Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 16, 2023 23:25 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Miluś :201461

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw mar 16, 2023 23:26 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

A dlaczego na etsy wyjaśnianie trwa tak długo? A przynajmniej dają znać o co chodzi czy zamykają do odwołania i dopka?

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt mar 17, 2023 0:36 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt mar 17, 2023 8:46 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Jak Miluś i Twoje zdrowie?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt mar 17, 2023 14:14 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Ola, oglądam sobie Twoje cudeńka na fb w Magic World Tulinka. Czy wiesz na pewno, że ktoś zgłosił Twój sklep specjalnie, złośliwie czy z jakiegoś innego głupiego powodu? Tak sobie pomyślałam, że to może niechcący? Fejsbuk ostatnio bardzo dużo "poleca", czasem, przeglądając, blokuję wyświetlanie takich podpowiadanych nam stron z różnych dziwnych niekiedy dziedzin, no i wczoraj czy przedwczoraj niechcący zupełnie zgłosiłam zdjęcie jakiegoś Bogu ducha winnego zespołu metalowego czy jakiegoś takiego. Po prostu myszka postanowiła zrobić coś po swojemu i poskakać po monitorze. Może i w tym Twoim przypadku tak było? Tak sobie myślę, bo dziwne, że ktoś robiłby coś takiego specjalnie...
Życzę zdrowia Tobie i ferajnie!
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12385
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt mar 17, 2023 15:14 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Aaa , nie przypuszczałam ,ze pamietacie , bom wielce Ciocie zaniedbała wątkowo :oops:

Dzisiaj jedziemy z Milusiem na kroplowke i małym czarnym, bo rano leciał mi przez ręce, zupełnie nie wiem co sie mogło stac...

Wieczorem napisze wiecej , zrobie badanie i Nestorkowi

Co do sklepu, to spedziłam pol dnia piszac z nimi, ale jak to w korporacjach i takich tam, jak wpadniesz w jakis worek, to nie ma zmiłuj sie . Przyznali rację, sklep ok, ale trzeba poczekac, tego sie nie cofnie , moga skrocic do 45dni jak bedzie jakaś wysyłka rejestrowana, choc kompletnie nie wiem co to ma do rzeczy.

Podpowiedziano mi i jets to mozliwe, tak mysle, ze coraz czestsze sa ataki i włamania na maile i konta hakerów ruskich, moze w tym rzecz. Taki jest ten internetowy swiat , a wiem ze mieszaja , w necie mozna bardzo szybko i latwo zaszkodzic. Wystarczy ze poblokowany mam moj sklep na przegladarkach na jakis obszar. No i po prostu nie istnieje, ale to nie miałoby wpływu na zablokowanie, tylko na brak sprzedazy, wiec mogą byc dwie rzeczy : brak sprzedazy z powodu niewidocznosci, a blokada z powodu np zgloszenia.

Katiu, nie jest tak łatwo, nie tylko klikasz, ale musisz takze napisac dlaczego zgłaszasz sklep, samo klikniecie to za mało.

Trzymajcie sie , choc deprecha dopada, tzreba turlać sie dalej...

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt mar 17, 2023 21:36 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

łooo, a co czarnemu? może wirusówka? Niedawno przygarnięta przez sąsiadkę kotka miała w nocy biegunkę, a rano zemdlała 8O kobietka nie wiedziała co się dzieje, pierwszy raz widziała jak kot w ten sposób traci przytomność.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob mar 18, 2023 10:05 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Sob mar 18, 2023 23:37 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

I so z kotym? A może jaka mysz do Was dołączyła? :P

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie mar 19, 2023 12:01 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Obrazek
Milus czuje sie lepiej, wypuscilam dzis dzieciali na werande, bo juz marudzily i plataly sie strasznie nie mogac doczekac sie siedzenia w swoim" ogrodku" :)
Nesri ( Nestore w sensie) bardzo mnie zmartwil. Wetka byla zaskoczona, krew mial tak gesta, ze w zaden sposob nie dalo sie pobrac.Musimy poczekac, po niedzieli jestem umowina z czarnuszkiem. W sobote rano bylam takze z dwoma na Krupówkach.Nesti dostal zastrzyki, czekamy az krew bedzie na tyle rzadka, zeby pobrac do badan.Pierwszy raz cos takiego widzialam.Niestety bardzo obawiam sie klopotow krazeniowo serduszkowych.Ten incydent .., on po prostu zaslabl. Po wizycie piatkowej jyz nieco lepiej, po sobotniej zachowuje sie normalnie, bawi sie, biega, wesoly.A ja mam kolejne zmartwienie.Zobaczymy ci wyniki powiedza i obawiam sie , ze do kardiooga trzeba bedzie pojechac na klinii do Wrocka.
Zdjecie niedzielne dla Was i zyczenia milej niedzieli.

Aha, jakby ktos reflektoeal, pokaza sie za moment na bazarku dla Ludki kocyki, zapraszam :201461

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie mar 19, 2023 17:53 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

ufff ufff, ale najbardziej się przejęłam tym, że słownik Ci poprawił kroplówki na Krupówki, straszne, pojechać z kotami na Krupówki :) słownik to jest inna rzeczywistość
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie mar 19, 2023 20:51 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

alessandra pisze: W sobote rano bylam takze z dwoma na Krupówkach.


Że hę 8O Pojechałaś tam z nimi,żeby się dotleniły? Kawał drogi ze Świdnicy :ryk:

Olera,musiałam to zdanie kilka razy przeczytać :lol:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon mar 20, 2023 9:29 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Atta pisze:
alessandra pisze: W sobote rano bylam takze z dwoma na Krupówkach.


Że hę 8O Pojechałaś tam z nimi,żeby się dotleniły? Kawał drogi ze Świdnicy :ryk:

Olera,musiałam to zdanie kilka razy przeczytać :lol:

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon mar 20, 2023 11:11 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

mir.ka pisze:
Atta pisze:
alessandra pisze: W sobote rano bylam takze z dwoma na Krupówkach.


Że hę 8O Pojechałaś tam z nimi,żeby się dotleniły? Kawał drogi ze Świdnicy :ryk:

Olera,musiałam to zdanie kilka razy przeczytać :lol:

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:



o kurka :ryk: :ryk: :ryk:

Przepraszam Was bardzo , nie spojrzałam co ten imbecyl "pomocowy" zmienił 8) 8) ale za to zrobio sie weselej :lol: :mrgreen:

Paluchy za grube do telefonu mam poza tym , klawisze malusie a i oko nie tego, a na pomoc , jak widac mozna liczyć jak można :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Goldberg, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 427 gości