Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 04, 2020 3:03 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -zabawkowo na nowy rok

Dziekuje za krzeselko, bardzo chetnie posiedze w tak zacnym towarzystwie :)
W takim razie zamowie na etsy poddipnik i na bazarku male pileczki.
A w ogole to bys mogla zalozyc na yt szkole robienia takich “komicznych szmatek”.
Ja bym sie z miejsca zapisala.
Yoris widac jaki szczesliwy koteczek.
Dobrze ze mamy juz nowy rok, musi byc lepszy!
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4235
Od: Pon lip 09, 2012 10:26


Post » Wto sty 07, 2020 15:34 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -zabawkowo na nowy rok

alessandra pisze:kochani serdecznie zapraszam na bazarek viewtopic.php?f=20&t=196898


byłam :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sty 10, 2020 13:32 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -zabawkowo na nowy rok

Kochani od dziś wkraczamy w akcję robienia gniazdek dla poparzonych zwierzaczków w Australii , jesli ktos dzierga zapraszam do przyłaczenia sie do akcji https://www.facebook.com/groups/594820048014283/

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Pt sty 10, 2020 17:51 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

Olu, rozumiem, ze zamierzasz dziergać gniazdka?
Ja nie dziergająca, a raczej nie znajdę czasu w najbliższym czasie na szycie, a chętnie się przylożę. Mogę zasponsorować włóczke na część Twoich gniazdek?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie sty 12, 2020 14:08 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

maczkowa pisze:Olu, rozumiem, ze zamierzasz dziergać gniazdka?
Ja nie dziergająca, a raczej nie znajdę czasu w najbliższym czasie na szycie, a chętnie się przylożę. Mogę zasponsorować włóczke na część Twoich gniazdek?


Tak, dziergam gniazdka i taką udąło mi sie torbe dla torbaczy , maluszków -jak widac wchodiz cała Anka, więc mysle,ze spokojnie dla kilkutygodniwego kangurka będzie lub koali
ObrazekObrazekObrazek


torbę robiłam z akrylu dla dzieci, musi być delikatne, sporo zwierzaczków jest poparzonych :(
poczwórnna nitka zaś daje wytrzymałośc i udźwig, myśle ze spokojnie do 3-4 kg
na taki koszyk wychodzi 300 gram



Obrazek

i koszyczki -gniazda dla ptaków , średnica od 20 do 24cm , z akrylu , lecz innego , ten bardziej trzyma formę , jest takze miły w dotyku, to elian nicky , także poczwóną nitką , aby były mocne , jedno gniazdko to ok. 80-100 gram

Obrazek


maczkowa :1luvu: ojej , nie spodziewałam sie pomocy w sensie sponsoringu :1luvu: , ale z wielkim ukłonem przyjmę :1luvu:

na pw juz pisze co i jak , dziekuje Ci bardzo :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon sty 13, 2020 15:54 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

Czytam w internecie o akcji dziergania toreb i gniazdek dla ofiar wielkiego ognia w Australii i trafiam na nasze forum :) Świetna akcja, czemu mnie nie dziwi, że Ola się w nią włączyła :)

Przy okazji wpiszę się w końcu w reaktywowany wątek...
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12384
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon sty 13, 2020 16:22 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

Katia K. pisze:Czytam w internecie o akcji dziergania toreb i gniazdek dla ofiar wielkiego ognia w Australii i trafiam na nasze forum :) Świetna akcja, czemu mnie nie dziwi, że Ola się w nią włączyła :)

Przy okazji wpiszę się w końcu w reaktywowany wątek...


dziekuję Ci Kasiu, zapraszam na fotelik do nas :1luvu:

jak im nie pomóc? :( wyjątkowy świat , który ginie na naszych oczach :cry:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto sty 14, 2020 7:43 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

Przejmujące te zdjęcia :cry: Widziałam jakiś czas temu w sieci takie ze spalonym kangurkiem, który zawiesił się na drutach ogrodzenia i nie mógł uciec :cry:
Taki artykuł do poczytania: https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/20 ... strazakow/
Za te miliony strasznych śmierci niewinnych zwierząt w dużej mierze może być odpowiedzialny człowiek 8O i nie chodzi tu tylko o zmiany klimatu, które, jak wiadomo, świat zawdzięcza właśnie działalności człowieka. Okropne :(
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12384
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto sty 14, 2020 9:26 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

słuchajcie, PILNIE potrzebuję kontaktu do Oli, potrzebny mi Jej nr telefonu do zamówienia, czy ktoś mógłby albo poinformować Olę, zeby tu weszła i mi na pw go podała, albo mi ten numer podać na pw? już przewaliłam 1 dzien z zamówieniem, a to dośc pilne z uwagi na terminy wysyłek do AU
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto sty 14, 2020 10:31 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

Katia K. pisze:Przejmujące te zdjęcia :cry: Widziałam jakiś czas temu w sieci takie ze spalonym kangurkiem, który zawiesił się na drutach ogrodzenia i nie mógł uciec :cry:
Taki artykuł do poczytania: https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/20 ... strazakow/
Za te miliony strasznych śmierci niewinnych zwierząt w dużej mierze może być odpowiedzialny człowiek 8O i nie chodzi tu tylko o zmiany klimatu, które, jak wiadomo, świat zawdzięcza właśnie działalności człowieka. Okropne :(


tylko człowiek , gatunek który niszczy siebie i wszystko wokół, a paradoksalnie niby to własnie ten gatunek ma rozum :(

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto sty 14, 2020 10:31 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

maczkowa pisze:słuchajcie, PILNIE potrzebuję kontaktu do Oli, potrzebny mi Jej nr telefonu do zamówienia, czy ktoś mógłby albo poinformować Olę, zeby tu weszła i mi na pw go podała, albo mi ten numer podać na pw? już przewaliłam 1 dzien z zamówieniem, a to dośc pilne z uwagi na terminy wysyłek do AU


maczkowa , nie weim jak dziękowac :1luvu: z niecierpliwoscia czekam na nitki i w weekend sie zabieram do dziergania :ok: :kotek:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto sty 14, 2020 11:46 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

Pani ze sklepu do mnie napisała, że jeszcze dzisiaj bedzie wysłane. A do tego zapytała, czy w ramach tej pomocy nie przydałoby sie, więcej włoczki!! ( bo napisałam, ze to na pomoc i że proszę o pilną wysyłkę ). Zasugerowałam, że jeśli byłoby możliwe, to można dorzucić wiecej tej gniazdkowej.
Nie ukrywam- wzruszyła mnie !!
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto sty 14, 2020 13:05 Re: Tulinkowy Magiczny Świat -dziergamy dla Australii

maczkowa pisze:Pani ze sklepu do mnie napisała, że jeszcze dzisiaj bedzie wysłane. A do tego zapytała, czy w ramach tej pomocy nie przydałoby sie, więcej włoczki!! ( bo napisałam, ze to na pomoc i że proszę o pilną wysyłkę ). Zasugerowałam, że jeśli byłoby możliwe, to można dorzucić wiecej tej gniazdkowej.
Nie ukrywam- wzruszyła mnie !!


o rany 8O Aniu, teraz to dopiero wygladam z niecierpliwością i ciekawością -bardzo to miłe i tak mało już spotykane , jestem bardzo mile zaskoczona :1luvu: :201461

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jolabuk5, Majestic-12 [Bot], Szeska i 298 gości