Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 29, 2022 1:00 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

Atta pisze:[...]mam dziki wstręt do wszelkich czynności fizjologicznych :oops:

... a kuweta?
8-O
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 29, 2022 14:18 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

Wdepnelam aby atmosfete podgrzać -jeszcze beda dla kociastych:tunel,wieelka zabawka lubiana przez futra i miska ceramiczna i lece dalej budowac bezład :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob sty 29, 2022 15:10 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

alessandra pisze:Wdepnelam aby atmosfete podgrzać -jeszcze beda dla kociastych:tunel,wieelka zabawka lubiana przez futra i miska ceramiczna i lece dalej budowac bezład :ryk:


biedna Ty :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sty 29, 2022 23:52 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

ewa_mrau pisze:
Atta pisze:[...]mam dziki wstręt do wszelkich czynności fizjologicznych :oops:

... a kuweta?
8-O
---
:smokin:

Aże mnie wróciło, bo sobie nie przypominam takowych słów, a to nie cytat ze mnie :mrgreen: To Sierra chwaliła się,że dziergać lubi, ale po pracy ...itd.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob sty 29, 2022 23:53 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

alessandra pisze:Wdepnelam aby atmosfete podgrzać -jeszcze beda dla kociastych:tunel,wieelka zabawka lubiana przez futra i miska ceramiczna i lece dalej budowac bezład :ryk:

rany bossskie! już sobie wyobrażam rozmiary pudła 8O Saniami podjadę po przesyłkę :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie sty 30, 2022 0:05 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

Atta pisze:
ewa_mrau pisze:
Atta pisze:[...]mam dziki wstręt do wszelkich czynności fizjologicznych :oops:

... a kuweta?
8-O
---
:smokin:

Aże mnie wróciło, bo sobie nie przypominam takowych słów, a to nie cytat ze mnie :mrgreen: To Sierra chwaliła się,że dziergać lubi, ale po pracy ...itd.

Bo miało być fizycznych :ryk: .

A kuwetę mamy automatyczną :twisted: . Raz na dwa dni wymieniam woreczek, a codziennie gapię się na nią z zachwytem (bo stoi w łazience, naprzeciw kibelka - mały wybór widoków) :ryk:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Nie sty 30, 2022 11:27 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

Atta pisze:
alessandra pisze:Wdepnelam aby atmosfete podgrzać -jeszcze beda dla kociastych:tunel,wieelka zabawka lubiana przez futra i miska ceramiczna i lece dalej budowac bezład :ryk:

rany bossskie! już sobie wyobrażam rozmiary pudła 8O Saniami podjadę po przesyłkę :ryk:



chyba wozem drabiniastym, bo na sanie śniegu brak
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sty 31, 2022 18:38 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

mir.ka pisze:
Atta pisze:
alessandra pisze:Wdepnelam aby atmosfete podgrzać -jeszcze beda dla kociastych:tunel,wieelka zabawka lubiana przez futra i miska ceramiczna i lece dalej budowac bezład :ryk:

rany bossskie! już sobie wyobrażam rozmiary pudła 8O Saniami podjadę po przesyłkę :ryk:



chyba wozem drabiniastym, bo na sanie śniegu brak

:ryk:
To prawda,spore jest.Zastanawiam sie jak to odbierzesz :oops: poczta wysylam ,tamte opcje odpadaja,w tej jesli kurier nie zastanie Cie w domu,bedzie mozna na poczcie odebrać. Nieporeczna nieco :? w kg chyba 4-5.Jutro umyslnego posle bo sama nie dam rady,dzis nie udalo sie,w pracy taki mlyn. :roll:

Moim faworytem da buciki,zobaczymy jak co sie spodoba.Dopiero wrocilam,ale chcialam dac znac i ...padam :201433

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lut 03, 2022 0:01 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

Tak sie szczęśliwie złożyło (niewiarygodne! 8O ),że paczkowy zapukał do drzwi,gdy jeszcze nie zdążyłam zdjąć butów po powrocie do domu. Co za wyczucie :201421 Inaczej mogłabym dopiero podejść w sobotę, bo skrócili godziny pracy poczty głównej i nie wyrabiam. Jakiś totalny debilizm z tego wychodzi, bo główna codziennie do 16.00, a na osiedlu róznie, np w piątek od 14 - 20 :?

Na razie obwieszczam,że to co mogło się stłuc... jest całe :twisted: Nie wiem na kiedy wyrobię sie z bazarkiem,ale chcę by to było najpóźniej w niedzielę.

I śnieg znów pada,pada, zasypuje nas .. Jest cudnie :)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lut 03, 2022 18:36 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

Dzieki Atta za wiesci. U nas jesienno-wiosennie z blotem i deszczem

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lut 05, 2022 7:39 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

alessandra pisze:Dzieki Atta za wiesci. U nas jesienno-wiosennie z blotem i deszczem


Ciociu, halo,
Milus halo !!!!! czekamy na adres paczkomatu do wysłania fantów
na mail tez napisalismy i cisza :ryk:

:201461

Zakotana

 
Posty: 51
Od: Pon cze 07, 2021 11:06

Post » Sob lut 05, 2022 11:57 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

Zakotana pisze:
alessandra pisze:Dzieki Atta za wiesci. U nas jesienno-wiosennie z blotem i deszczem


Ciociu, halo,
Milus halo !!!!! czekamy na adres paczkomatu do wysłania fantów
na mail tez napisalismy i cisza :ryk:

:201461

Od razu Grazynlo odpisalam dlugim tekstem,moze do spamu trafilo.Juz powtarzam
Na yahoo czesto po kilku dniach jest dopiero.Wkurzalo mnie to i zrezygnowalam z konta tam.Wyslalam ponowniw :ok:
Zajrzyj takze prosze na pw tutaj :wink:
Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lut 05, 2022 18:02 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

alessandra pisze:
Zakotana pisze:
alessandra pisze:Dzieki Atta za wiesci. U nas jesienno-wiosennie z blotem i deszczem


Ciociu, halo,
Milus halo !!!!! czekamy na adres paczkomatu do wysłania fantów
na mail tez napisalismy i cisza :ryk:

:201461

Od razu Grazynlo odpisalam dlugim tekstem,moze do spamu trafilo.Juz powtarzam
Na yahoo czesto po kilku dniach jest dopiero.Wkurzalo mnie to i zrezygnowalam z konta tam.Wyslalam ponowniw :ok:
Zajrzyj takze prosze na pw tutaj :wink:
Obrazek



dotarł mail o odczytany, paczka wyjdzie poczta w czwartek do Atty :1luvu:

Zakotana

 
Posty: 51
Od: Pon cze 07, 2021 11:06

Post » Czw lut 10, 2022 0:39 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

Zakotana pisze:
dotarł mail o odczytany, paczka wyjdzie poczta w czwartek do Atty :1luvu:


Chyba mialobyś ,że dojdzie w czwartek, bo dzowniono z sąsiedztwa,ze przesyłki pocztowe dziś były odebrane. Jutro nastapi przekazanie, to potwierdzę 8)

Ciekwe,czy prace beda z wyceną :20147

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lut 10, 2022 16:56 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-chcielibyście bazarek ?

Atta pisze:
Zakotana pisze:
dotarł mail o odczytany, paczka wyjdzie poczta w czwartek do Atty :1luvu:


Chyba mialobyś ,że dojdzie w czwartek, bo dzowniono z sąsiedztwa,ze przesyłki pocztowe dziś były odebrane. Jutro nastapi przekazanie, to potwierdzę 8)

Ciekwe,czy prace beda z wyceną :20147

Tego nie wiem ale pytaj Sprawczynię dzieł :1luvu: ,podpowie na pw :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Wasylisa i 236 gości