Zaczerwienione dziąsła u kota

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 15, 2019 14:41 Zaczerwienione dziąsła u kota

Dzień dobry, miesiąc temu mój trzyletni kot miał usunięte kilka zębów, ponieważ miał zaropiałe i zaczerwienione dziąsła. Od tego czasu ma zaczerwienione dziąsła w górnej szczęce pod tymi czterema zębami, które nie zostały wyrwane (dolna szczęka zagoiła się ładnie). 2 tygodnie temu byłam z tym u weterynarza, który powiedział, że wszystko jest w porządku. Jednak zaczerwienienie nie schodzi. Czy powinnam ponownie odwiedzić weterynarza, czy mogę z tym poczekać?

lairapi

 
Posty: 11
Od: Nie gru 15, 2019 14:32

Post » Wto kwi 07, 2020 12:58 Re: Zaczerwienione dziąsła u kota

----------------------------------------------------[quote="lairapi"]Dzień dobry, miesiąc temu mój trzyletni kot miał usunięte kilka zębów, ponieważ miał zaropiałe i zaczerwienione dziąsła. Od tego czasu ma zaczerwienione dziąsła w górnej szczęce pod tymi czterema zębami, które nie zostały wyrwane (dolna szczęka zagoiła się ładnie). 2 tygodnie temu byłam z tym u weterynarza, który powiedział, że wszystko jest w porządku. Jednak zaczerwienienie nie schodzi. Czy powinnam ponownie odwiedzić weterynarza, czy mogę z tym poczekać?[/q
-------------------------------------------------------------------------------
Myślę, że pani go musi ponownie zawieść do weterynarza i on ma zobaczyć na tą dziąsło i powinien pani przepisać jakąś maść na zaczerwienienie, Nie możliwe, żeby pani nie walczyła jakoś o kota i o dziąsło, przecież to kota boli na pewno jak nie wiem co, po co czekać do samego końca i myśleć, że to samo przejdzie. A właśnie, że nie, bo trzeba coś zrobić, żeby pomóc temu kotu.

tiger2280

 
Posty: 4
Od: Pon mar 23, 2020 18:15




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Abariel, Goldberg, Google [Bot], kasiek1510 i 448 gości