Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lip 20, 2021 8:58 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-magia potrzebna -Miluś

czarno-czarni pisze:jak u Was? Cisza zawsze niepokoi. A może jesteście w magicznym ogrodzie w górach?


Cisza, bo i obowiazków sporo i za dukatami latam, a jak na złosc to okres zastoju z wełniankami , a operacja tuz tuz. Nie ma szans, abym pojechała w góry, a jak długo taka sytuacja bedzie , wolę nie mysleć, myśle raczej,ze to było w innym życiu... Nie mam z kim zostawic kotow, , z takim lejkiem raczej nie znajdę chętnego wśród znajomych na pozostanie z nimi. Tato czeka na operację serca, a tymczasem zajmuje sie bratem z ostatnim stadium raka , nie ma szans na operacje a chemii nie przeżyje. Poza tym lipiec , jak tradycja stalinowska nakazuje , jest miesiacem najdurniejszych i najbardziej uporczywych zmian podatkowych,a ten rok jest kwintesensją debilizmu , słowem nie cierpię na monotonię życia :P
Miluś najpierw musi jeszcze mieć badania , muszę jakoś szybki termin znaleźć, bo juz czas od wdrożenia leków odpowiedni, potem zabieg , potem ja ze sobą mam a wszystko do końca lipca musze zmieścić czasowo.
Plus jest taki ze mam pożyczone auto a za dwa dni wylezę z j-pków :ok: Co tam,ze koło jedno zepsute - 3 są dobre, nie? :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lip 20, 2021 9:01 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-magia potrzebna -Miluś

Atta pisze:Kotek patrza przez okienko.. Jednocześnie miłe dla oka, ale i smutne, bo sam tam


na razie musi , nie wiem jak sie bedzie zachowywał po kastracji -niestety neizwyczajowo musi miec obydwa zabiegi razem ze względu na nerki; nie ukrywam,ze shiza mnie dopada chwilami po doswiadczeniach z Tulinkiem :( pociesza mnie fakt,ze to bedzie zwykły lekarz wet , nie pierd.. gwiazda stomatologii i mimo gorszego stanu przede wszystkim nerek , jestem dobrej mysli,ze sie uda

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lip 20, 2021 9:04 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-magia potrzebna -Miluś

alessandra pisze:
Atta pisze:Kotek patrza przez okienko.. Jednocześnie miłe dla oka, ale i smutne, bo sam tam


na razie musi , nie wiem jak sie bedzie zachowywał po kastracji -niestety neizwyczajowo musi miec obydwa zabiegi razem ze względu na nerki; nie ukrywam,ze shiza mnie dopada chwilami po doswiadczeniach z Tulinkiem :( pociesza mnie fakt,ze to bedzie zwykły lekarz wet , nie pierd.. gwiazda stomatologii i mimo gorszego stanu przede wszystkim nerek , jestem dobrej mysli,ze sie uda


MUSI się udać :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 20, 2021 9:08 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-magia potrzebna -Miluś

alessandra pisze:
czarno-czarni pisze:jak u Was? Cisza zawsze niepokoi. A może jesteście w magicznym ogrodzie w górach?


Cisza, bo i obowiazków sporo i za dukatami latam, a jak na złosc to okres zastoju z wełniankami , a operacja tuz tuz. Nie ma szans, abym pojechała w góry, a jak długo taka sytuacja bedzie , wolę nie mysleć, myśle raczej,ze to było w innym życiu... Nie mam z kim zostawic kotow, , z takim lejkiem raczej nie znajdę chętnego wśród znajomych na pozostanie z nimi. Tato czeka na operację serca, a tymczasem zajmuje sie bratem z ostatnim stadium raka , nie ma szans na operacje a chemii nie przeżyje. Poza tym lipiec , jak tradycja stalinowska nakazuje , jest miesiacem najdurniejszych i najbardziej uporczywych zmian podatkowych,a ten rok jest kwintesensją debilizmu , słowem nie cierpię na monotonię życia :P
Miluś najpierw musi jeszcze mieć badania , muszę jakoś szybki termin znaleźć, bo juz czas od wdrożenia leków odpowiedni, potem zabieg , potem ja ze sobą mam a wszystko do końca lipca musze zmieścić czasowo.
Plus jest taki ze mam pożyczone auto a za dwa dni wylezę z j-pków :ok: Co tam,ze koło jedno zepsute - 3 są dobre, nie? :mrgreen:


wczoraj przejeżdżalismy niedaleko tego magicznego miejsca , bo bylismy w Ustroniu
jak jeszcze pojedziemy na południe to pozdrowię góry od Ciebie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 20, 2021 9:11 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-magia potrzebna -Miluś

operacja musi się udać.
Zuzanna - przecież sto lat temu sterylkę miała - nienawidzi aktywnych hormonalnie kotów, płeć nie jest ważna. Ogólnie nienawidzi kotów ale tych z jajami i jajnikami to tak najbardziej.
Ten kraj jest jednym wielkim lipcem.... i lipą :(
trzymajcie się zdrowo.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto lip 20, 2021 11:12 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-magia potrzebna -Miluś

mam dla Was zagadkę-ile jest kotów na zdjeciu? :wink: Obrazek

a tu jeszcze Miluś Obrazek

Pytanie :
Ile razem Ciocia Ola ma kotów?

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lip 20, 2021 11:50 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-magia potrzebna -Miluś

alessandra pisze:mam dla Was zagadkę-ile jest kotów na zdjeciu? :wink: Obrazek

a tu jeszcze Miluś Obrazek

Pytanie :
Ile razem Ciocia Ola ma kotów?


powyżej 4 koty i jeden osobno, razem 5 8O

a to małe bure , o ile dobrze widzę to kto?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 20, 2021 12:04 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-magia potrzebna -Miluś

Ja na zdjęciu widzę tylko 3 :oops:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Wto lip 20, 2021 13:23 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-magia potrzebna -Miluś

mir.ka pisze:
alessandra pisze:mam dla Was zagadkę-ile jest kotów na zdjeciu? :wink: Obrazek

a tu jeszcze Miluś Obrazek

Pytanie :
Ile razem Ciocia Ola ma kotów?


powyżej 4 koty i jeden osobno, razem 5 8O

a to małe bure , o ile dobrze widzę to kto?


to małe żywe bure to Ciziula 16 latka :)

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lip 20, 2021 13:23 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-magia potrzebna -Miluś

Sierra pisze:Ja na zdjęciu widzę tylko 3 :oops:


a czwarte jest na pudełku :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lip 20, 2021 14:14 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-magia potrzebna -Miluś

dobre!!!!
A tak poważnie, trzeba Wam jakiejś pomocy?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto lip 20, 2021 14:39 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-magia potrzebna -Miluś

czarno-czarni pisze:dobre!!!!
A tak poważnie, trzeba Wam jakiejś pomocy?


Dam rade , muszę , boje sie operacji, musze logistycznie poukładac wszystko, miałam nadzieje,ze znajde mu dom, ale to marzenie.. z PNN w drugiej fazie ...

a finansowo - co zrobic, do tej pory 640zł , nie wiem ile zaspiewaja za usuniecie zabków, cos koło 600zł wstepnie mówiła wetka...juz musze tutaj zakonczyc leczenie , gdzie zaczełam, poza tym moja nie robi twardej chirurgii :( pech,ze akurat to martwy sezon na wełnianki, ale moze coś ruszy jesienią, jakoś pokombinuję teraz, licze na jesien w sklepiku, bo w robocie to tylko na wiecej roboty :P

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lip 21, 2021 11:53 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-magia potrzebna -Miluś

Jutro rano na badania jesteśmy umówieni, krew i mocz z pęcherza , zabieg wstępnie na 5 sierpnia, strasznie długo to wszystko, Miluś juz traci także cierpliwosc jako i ja :?

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lip 21, 2021 12:22 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-magia potrzebna -Miluś

no długo kurczę, tym bardziej, że hormony i po kastracji jeszcze jakiś czas krążą w organizmie. Trudno :(


Kciuki trzymamy za dobre wyniki!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Cosmos i 197 gości