Nowy kotek w domu - unika kuwety, zalatwia nam sie w lozku

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 26, 2019 15:52 Re: Nowy kotek w domu - unika kuwety, zalatwia nam sie w loz

Mieszkanie odkazilem środkiem, który polecił mi weterynarz. Wrocilismy do karmy Hills, mała nie jest jej fanem, ale 'jakość' kupki sie poprawila. Jak do tej pory nic z niej jeszcze nie wyczesałem, także mam nadzieję, że przygoda z pchlami dobiega końca. Jakkolwiek to nie zabrzmi brakuje mi już wpuszczania jej do sypialni (skacze po łóżku jak zając :D) ;).

SebastianSt

 
Posty: 5
Od: Pon lis 18, 2019 20:00

Post » Wto lis 26, 2019 16:03 Re: Nowy kotek w domu - unika kuwety, zalatwia nam sie w loz

Dałabym do karmy pół saszetki fortiflory dziennie. Po takich przejściach może mieć niekompletną florę bakteryjną, nawet jeśli pasożytów już nie ma.
Fortiflorę koty jedzą jak głupie, więc problemu nie bedzie. To taki proszek z priobiotykiem i kocimi bakteriami.
Przez kolejne sześć dni od stworzenia świata Adam i Ewa ciężko pracowali.
A potem przyszli do Boga i powiedzieli: potrzebujemy antydepresantów.
I wtedy Bóg uczynił kota i widział, że był on dobry.

inatheblue

 
Posty: 358
Od: Nie cze 15, 2008 16:30

Post » Wto lis 26, 2019 16:27 Re: Nowy kotek w domu - unika kuwety, zalatwia nam sie w loz

Ile świetnych pomysłów. Na pewno część wykorzystam u swojego świeżaka

CernyKot

 
Posty: 8
Od: Wto lis 12, 2019 14:18

Post » Wto lis 26, 2019 17:28 Re: Nowy kotek w domu - unika kuwety, zalatwia nam sie w loz

Nie jestem zwolennikiem hojnego podawania probiotyków. Czasem pomagają, czasem mogą zaszkodzić. Póki nie wiadomo, co kotu dolega, ja bym się wstrzymała.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10673
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: dorcia44, Lukrecja14, Zeeni i 257 gości