Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 24, 2022 7:46 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

alessandra pisze:No i sie wydalo kto tak naprawde robi te smieciowe dzienniki- ach ci moi artysci :ryk: Obrazek
Obrazek



pracowite kotki :lol: :lol: :lol:


ja się nigdy nie odrobaczałam, nawet mi to nie przyszło do głowy
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto maja 24, 2022 7:47 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Atta pisze:Kiedyś odrobaczałam się ale zielarsko. To była mieszanka ziół, o nich już przed laty dowiedziałamsię od gastrologa, ale nazwy nie pamiętam :20147 W dobrym zielarskim (tam,gdzie obsługa kumata) podpowiedzą. A w aptekach teraz siedzą pracownicy po 2-3letnich szkołach, tak więc ... tego.. 2 lata temu przed swoją operacją byłam po pewne preparaty, a pani chciała mi wmówić,że się mylę. To się zapytałam,kto tu jest pacjentem: ja czy ona? bo ja wiem czego mi trzeba, a ona dzięki swojej tzw. wiedzy wprowadza pacjentów w błąd :P

Zielarski jest,tam chyba pojde zatem.Mysle ze wiekszą wiedzę miec będą.Czasy takie,ze czkek orkiestrą być musi jeśli chce w miarę pożyc jeszcze na tym padkudnym ziemskim padole. :kotek:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob maja 28, 2022 16:24 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

A kiedy pokażecie swoje prace? Na zdjęciach widać,że towarzystwo zarobione, ale chyba efekty nietego, bo siem nie chwalom :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon maja 30, 2022 19:00 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Atta pisze:A kiedy pokażecie swoje prace? Na zdjęciach widać,że towarzystwo zarobione, ale chyba efekty nietego, bo siem nie chwalom :twisted:



Tyle tego Pani kochana,ze nie nadązamy wstawiać :ryk:
Ale choc jeden smieciowy dzisnnik pokazemy i tu,choć zapraszam do poogladania w sklepiku bo tam filmiki są i z obrazem nie ma problemu :) Obrazek
Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon maja 30, 2022 19:04 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Obrazek
Moje kochane male czarne :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon maja 30, 2022 19:14 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Dzis z Milusiem na badaniach bylam kontrolnych,jutro wiecej bede wiedzie,trzeba bylo rozszerzyc nieco zakres...
Malo piszemy bo i gadac sie nie chce gdy choroby czleka gonią ..
Do tego co mam,jeszcze doszly sprawy tarczyc.Wyniki antygenowych badan w kosmos...norma 60 u mnie powyzej 1300,bo na tym skala sie konczy,drugi wskaznik ponizej z kolei minimum bardzo..czas udac sie do endokrynologa.
Niestety wszystko to koszty,koszty,kto ma klopoty ze zdrowiem,wie jak duze to obciążenia...szkoda gadac...
Pokaze wam nieco pieknych ogrodow w Wojslawicach,teraz warto tam sie udac jesli ktos moze ,bo to czas kwitnienia azalii i rododendronow

ObrazekObrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon maja 30, 2022 19:41 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

alessandra pisze:Obrazek
Moje kochane male czarne :1luvu:


To są powody, by rano wstać :) zdrowia bardzo życzymy. Bardzo.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon maja 30, 2022 20:44 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

czarno-czarni pisze:
alessandra pisze:Obrazek
Moje kochane male czarne :1luvu:


To są powody, by rano wstać :) zdrowia bardzo życzymy. Bardzo.

Dziekuje z serducha :1luvu:
Oj to prawda,gdyby nie kociaste ...dla nich trzeba sie jakos kulać :201461

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon maja 30, 2022 22:20 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

alessandra pisze:
Atta pisze:A kiedy pokażecie swoje prace? Na zdjęciach widać,że towarzystwo zarobione, ale chyba efekty nietego, bo siem nie chwalom :twisted:



Tyle tego Pani kochana,ze nie nadązamy wstawiać :ryk:
Ale choc jeden smieciowy dzisnnik pokazemy i tu,choć zapraszam do poogladania w sklepiku bo tam filmiki są i z obrazem nie ma problemu :) Obrazek
Obrazek

Przezornie, bo juz na Boże Narodzenie jesteś nastawiona :lol: Ide se pooglacać wincy..tup..tup..tup...

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon maja 30, 2022 22:28 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

A jaki oryginalny ten muzyczny!! I słodziak mini-pamiętniczek z dzierganym ubrankiem :love:
To już wiemy czym się zajmujesz no nocach :mrgreen:
Przynajmniej taką terapię możesz sobie dowolnie stosować w domu,żeby w miarę spokojnie dotrzymać na wizyty lekarskie :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto maja 31, 2022 7:22 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

alessandra pisze:Dzis z Milusiem na badaniach bylam kontrolnych,jutro wiecej bede wiedzie,trzeba bylo rozszerzyc nieco zakres...
Malo piszemy bo i gadac sie nie chce gdy choroby czleka gonią ..
Do tego co mam,jeszcze doszly sprawy tarczyc.Wyniki antygenowych badan w kosmos...norma 60 u mnie powyzej 1300,bo na tym skala sie konczy,drugi wskaznik ponizej z kolei minimum bardzo..czas udac sie do endokrynologa.
Niestety wszystko to koszty,koszty,kto ma klopoty ze zdrowiem,wie jak duze to obciążenia...szkoda gadac...
Pokaze wam nieco pieknych ogrodow w Wojslawicach,teraz warto tam sie udac jesli ktos moze ,bo to czas kwitnienia azalii i rododendronow

ObrazekObrazek


Ja nareszcie w tym roku byłam w Pisarzowicach na świecie Kwitnacych Azalii, wcześniej mi sie nie udawało ze względu na pieski, bo zawsze tam jeździły a wejść z nimi nie można.

Żeby szybko udało Ci sie dostać do endokrynologa, bo podobno tam zawsze długie kolejki.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto maja 31, 2022 8:03 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Atta pisze:A jaki oryginalny ten muzyczny!! I słodziak mini-pamiętniczek z dzierganym ubrankiem :love:
To już wiemy czym się zajmujesz no nocach :mrgreen:
Przynajmniej taką terapię możesz sobie dowolnie stosować w domu,żeby w miarę spokojnie dotrzymać na wizyty lekarskie :ok:

To terapia na pracę przede wszystkim :lol: pol godziny szkolenia z nieładu kazdego normalnego czlowieka przyprawi o bol glowy ,ze o cisnieniu nie wspomnę :evil:
Dziekuje za mile slowa :1luvu: hmm troche się juz mi tego narobilo :lol:
Ten muzyczny,przyznam,ciekawie sie robilo,choc najwiecej kombinowania mialam z takim malym ,kilkukartkowym,ktory jest tutaj
wystawiony
https://www.etsy.com/pl/shop/TulinekMWV ... form-mcnav
Ano,nie przypuszczalam,ze tak szybko przyjdzie czas,taki zly czas ...kiedy trzeba bedzie wyprzedawac to,co sie kocha...życie,parszywsze niż kiedykolwiek pomyślałabym...

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto maja 31, 2022 8:18 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

mir.ka pisze:
alessandra pisze:Dzis z Milusiem na badaniach bylam kontrolnych,jutro wiecej bede wiedzie,trzeba bylo rozszerzyc nieco zakres...
Malo piszemy bo i gadac sie nie chce gdy choroby czleka gonią ..
Do tego co mam,jeszcze doszly sprawy tarczyc.Wyniki antygenowych badan w kosmos...norma 60 u mnie powyzej 1300,bo na tym skala sie konczy,drugi wskaznik ponizej z kolei minimum bardzo..czas udac sie do endokrynologa.
Niestety wszystko to koszty,koszty,kto ma klopoty ze zdrowiem,wie jak duze to obciążenia...szkoda gadac...
Pokaze wam nieco pieknych ogrodow w Wojslawicach,teraz warto tam sie udac jesli ktos moze ,bo to czas kwitnienia azalii i rododendronow

ObrazekObrazek


Ja nareszcie w tym roku byłam w Pisarzowicach na świecie Kwitnacych Azalii, wcześniej mi sie nie udawało ze względu na pieski, bo zawsze tam jeździły a wejść z nimi nie można.

Żeby szybko udało Ci sie dostać do endokrynologa, bo podobno tam zawsze długie kolejki.


Nie mam czasu czekac 8 miesiecy z tymi wynikami.Juz raz tyle czrkalam i po 3 minutach kretynka co miala napisane lekarz ,wiec chyba nim byla,stwierdzila ze wszystko gra i zebym tyle nie jadla.
Nie mysl,Mireczko,ze badania na fnz zrobisz :lol: tez platne.Tylko podstawowe,bardzo podstawiwe zrobisz na nfz,te ,ktire i tak niewiele kosztuja. Ale 9%dochodu placisz na to szmaciartswo. Mam nadzieje ze wkrotce dam rade i pojde do endokrynologa.(jesli D dalej zasponsoruje :wink: )
Boje sie nawet myslec o ludziach samotnych ,ktorzy nie maja pomocy przyjaciol i po prostu ich nie stac na leczenie. :(

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto maja 31, 2022 8:33 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

https://arboretumwojslawice.pl/events-page/

Gdyby ktos zamierzal sie wybrac w moje strony lub chocby wirtualnie nacieszyc sie widokiem niezwyklych roślinek :D
Bo po palacu,gdy armia czerwona przeszlo zostalo tylko to

Obrazek
Niestety znow na glowie,kliknijcie w zdjecie.Nie wiem dlaczego ylko tutaj takie klopoty sa ze zdjęciami :(
Ostatnio edytowano Wto maja 31, 2022 8:36 przez alessandra, łącznie edytowano 1 raz

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto maja 31, 2022 8:35 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:Dzis z Milusiem na badaniach bylam kontrolnych,jutro wiecej bede wiedzie,trzeba bylo rozszerzyc nieco zakres...
Malo piszemy bo i gadac sie nie chce gdy choroby czleka gonią ..
Do tego co mam,jeszcze doszly sprawy tarczyc.Wyniki antygenowych badan w kosmos...norma 60 u mnie powyzej 1300,bo na tym skala sie konczy,drugi wskaznik ponizej z kolei minimum bardzo..czas udac sie do endokrynologa.
Niestety wszystko to koszty,koszty,kto ma klopoty ze zdrowiem,wie jak duze to obciążenia...szkoda gadac...
Pokaze wam nieco pieknych ogrodow w Wojslawicach,teraz warto tam sie udac jesli ktos moze ,bo to czas kwitnienia azalii i rododendronow

ObrazekObrazek


Ja nareszcie w tym roku byłam w Pisarzowicach na świecie Kwitnacych Azalii, wcześniej mi sie nie udawało ze względu na pieski, bo zawsze tam jeździły a wejść z nimi nie można.

Żeby szybko udało Ci sie dostać do endokrynologa, bo podobno tam zawsze długie kolejki.


Nie mam czasu czekac 8 miesiecy z tymi wynikami.Juz raz tyle czrkalam i po 3 minutach kretynka co miala napisane lekarz ,wiec chyba nim byla,stwierdzila ze wszystko gra i zebym tyle nie jadla.
Nie mysl,Mireczko,ze badania na fnz zrobisz :lol: tez platne.Tylko podstawowe,bardzo podstawiwe zrobisz na nfz,te ,ktire i tak niewiele kosztuja. Ale 9%dochodu placisz na to szmaciartswo. Mam nadzieje ze wkrotce dam rade i pojde do endokrynologa.(jesli D dalej zasponsoruje :wink: )
Boje sie nawet myslec o ludziach samotnych ,ktorzy nie maja pomocy przyjaciol i po prostu ich nie stac na leczenie. :(


podobno nawet prywatnie są kolejki, ale mniejsze

mnie też to zdzierstwo na chorą kasę denerwuje, tym bardziej jak płacę dwa razy, a nie korzystam
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: magnificent tree, MaryLux, Silverblue i 509 gości