Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 14, 2022 8:01 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Atta pisze:
alessandra pisze:
jolabuk5 pisze:Moim zdaniem jeśli boli, to pewnie jest już stan zapalny, ze zdjęcia wygląda, że to się paprze, ale maść z antybiotykiem nie wystarczy, trzeba zacząć antybiotyk łykać.


Antybiotk ,hmm bez lekarza sie nie obejdzie .Martwi mnie bo faktycznie powinno szybciej sie zagoic.Do lek pierwszego kontaktu u nas tydzien czekac musze,w pon sie zarejesteuję.Tak jakos mi sie pogorszylo ostatnio.Czasem nnie mam czucia w nodze i wywracam sie. :(

My kaleki musimy teraz chodzić o lasce, a najlepiej o dwóch, takie kije sa dobrym rozwiązaniem, podparcie z lewa,podparcie z prawa dają :wink: Do tego w razie zetknięcia z podłożem niezawodne ochraniacze na kolana i łokcie oraz rękawice, bo mnie dość umiejętnie zdzierają się dłonie,gdy glebnę nierozważnie poza trawnik. Wychodzić z domu możemy dopiero po zabezpieczeniu, inaczej grozi uszkodzeniem :P

Tak dobie pomyslalam,ze te kije lub laska fajna sprawa ,szczegolnie w tych czasach :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob maja 14, 2022 8:05 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

mir.ka pisze:
alessandra pisze:Kochani,u mnie zdawac by sie moglo ze piatek 13 ciagnie sie od kilku tygodni.Po feralnym upadku i klopotach z rzepką teraz dla odmiany rękę mam w takim stanie :roll: ziarninuje mi sie juz 2 tydzien...zdjecia nie robilam bo jak pomysle ze znow 60zl za nie a potem ortopeda 250zl to jakos przechodze,poboli i przestanie :ok:
Obrazek
Na szczescie z kotyma lepiej :kotek:
Przepraszam za zaniedbanie Was i poprawiam sie dzis w tym uroczystym Dniu Czarnuszka :201461


Co Ty znowu sobie zrobiłaś? :strach:
brzydko to wyglada, bez lakarza raczej sie nie obejdzie :(


Wywalilam sie w parku,dobrze ze na miekkim,a nie na granitowych plytach na ulicy. Pojde,dziewczyny ,tylko miesiac zakoncze bo wiecie jak jest.Ten sie leczy kto ma czas :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob maja 14, 2022 8:06 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Sierra pisze:Wiszące ogrody Semiramidy :ryk:


:ryk: :ryk: :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob maja 14, 2022 8:10 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

No tak u nas zawsze wszystko na glowie.Kwiaty?hmm..odkad pamietam zawsze sie komponowaly z kotami.Moze sa przytloczine ich ogromem,bo wątpię,ze biorą sobie do serca moje pogadanki na temat przyrody :lol: ? Co widac na zalaczonym obrazku :mrgreen:

Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob maja 14, 2022 8:12 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Atta pisze:
alessandra pisze:https://www.etsy.com/pl/shop/TulinekMagicWorld?ref=simple-shop-header-name&listing_id=829407142

Wrzucam link do sklepiku.Moze ktos szuka prezentu dla Mamy lub czegos na Dzien Dziecka,futerkowego dziecka ma sie rozumieć :mrgreen:
Na lato idealna wloczka to bambus i bawelna.Nie grzeje,izoluje od cieplej powierzchni i naturalna jest,bambus ma wlasciwisci antybakteryjne.
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ładnie wygląda takie małe cacuszko. Od razu z pudełkiem w sprzedaży? Świetne na prezent, byle nie dla mnie, bo dostalam od sąsiadki taką dziergatkę, to od razu gibnął mi sie kubeczek :mrgreen:


Z pudelkiem a jakze,inne komplety takze.Gotowe na tyle ze bezposrednio moge wyslac jako niespodziankę obdarowanemu. :surprise:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob maja 14, 2022 8:14 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:Kochani,u mnie zdawac by sie moglo ze piatek 13 ciagnie sie od kilku tygodni.Po feralnym upadku i klopotach z rzepką teraz dla odmiany rękę mam w takim stanie :roll: ziarninuje mi sie juz 2 tydzien...zdjecia nie robilam bo jak pomysle ze znow 60zl za nie a potem ortopeda 250zl to jakos przechodze,poboli i przestanie :ok:
Obrazek
Na szczescie z kotyma lepiej :kotek:
Przepraszam za zaniedbanie Was i poprawiam sie dzis w tym uroczystym Dniu Czarnuszka :201461


Co Ty znowu sobie zrobiłaś? :strach:
brzydko to wyglada, bez lakarza raczej sie nie obejdzie :(


Wywalilam sie w parku,dobrze ze na miekkim,a nie na granitowych plytach na ulicy. Pojde,dziewczyny ,tylko miesiac zakoncze bo wiecie jak jest.Ten sie leczy kto ma czas :wink:

Jak w parku na miękkim, to pewnie trawa, ziemia... Trudno się dziwić, że rana się paprze! Nie da rady bez lekarza :(
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60149
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 14, 2022 8:19 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Pozwolicie ze jeszcze sie zachwycę tą wloczką,z ktorej zrobilam taki dywanik do lazienki ale i do sypialni takze. Nie tylko jest mily dla oka i puchaty ale ma dla mnie najwieksza zalete -praktycznosc.Piore go co bardzo czesto ,swietnie sie trzyma ,jak widzicie i schnie szybko.
Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob maja 14, 2022 8:21 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

jolabuk5 pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:Kochani,u mnie zdawac by sie moglo ze piatek 13 ciagnie sie od kilku tygodni.Po feralnym upadku i klopotach z rzepką teraz dla odmiany rękę mam w takim stanie :roll: ziarninuje mi sie juz 2 tydzien...zdjecia nie robilam bo jak pomysle ze znow 60zl za nie a potem ortopeda 250zl to jakos przechodze,poboli i przestanie :ok:
Obrazek
Na szczescie z kotyma lepiej :kotek:
Przepraszam za zaniedbanie Was i poprawiam sie dzis w tym uroczystym Dniu Czarnuszka :201461


Co Ty znowu sobie zrobiłaś? :strach:
brzydko to wyglada, bez lakarza raczej sie nie obejdzie :(


Wywalilam sie w parku,dobrze ze na miekkim,a nie na granitowych plytach na ulicy. Pojde,dziewczyny ,tylko miesiac zakoncze bo wiecie jak jest.Ten sie leczy kto ma czas :wink:

Jak w parku na miękkim, to pewnie trawa, ziemia... Trudno się dziwić, że rana się paprze! Nie da rady bez lekarza :(

Gorzej, na żwirze :( Pojde,Jolu,gdy wyrobie sie z pracą.Jeszcze pare dni.Potem Milusiowe badania,wazne bo po zmienionych dawkach lekow.

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob maja 14, 2022 9:29 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

alessandra pisze:
jolabuk5 pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:Kochani,u mnie zdawac by sie moglo ze piatek 13 ciagnie sie od kilku tygodni.Po feralnym upadku i klopotach z rzepką teraz dla odmiany rękę mam w takim stanie :roll: ziarninuje mi sie juz 2 tydzien...zdjecia nie robilam bo jak pomysle ze znow 60zl za nie a potem ortopeda 250zl to jakos przechodze,poboli i przestanie :ok:
Obrazek
Na szczescie z kotyma lepiej :kotek:
Przepraszam za zaniedbanie Was i poprawiam sie dzis w tym uroczystym Dniu Czarnuszka :201461


Co Ty znowu sobie zrobiłaś? :strach:
brzydko to wyglada, bez lakarza raczej sie nie obejdzie :(


Wywalilam sie w parku,dobrze ze na miekkim,a nie na granitowych plytach na ulicy. Pojde,dziewczyny ,tylko miesiac zakoncze bo wiecie jak jest.Ten sie leczy kto ma czas :wink:

Jak w parku na miękkim, to pewnie trawa, ziemia... Trudno się dziwić, że rana się paprze! Nie da rady bez lekarza :(

Gorzej, na żwirze :( Pojde,Jolu,gdy wyrobie sie z pracą.Jeszcze pare dni.Potem Milusiowe badania,wazne bo po zmienionych dawkach lekow.

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 14, 2022 10:10 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Koniecznie! Nie odkładaj za długo.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60149
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro maja 18, 2022 10:05 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

alessandra pisze:Pozwolicie ze jeszcze sie zachwycę tą wloczką,z ktorej zrobilam taki dywanik do lazienki ale i do sypialni takze. Nie tylko jest mily dla oka i puchaty ale ma dla mnie najwieksza zalete -praktycznosc.Piore go co bardzo czesto ,swietnie sie trzyma ,jak widzicie i schnie szybko.
Obrazek


O jaaacię! Za sam wygląd piątka :D A widac też ,że mięciusi. U nas pewnie prany byłby co tydzień :ryk: O ile kota by się nie dorwała do niego

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro maja 18, 2022 10:10 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

jolabuk5 pisze:Koniecznie! Nie odkładaj za długo.

Taaa, najlepiej zanim się zagoi skóra :P Nigdy nie wiadomo co taka infekcja robi w człowieku od wewnątrz. NIe odkładaj na później!

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro maja 18, 2022 18:02 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

alessandra pisze:I troche naszego malego swiatala Was :201461 Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Kwiaty jak za bajki, cuuuudne

Zakotana

 
Posty: 51
Od: Pon cze 07, 2021 11:06

Post » Sob maja 21, 2022 18:59 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Dobry na wieczor :D
Kochane Cioteczki,foi sie reka,bylam na badaniach,oczywiscie do lek. na audiencje trzeba czekac dlyzej niz u papieza.W sensie zagoi sie na amen zanim sie dostane.Juz o wiele lepj,dzuekuje.
Chlopaki dają czadu ,babcia mnie podsiada,czyli nie ma to jak radisna sobota z kotYma :lol:
Dla mnie zostalo miejsce stojace lub na parapecie przy mojej figurze..dowcipnisie :ryk:
Obrazek
Obrazek

Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob maja 21, 2022 20:28 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Dobrze, że jeszcze pozwalają Ci mieszkać w ICH domu :)
Najmocniejsze :ok: :ok: za wygojenie się ręki.
Miłej niedzieli dla Wszystkich :1luvu: :201461 :201461 :201461 :201461 :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2627
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 141 gości