Tulinkowy Magiczny Świat..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 11, 2021 19:53 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-zdjecia

czarno-czarni pisze:prześwietne te zdjęcia, wiosny, wiosny w sercu życzymy!

Z podziekowaniem :1luvu: szkoda,że tych pięknych zapachów nijak nie mogę wam przekazać,bez także cały w rozkwicie ,słowem maj :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto maja 11, 2021 21:53 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Jakie ogrody :1luvu:
zimowy ogród na werandzie,
wiosenny za oknami

Domagam się adopcji ( znaczy : zaadoptować mnie ) i osadzenia na werandzie :twisted:

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Wto maja 11, 2021 22:07 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

marivel pisze:Jakie ogrody :1luvu:
zimowy ogród na werandzie,
wiosenny za oknami

Domagam się adopcji ( znaczy : zaadoptować mnie ) i osadzenia na werandzie :twisted:


Popieram przedmówcę...

W ramach zachęty mogę nawet nauczyć się mruczeć, wybrzydzać na jedzenie umiarkowanie oraz samodzielnie sprzatać własną kuwetę :mrgreen:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Wto maja 11, 2021 22:11 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-

Sierra pisze:
marivel pisze:Jakie ogrody :1luvu:
zimowy ogród na werandzie,
wiosenny za oknami

Domagam się adopcji ( znaczy : zaadoptować mnie ) i osadzenia na werandzie :twisted:


Popieram przedmówcę...

W ramach zachęty mogę nawet nauczyć się mruczeć, wybrzydzać na jedzenie umiarkowanie oraz samodzielnie sprzatać własną kuwetę :mrgreen:

Ja mogę nawet wołać "miauuuuuu" w różnych tonacjach

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 11, 2021 22:17 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-zdjecia

Alessandra szykuj wycieraczki. Zjeżdżają sie goście! Będzie wypas-majóweczka :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro maja 12, 2021 9:13 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-zdjecia

Kochane Dziewczyny, ale mi poprawiłyście humor :lol: dziekuję :1luvu: Niestety za tymi pieknymi obrazami czai sie smutek i nerwy , o których to problemach nie chciałam tu pisac. :oops: Na werandzie kawał sufitu spod belki odpadł, koty wypuszczam pod nadzorem, gdy jestem w domu. Przy deszczu cała jest zalana, walcze od 16 lat ze skorumpowana kliką, którym jest zarządca, miasto i pinb, aby to zrobić.
Bez TZ nie dałabym rady ani mentalnie , ani finansowo :(
Belka stalowa jest skorodowana obecnie 150 lat to sporo czasu odkad tam siedzi , teraz stanowi zagrozenie i w każdej chwili jak gzyms , moze spać, a codziennie pod nia przechodzę do ogrodu, aby nakarmic koty i ptaki.Trzyma sie na cegle (!) W tej chwili wstawiamy drugą bramkę w wyciętym zywopłocie w miejscu, gdzie bezpiecznie będzie można przejść.
Obrazek

Nie wiem czy teraz także bedziecie chętne do adopcji :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro maja 12, 2021 9:22 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-zdjecia

Tak wyglądała weranda 15 lat temu, z tych roślin nic nie zostało, były jeszcze dwie araukarie cudne, nawet miałam malutki krzaczek kawy ..na pierwszym zdjeciu mój najukochańszy Rolfik, niezwykła osobowość <3 [*]
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio edytowano Śro maja 12, 2021 9:25 przez alessandra, łącznie edytowano 1 raz

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro maja 12, 2021 9:24 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-zdjecia

Nikiego pewnie poznacie :) 2 maja minęła 2 rocznica , gdy odszedł [*]
ObrazekObrazekObrazekObrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro maja 12, 2021 11:18 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-zdjecia

alessandra pisze:Kochane Dziewczyny, ale mi poprawiłyście humor :lol: dziekuję :1luvu: Niestety za tymi pieknymi obrazami czai sie smutek i nerwy , o których to problemach nie chciałam tu pisac. :oops: Na werandzie kawał sufitu spod belki odpadł, koty wypuszczam pod nadzorem, gdy jestem w domu. Przy deszczu cała jest zalana, walcze od 16 lat ze skorumpowana kliką, którym jest zarządca, miasto i pinb, aby to zrobić.
Bez TZ nie dałabym rady ani mentalnie , ani finansowo :(
Belka stalowa jest skorodowana obecnie 150 lat to sporo czasu odkad tam siedzi , teraz stanowi zagrozenie i w każdej chwili jak gzyms , moze spać, a codziennie pod nia przechodzę do ogrodu, aby nakarmic koty i ptaki.Trzyma sie na cegle (!) W tej chwili wstawiamy drugą bramkę w wyciętym zywopłocie w miejscu, gdzie bezpiecznie będzie można przejść.
Obrazek

Nie wiem czy teraz także bedziecie chętne do adopcji :wink:


No dobra... robimy tak - podstępęm wprowadzam się z TZem, a następnie wrzaskiem, jęczeniem, płaczem i szlochaniem zmuszam go do naprawy belki. W końcu ma drań firmę budowlaną, to niech się do czegoś przyda :twisted: .

A tak serio to bardzo ci współczuję. Doskonale zdaję sobie sprawę jak potężny masz problem nad głową (i to dosłownie :strach: ).

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Śro maja 12, 2021 13:03 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-zdjecia

Obrazek
:placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto maja 18, 2021 10:16 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-zdjecia

A co powiecie na bambus? Oosbiscie jestem wielkim fanem niezniszczalnych mebli z tegoz materiału, a teraz doszła jeszcze pasja nitkowa -bambusowa :lol:

fantastyczna włoczka w dotyku , chłodna , miekka , idealna na letnie polegiwanie, chociaz na razie nieco chlodno jak na maj , więc i lato może być nieco chłodniejsze :roll:
ObrazekObrazekObrazek



Szykujemy sie wkrótce na obchody Muffinkowego przyjazdu, roczek u nas bedzie 01 czerwca, taki prezent na dzien dziecka sobie zrobiłam :wink: :mrgreen:

pierwszy dzien po przyjeździe i kolejne etapy aż do kuleczki , opryszka i łobuziaka , który potrafi nieźle napyskowac, jesli śniadanie sie opóźnia :ryk:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto maja 18, 2021 10:33 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-zdjecia

[quote="alessandra"]A co powiecie na bambus? Oosbiscie jestem wielkim fanem niezniszczalnych mebli z tegoz materiału, a teraz doszła jeszcze pasja nitkowa -bambusowa :lol:

fantastyczna włoczka w dotyku , chłodna , miekka , idealna na letnie polegiwanie, chociaz na razie nieco chlodno jak na maj , więc i lato może być nieco chłodniejsze :roll:
ObrazekObrazekObrazek



fajne
na bazarek?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto maja 18, 2021 10:34 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-zdjecia

Szykujemy sie wkrótce na obchody Muffinkowego przyjazdu, roczek u nas bedzie 01 czerwca, taki prezent na dzien dziecka sobie zrobiłam :wink: :mrgreen:

pierwszy dzien po przyjeździe i kolejne etapy aż do kuleczki , opryszka i łobuziaka , który potrafi nieźle napyskowac, jesli śniadanie sie opóźnia :ryk:
ObrazekObrazekObrazekObrazek[/quote]
:1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto maja 18, 2021 12:37 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-zdjecia

mir.ka pisze:
alessandra pisze:A co powiecie na bambus? Oosbiscie jestem wielkim fanem niezniszczalnych mebli z tegoz materiału, a teraz doszła jeszcze pasja nitkowa -bambusowa :lol:

fantastyczna włoczka w dotyku , chłodna , miekka , idealna na letnie polegiwanie, chociaz na razie nieco chlodno jak na maj , więc i lato może być nieco chłodniejsze :roll:
ObrazekObrazekObrazek



fajne
na bazarek?


nie, na bazarku, który zgodziła sie Atta zrobić będa inne z podarowanej włoczki przez zabers :1luvu: i ciotkę52 :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto maja 18, 2021 14:37 Re: Tulinkowy Magiczny Świat-zdjecia

to już rok? o rany!
Najlepszego :)
a bambus rządzi :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 314 gości