesie...
Ostatnie jego wyniki kreatyniny to 3,6 :( ,dawka stetydu zmiejszona maksymalnie do 1/4 tabl. juz od jakiegos czasu,bo jama ustna nie pogarsza sie ,slowem jak na jego stan i chorobe nie jest źle.
Na razie mam taki mętlik w glowie,ze krece sie w kółko z tym wszystkim...

Zasługujesz na wszystko co najlepsze Olu.
Nie do ogarnięcia i zrozumienia jest jak bardzo los Cię doświadcza :placz: :placz:
Olu :201461 :201461 <3 :201454

<3

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Wto sie 16, 2022 17:58 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

Atta pisze:To koniec pewnej ery na miau... wszędzie .. Smutno, coraz smutniej będzie :201461

Od jakiegos czasu jakos tak wielu osobom sie nie wiedzie ... :( coraz smutniejsze są wątki i coraz nas mniej z tych dawnych

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto sie 16, 2022 18:19 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

tinga7 pisze:Ja tylko podczytywałam, ale muszę Ci to powiedzieć Olu. Rozumiem, przytulam, współczuję i ten brak pisania też Ci pewnie wybaczę, ale musisz się postarać spojrzeć na to inaczej. Ty dajesz tym kotom miłość, dom i robisz wszystko co możliwe, a w chorobie, starości to droga jednokierunkowa i nie przeskoczysz. I czy byłoby tak, czy może inaczej, to naprawdę niewiele zmienia. Zmianą było Wasze spotkanie kiedyś w przeszłości, kiedy znalazły DOM i je pokochałaś. I tylko to się liczy :201461
Mocno, mocno Cię przytulam

Dziekuję .Mądre slowa,krzepiące.Staralam sie zawsze tak patrzec,ale mialam wiecej sil.Choroby daja mi popalic ,szczegolnie fibromialgia.Turlam sie dla tych futrzaków ale coraz trudniejsze staje sie to wszystko.Nie chcę Wam kochani marudzic ,pewnie tez trudno zrozumiec bedzie niektorym jak zyc nie mogąc kucnac np a klękniecie to proces wielu dlugich minut i bolu a jeszcze trzeba potem sie podniesc :wink: ,normalne sprawy jak ogarniecie kuwet staje sie zadaniem do ktorego trzeba sie przygotowac.To zupelnie inny swiat...
Wolalabym byc pamietana jako ta z poczuciem humoru a nie skwaszona i zgorzkniala.
Powiem tylko jeszcze ze bylam z Milusiem na badaniach u mojej dawnej wetki.Wyniki od czerwca niewiele sie zmienily,procz niestety kreatyniny.Dziąsła dają radę na tej najnizszrj dawce sterydu.Nie ma tu zlotego srodka.Nie da sie bez sterydu a Pnn nie lubi go.Kwadratura kola.Staramy sie walczy o czas.Trojglicerydy tez poszly mu w gore ,staramy sie zbic nieco.Semintry na razie nie zwiekszamy dawki,mocznik nawet nizszy niz w czerwcu.Reszta w miare ok jak na pnn.
Z Yorim znow nasilenie alergii,czesto sie dusi a bylo juz tak dobrze przez 2 miesiace.Wbieram sie z nim w przyszlym tygodniu gdy ede miala pomoc,bo sama tego smoka nie poniose ze schodow.
Ciziulka trzyma sie choc juz malenka jest i chudziutka.19 latek ma :kotek: Moj kochany staroc.Bardzo lubie antyki :201461

No i ostatecznie litania wyszla :roll: :lol:
Trzymajcie sie. :201461

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto sie 16, 2022 19:23 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

Okropne :( niech się polepszy no
...
Wiesz, ja próbuje z insta ale to nie to samo, to tylko obrazki, strasznie brak słów, zdań, takiej zabawy z tekstem, ale człowiek jakiś pusty w środku, o sobie mówię, to słowa uciekły. Ale nie odnajduję się w obrazkach... ehhhh. Ślemy dobre myśli
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto sie 16, 2022 21:53 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

alessandra, niestety nie miałyśmy okazji się poznać, bo dopiero kilka dni temu zaczęłam zaglądać na Twój wątek. Niezależnie od tego, czy będziesz tu pisać, czy nie, życzę Ci wszystkiego dobrego - przede wszystkim zdrowia i sił, a do tego wiele radości z bycia ze swoimi kotami, wsparcia od dobrych ludzi. I trochę wytchnienia od zmartwień i kłopotów.
Pozdrawiam serdecznie. :1luvu:
Boogie (15.04.2012), Bruno (5.06.2020), Nikoś (20.05.2023) & Cheetos (maj 2022)

drx Bury (')2016
drx Rudy (')2011

Cheetos

Avatar użytkownika
 
Posty: 1983
Od: Śro lip 06, 2022 17:50
Lokalizacja: - Czarna Wieś -

Post » Wto sie 16, 2022 22:42 Re: Tulinkowy Magiczny Świat--Mufinek[*]

Olu, masz prawo marudzić, większe niż wielu z nas. Po to jesteśmy...

MaryLux

 
Posty: 159597
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Google [Bot] i 110 gości