Czaruś w swoim domku na resztę życia .

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 16, 2020 14:11 Re: Rudy Czaruś. Szukamy transportu Wadowice-Limanowa

Zadzwonił kolejny świetny dom, jeszcze lepszy niż ten z Limanowej, który się nie odzywa. Tylko , że ten z dzisiaj jest jeszcze dalej :) Ale to nic, bo pani deklarowała od razu , że mogą przyjechać albo pokryć koszty transportu. Rozmowa była bardzo długa i to aktualnie mój faworyt . Jeśli dom z Limanowej się nie odezwie sam dzisiaj czy jutro, to ja pisać nie będę . Ograniczyłabym się do domu z Krakowa (ale tylko jeśli zostaną wprowadzone zabezpieczenia okien i balkonu) i ten dom z dziś z Karpacza. Tam Czaruś miałby towarzystwo kotki , która straciła w październiku swojego kociego towarzysza ( nerki) , zresztą pani która zadzwoniła, też przeżywa bardzo bo się rozpłakała w trakcie rozmowy .
Kotek który odszedł by u nich 14 lat , był to kot , który 6 razy zmieniał dom, zanim do nich trafił. Był oddawany z byle powodu, np z powodu tego że ..za dużo jadł . Dramat ..

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Czw sty 16, 2020 14:15 Re: Rudy Czaruś. Szukamy transportu Wadowice-Limanowa

ewar dotarła dziś Twoja paczka z wyprawką dla Czarusia :1luvu: Muszę przyznać , że ten kolor błękitu królewskiego, pięknie się będzie komponować z rudym futerkiem :ok: Wielkie dzięki :1luvu: Ja mam też kupione poduszki z walerianą , wędkę do zabawy, podkładkę pod miski i jeszcze chcę dokupić matatabi , plus dam też karmę , którą u mnie najbardziej Czaruś lubi .

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Czw sty 16, 2020 15:28 Re: Rudy Czaruś. Szukamy transportu Wadowice-Limanowa

Paczka w Ruchu jest tania, ale bardzo długo trwa dostawa. Cieszę się, że w końcu paczka dotarła.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55016
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sty 16, 2020 17:37 Re: Rudy Czaruś. Szukamy transportu Wadowice-Limanowa

ewar pisze:Paczka w Ruchu jest tania, ale bardzo długo trwa dostawa. Cieszę się, że w końcu paczka dotarła.


Ehh, no i miałaś rację . Raz wspominałaś , że czasem rozmowa przez telefon super i wszystko pięknie a potem nic nie wychodzi .

Jakby pani z Limanowej zależało, odezwałaby się , zgodnie z swoją deklaracją . Ja nie będę się dopraszać, bo Czarusia nikomu nie wciskam .
To przyszły Dom , ma o niego walczyć i deklarować wprowadzenie zmian , bo Czaruś jest tego warty .Potencjalny dom z Karpacza , gotów jest na wszystko .
Tylko że jest tak daleko, szaleństwo prawda ? 8O

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Czw sty 16, 2020 17:43 Re: Rudy Czaruś .Szukamy domku na zawsze

ewkkrem, super masz ten balkon. U mnie też duży parapet jest do wylegiwania, ale na drapaki nie bardzo już jest miejsce. Muszę coś pomyśleć, tyle że nie wszystko się da, bo zadaszony nie jest i na opady atmosferyczne wystawiony. Jak robiłam zabezpieczenie to przód, boki ze skosami i górę musiałam siatkować. Ale moje też uwielbiają tam siedzieć.

Kurcze, kicikici3, strasznie daleko ten ostatni potencjalny domek, ale kto wie... Trzymam kciuki.

Agwena

 
Posty: 805
Od: Sob maja 19, 2018 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sty 16, 2020 19:51 Re: Rudy Czaruś .Szukamy domku na zawsze

Agwena pisze:ewkkrem, super masz ten balkon. U mnie też duży parapet jest do wylegiwania, ale na drapaki nie bardzo już jest miejsce. Muszę coś pomyśleć, tyle że nie wszystko się da, bo zadaszony nie jest i na opady atmosferyczne wystawiony. Jak robiłam zabezpieczenie to przód, boki ze skosami i górę musiałam siatkować. Ale moje też uwielbiają tam siedzieć.

Kurcze, kicikici3, strasznie daleko ten ostatni potencjalny domek, ale kto wie... Trzymam kciuki.

No daleko , ale też bardzo dobry i gotowi są na wszystko dla Czarusia, a ja mam plan jak to ograć . Żeby nie robić wizyty PA , ale pojechać tam z Czarusiem .
Wiem jak to przygotować . Cholewcia no wiem , ze daleko. Ale najważniejsze by dom był cudowny a Czaruś zadbany i kochany .

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Pt sty 17, 2020 10:27 Re: Rudy Czaruś .Szukamy domku na zawsze

Jadę na szczepienie z Czarusiem i chce wykonać test felv/fiv . I znowu się stresuje

Powiedzcie mi, bo jak Czaruś wygląda , czy on jest po prostu rudy czy rudy pręgowany ? :oops: bo ma pręgi widoczne ale nie aż tak jak widziałam w google, ale to nie musi być intensywne chyba? Pytam bo wpisuje do jego ksiązeczki .

Test felv/fiv ujemny :ok: :kotek:

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Pt sty 17, 2020 11:58 Re: Rudy Czaruś .Szukamy domku na zawsze

Wszystkie rude są pręgowane, bo to burasy-albinosy, bez ciemnego barwnika.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14699
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pt sty 17, 2020 12:06 Re: Rudy Czaruś .Szukamy domku na zawsze

mziel52 pisze:Wszystkie rude są pręgowane, bo to burasy-albinosy, bez ciemnego barwnika.


Oooo 8O no proszę, tego nie wiedziałam. Czegoż to można się dowiedzieć ciekawego :D :kotek:

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Pt sty 17, 2020 12:20 Re: Rudy Czaruś .Szukamy domku na zawsze

kicikici3 pisze:
mziel52 pisze:Wszystkie rude są pręgowane, bo to burasy-albinosy, bez ciemnego barwnika.


Oooo 8O no proszę, tego nie wiedziałam. Czegoż to można się dowiedzieć ciekawego :D :kotek:


Nooo, ja też nie wiedziałam, nawet obejrzałam jeszcze raz Tofika od Mir.ka :D Też ma pręgi 8O

Tak jeszcze, kicikici3, wybacz prywatę:

Agwena, od parapetu do podłogi są dwa bale. Jeden widać na zdjęciu. To rury kanalizacyjne, te "grube", okręcone sznurkiem sizalowym :D . Taki mój patent. Nie zajmują miejsca i całość dość tania. Raz na kilka lat pewnie trzeba by zmienić sznurek.

Czarusiu, najlepszego domku życzę :D .
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt sty 17, 2020 13:04 Re: Rudy Czaruś .Szukamy domku na zawsze

Nawet dzielnie zniósł Czaruś , to pobieranie krwi. Bo od razu powiedziałam , że nie wyjmujemy go z transportera bo wówczas jest ogromna panika .Po prostu zdjęłam górną część , Czaruś się skurczył , ja go głaskałam i podtrzymywałam łapkę .Tak więc, nawet nie jest zbytnio obrażony za dzisiaj :ok: :kotek:

dzielny kotuś z niego , dzielny :1luvu:

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Pt sty 17, 2020 15:03 Re: Rudy Czaruś .Szukamy domku na zawsze

Bardzo dzielny! Za domek!!!! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60418
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 17, 2020 19:14 Re: Rudy Czaruś .Szukamy domku na zawsze

ewkkrem pisze:
kicikici3 pisze:
mziel52 pisze:Wszystkie rude są pręgowane, bo to burasy-albinosy, bez ciemnego barwnika.


Oooo 8O no proszę, tego nie wiedziałam. Czegoż to można się dowiedzieć ciekawego :D :kotek:


Nooo, ja też nie wiedziałam, nawet obejrzałam jeszcze raz Tofika od Mir.ka :D Też ma pręgi 8O

Tak jeszcze, kicikici3, wybacz prywatę:

Agwena, od parapetu do podłogi są dwa bale. Jeden widać na zdjęciu. To rury kanalizacyjne, te "grube", okręcone sznurkiem sizalowym :D . Taki mój patent. Nie zajmują miejsca i całość dość tania. Raz na kilka lat pewnie trzeba by zmienić sznurek.

Czarusiu, najlepszego domku życzę :D .


Ewkkrem, u mnie, niestety, tak się nie da, ale coś pomyślę. Za to półeczki po bokach spokojnie mogę zrobić :)

Też nie wiedziałam, że rudy to buras albinos, a tyle lat mam rudzielca. :)

I dołączam do życzeń najlepszego domku dla dzielnego Czarusia.
A odległość, no cóż, ostatnio ktoś szukał transportu dla kota z Wrocławia do Monachium, bo domek dobry się znalazł. :)

Agwena

 
Posty: 805
Od: Sob maja 19, 2018 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sty 17, 2020 19:55 Re: Rudy Czaruś .Szukamy domku na zawsze

Dzwonił teraz taki pan, szukający towarzysza dla sunii owczarka niemieckiego , która straciła towarzysza .Ale ta sunia akurat z kotem żadnym nie żyła , a balkon nie zabezpieczony też. Ale żal mi psinki.
W każdym razie najpewniej w poniedziałek, robie wizytę PA w Krakowie u tej jednej pani co ma siatkę do połowy . Zobaczymy co z tego wyniknie .

Zaś dom z Karpacza, potwierdził dzisiaj, że są gotowi zabezpieczyć okna , jeśli taki będzie mój warunek , dzielący mnie od pozytywnej decyzji o adopcji .

kicikici3

Avatar użytkownika
 
Posty: 1044
Od: Sob lip 01, 2017 13:22

Post » Sob sty 18, 2020 1:05 Re: Rudy Czaruś .Szukamy domku na zawsze

I to jest dobra wiadomość. Niech zabezpieczają! :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60418
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 476 gości