Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 25, 2023 8:35 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Ale nam tu napędziłaś stracha... Kciuki za jak najszybsze wyzdrowienie! :ok:
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12386
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto kwi 25, 2023 9:43 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Czesc kochane Cioteczki, ano żyję, byle jak, ale turlam sie.Humor wisielczy jest :ok: Bardzo Wam dziekuje za miłe slowa i dobre mysli :1luvu:
Jak ktos ma zlity srodek jak sie nie wkurzac w tym k/s/raju, to prosze sie podzielic zlotą myślą :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto kwi 25, 2023 11:47 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

pewnie się nie da. Przynajmniej dopóki nie zalegalizują choćby 1 lub 2 % THC :)
trzymaj się zdrowo, kurczę no...
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto kwi 25, 2023 13:38 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Zdrówka, Oleńko i żebyś się turlała coraz sprawniej :D I odzywaj się co jakiś czas, bo my tu w mocnym stresie już byliśmy :strach:

Tundra

 
Posty: 3290
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Wto kwi 25, 2023 22:21 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Można się nie wkurzać. Pod warunkiem, że się wkuropatwiasz

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 03, 2023 11:45 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

MaryLux pisze:Można się nie wkurzać. Pod warunkiem, że się wkuropatwiasz


:ok: :ryk: :ryk: :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro maja 03, 2023 11:56 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Dziękuję ze pamiętacie :1luvu: mimo ze bardzo zaniedbalam wątek i forum.
W zasadzie to nie pojawiam sie na zadnych spol portalach , procz yt, bo czytanie relaksuje nieco. Sklep padl po tamtych ekscesach , jak to bywa , jołopy sa wszedzie i jakos tak rozstawieni , ze na mojej drodze w tym piekle potykam sie o nich co i rusz, ano nic to .

Jako ze dzien sloneczny i wolny, zyczymy pieknego i spokojnego, a jak kto moze, kontaktu zaznac z przyrodą, bo ten pozwala duszy i umyslowi odpocząć.
Koti entuzjastycznie i pelne energii, jak widac na załączonym obrazky, majowy dzien powitaly :mrgreen:
Obrazek
ObrazekObrazek
I kawalek zieleni dla Was ObrazekObrazekObrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro maja 03, 2023 15:44 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

alessandra pisze:jołopy sa wszedzie i jakos tak rozstawieni , ze na mojej drodze w tym piekle potykam sie o nich co i rusz, ano nic to .

Może dzięki temu i wszystkim Twoim dobrym uczynkom kiedyś żywcem do nieba pójdziesz :201468 :D

Tundra

 
Posty: 3290
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Czw maja 04, 2023 15:28 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

alessandra pisze:Dziękuję ze pamiętacie :1luvu: mimo ze bardzo zaniedbalam wątek i forum.
W zasadzie to nie pojawiam sie na zadnych spol portalach , procz yt, bo czytanie relaksuje nieco. Sklep padl po tamtych ekscesach , jak to bywa , jołopy sa wszedzie i jakos tak rozstawieni , ze na mojej drodze w tym piekle potykam sie o nich co i rusz, ano nic to .

Jako ze dzien sloneczny i wolny, zyczymy pieknego i spokojnego, a jak kto moze, kontaktu zaznac z przyrodą, bo ten pozwala duszy i umyslowi odpocząć.
Koti entuzjastycznie i pelne energii, jak widac na załączonym obrazky, majowy dzien powitaly :mrgreen:
Obrazek
ObrazekObrazek
I kawalek zieleni dla Was ObrazekObrazekObrazek


ładnie, kolorowo masz
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72831
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 04, 2023 16:52 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Tundra pisze:
alessandra pisze:jołopy sa wszedzie i jakos tak rozstawieni , ze na mojej drodze w tym piekle potykam sie o nich co i rusz, ano nic to .

Może dzięki temu i wszystkim Twoim dobrym uczynkom kiedyś żywcem do nieba pójdziesz :201468 :D


no nie wiem , Tundra, czy to taka świetlana przyszłośc :20147 : raz ,ze tam zawsze wieje i przeciągi są , a dwa, sądząc po chudości świętych na obrazach, marne tam jadło no ale jest i plus , wreszcie sylwetkę będę miała jak modelka, więc nie ma co narzekać i wiarę taką jako siłę napędową w sobie zapalić trzeba :mrgreen:

kotełki Wam pokażę jeszcze , Miluś, jak sie można spodziewać, turla się, jeszcze je, ale ... :( co gorsze, Yori czuje, ze Milus jest słabszy i bije sie z nim , kiedys uciekał, teraz skaleczył go porządnie w szyje i całe futerko wyrwał. Wygląda ta Milusiowa bida strasznie, na nosie ma trądzik od tych cholernych sterydów (podaje mu immunodol ) :(

Obrazek
Obrazek
Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt maja 05, 2023 6:21 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

alessandra pisze:no nie wiem , Tundra, czy to taka świetlana przyszłośc :20147 : raz ,ze tam zawsze wieje i przeciągi są , a dwa, sądząc po chudości świętych na obrazach, marne tam jadło

Ależ ja bym Cię absolutnie nie chciała narażać na takie przykrości! Ja uważam, że jeśli istnieje jakieś niebo, to można tam robić wszystko, co się chce i co się lubi najbardziej :D Bo inaczej co to by było za niebo?! :ryk:

Dlatego myślę, że mój tata to na przykład teraz siedzi, kawkę pije, papieroska pali i głaszcze swojego ulubionego - i też już nieżyjącego - kota Bródkę. Ja będę naleweczki pić i gruzińskie żarcie jeść :mrgreen: I Ty też będziesz sobie robiła co tylko dusza zapragnie :mrgreen:

Tylko bardzo smutno czytać, że relacje między kotami takie niedobre. Permanentny stres przyniesie dodatkowe szkody :cry:

Tundra

 
Posty: 3290
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Pt maja 05, 2023 17:10 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Doszedłaś do siebie? że już aby na pewno? Na you tube nawet nie szlo poznać,że jakas nieobecność. Chyba wszystko aranżujesz z dużym wyprzedzeniem :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt maja 05, 2023 17:15 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

alessandra pisze:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ten aranż przyrodniczy mi się bardzo podoba. Gustowny. Masz poczucie smaka :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt maja 05, 2023 17:19 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

Ale co, separujesz je troszkę? Wiemy,że to naturalne zwierzęce odruchy, bo wyczuwają swoje słabości, ale gdy zyją z nami nie da się temu spokojnie przyglądać...

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob maja 06, 2023 22:11 Re: Tulinkowy Magiczny Świat

O tak, Tundra, jesli jakowes niebo jest, to najwazniejsze aby byly koty, tUste , szczesliwe , zadowolone, to juz jakos te dietę zniosę :mrgreen:m

Atta, w zasadzie to nie ma jakis walk czestych czy wielkich, ale klopot z Yorim w tym, ze no..on jest taki inny .. nie ma wyczucia ze cos jest zabawą , nie ma wyczucia w niczym.Jak sie raduje to jak ...skunks..bo gruczoly mu nie wytrzymują...
Jest wielki i bardzo silny , kochany, ale przez to ze przeszedl pp IQ ma kiepskie i nie kojarzy co jest zle czy dobrze, jak inne koty. Z radosci czesto drapie i gryzie ,czesto , jak z glowki walnie to zęby mozna stracic :mrgreen: to z milosci..no tak po prostu ma , imię jego po japonsku znaczy" więcej niż ", trudno go do konca zakwalifikowac jako kota: skunks, koala, bo zawsze wyglada jak lekko "na haju",pies bo warczy gdy mieso ukradnie :ryk: z kota wlasciwie to tylko ma mruczenie :roll:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, Necz i 513 gości