Dr Jodkowska, dr Klim, Dr Turos czy Bialobrzeska?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 05, 2019 16:07 Dr Jodkowska, dr Klim, Dr Turos czy Bialobrzeska?

Swoje poszukiwania dla mojej Milenki miejsca w którym będzie miała robiony porządek z zębami ograniczyłam do czterech miejsc/osób.
Proszę Was o opinie jeśli ktoś korzystał z uslug którejś z nich.
Z góry serdecznie dziękuję.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lis 05, 2019 16:55 Re: Dr Jodkowska, dr Klim, Dr Turos czy Bialobrzeska?

Ja leczę u dr Turosa. Delikatny, solidny, w koszcie zabiegu wizyta kontrolna tydzień po rwaniu.
viewtopic.php?f=1&t=121595&start=450#p11160224
Edit: Czterokrotnie koty woziłam, nigdy nie było żadnych komplikacji.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14678
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto lis 05, 2019 19:23 Re: Dr Jodkowska, dr Klim, Dr Turos czy Bialobrzeska?

Dr Jodkowska - ostatnio usuwała zęby Buricie, wszystko ok. Dr Klim robiła zęby Meli, to już parę lat temu, też wszystko w porządku.

megan72

 
Posty: 3476
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Wto lis 05, 2019 19:49 Re: Dr Jodkowska, dr Klim, Dr Turos czy Bialobrzeska?

A jaka narkoza jest lepsza do usuwania zębów - wziewna czy iniekcyjna?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto lis 05, 2019 21:40 Re: Dr Jodkowska, dr Klim, Dr Turos czy Bialobrzeska?

Wpiszę się może dla innych, bo Ty już wiesz. Mam dobre doswiadczenia z dr. Turosem. Doprowadził do ładu paszczę Mani, kotce, która miała bardzo chore ząbki, z przetokami, które od zębów robiły się na brodzie. Po zabiegu bardzo szybko stanęła ma nogi, zaczęła jeść itp. Kurkę też do niego prowadzam ( ale ona jest zdrowa, ściągamy jedynie kamień). Oczywiście na miejscu jest rentgen ( mi dotor pokazywal na zdjeciu co i gdzie bylo zepsute) i anestezjolog też jest, choć chyba zazwyczaj nie jest potrzebny, bo wystarczy narkoza iniekcyjna. Nie pamietam już jak to u nas było. Może u Ciebie będzie potrzebna anestezjolog z uwagi na wiek i stan zdrowia Milenki..
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Śro lis 06, 2019 12:39 Re: Dr Jodkowska, dr Klim, Dr Turos czy Bialobrzeska?

Może ktoś się jeszcze wypowie?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lis 06, 2019 13:14 Re: Dr Jodkowska, dr Klim, Dr Turos czy Bialobrzeska?

No dobrze, to ja opowiem o swoich doświadczeniach. Doktora Turosa uwielbiam od zawsze... Kiedy mieszkałam na Grochowie, wszystkie moje koty miały u Niego robione paszcze. Było to kilka lat temu, więc być może teraz są nowe standardy ale wtedy nie było anestezjologa ani robienia RTG. Cena bardzo przyzwoita, zaangażowanie doktora Turosa super... no ale... wyprowadziłam się na obrzeża miasta i na Gagarina z brakiem parkingu mi bardzo było nie po drodze.
W lato musiałam zrobić paszczę Iwanowi... jeżdżę do kliniki do Radości, po traumatycznych przeżyciach w renomowanej Sforze na Trakcie Lubelskim... W tejże Radości przyjmuje również doktor Jodkowska. Iwan został obsłużony fantastycznie. Wcześniej dwa (a może nawet trzy) razy czyścił mu buzię doktor Turos. Doktor Jodkowska robi dokładne RTG, no i oprócz oczywiście rzeczy do usunięcia, wydłubała też kilka korzeni po dr. Turosie. Nici rozpuszczalne, wszystko pozamykane. Wszystko super, tylko cena zwala z nóg... osiem stów poszło. Wizyty po nie było ale przed potrzebna nie tyle wizyta, co aktualne badania. Z powodu dołu finansowego musiałam odczekać kilka miesięcy i dwa tygodnie temu pojechałam tam czyścić zęby mojej młodej Ryśce. Nie podejrzewałam chorych zębów, tylko myślałam o zdjęciu koszmarnego kamienia. Więc miałam nadzieję na łagodniejszy wymiar kary finansowej… ;) I co się okazało? Sama dr Jodkowska mi o tym powiedziała. Rysia straciła duży ostatni ząb, który na zewnątrz wyglądał normalnie. Nawet korona nie była jakoś ciemniejsza. Ale na RTG... sama widziałam... korzenie zepsute... To musiało boleć. Doktor Jodkowska wydłubała tez malutkie korzonki po dwóch malutkich ząbkach z przodu i sprawdziła ułamany kieł, który na szczęście jest zdrowy, ale teraz tylko trochę przypiłowany i polakierowany. Rysię musiał przewlekle boleć ten trzonowiec...
Dlatego teraz koty będę robić tylko u dr Jodkowskiej, jak uzbieram stosowna kasę. Nie wiem, być u dra Turosa teraż tez jest zawsze RTG i szwy rozpuszczalne ale kiedy ja tam koty woziłam, to tego nie było.

amcia

 
Posty: 244
Od: Czw lis 01, 2007 19:23
Lokalizacja: Warszawa - Anin

Post » Śro lis 06, 2019 13:24 Re: Dr Jodkowska, dr Klim, Dr Turos czy Bialobrzeska?

Dzięki amcia. Teraz u dra Turowa jest rtg przed zabiegiem, ale narkoza tylko iniekcyjna.
Milenka ma 13 lat więc chyba lepsza jednak wziewka?
A ile teraz zaplacilas u dr Jodkowskiej?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lis 06, 2019 13:28 Re: Dr Jodkowska, dr Klim, Dr Turos czy Bialobrzeska?

Iwan to ma gdzieś z 15 lat... narkoza też była iniekcyjna, za niego zapłaciłam ponad 800zł. Rysia - młoda tzn. 7-8 lat... narkoza też w zastrzyku no i zapłaciłam 730 zł.

amcia

 
Posty: 244
Od: Czw lis 01, 2007 19:23
Lokalizacja: Warszawa - Anin

Post » Śro lis 06, 2019 17:19 Re: Dr Jodkowska, dr Klim, Dr Turos czy Bialobrzeska?

U Turosa jednak dużo taniej. W 2015 z rtg i pełnym badaniem krwi - za usunięcie 11 zębów płaciłam niewiele ponad 400 zł. I jeszcze pazurki obciął i uczesał moją niedotykalską, póki była w narkozie.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14678
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Śro lis 06, 2019 17:31 Re: Dr Jodkowska, dr Klim, Dr Turos czy Bialobrzeska?

mziel52 pisze:Ja leczę u dr Turosa. Delikatny, solidny, w koszcie zabiegu wizyta kontrolna tydzień po rwaniu.
viewtopic.php?f=1&t=121595&start=450#p11160224
Edit: Czterokrotnie koty woziłam, nigdy nie było żadnych komplikacji.


też dr. Turosa z tej listy polecam
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 06, 2019 17:49 Re: Dr Jodkowska, dr Klim, Dr Turos czy Bialobrzeska?

Mam za sobą (a raczej moje koty) usuwanie zębów i u dr Turosa, i u dr Jodkowskiej.
Oboje są ok.
Dr Turos mnie wzruszył, kiedy koteczkowi podłozył kocyk na stole zabiegowym, coby mu nie było za zimno w chudy tyłeczek podczas badania.
Cen nie jestem w stanie porównać, bo był to odstęp kilku lat - dr Jodkowskiej na pewno było drożej. I długie terminy czekania na wizytę - trzy tygodnie - właśnie zapisywałam kota pod koniec października dopiero na 18 listopada.
A jeżdzę do niej także dlatego, że jest bliżej (z Józefowa do Radości mam 10min jazdy a do Multivetu.. ech szkoda gadać - może nie tak daleko, ale korki i nie ma gdzie parkować).

A może ktoś robił kocie zęby u dra Wąsowicza? Też pracuje na SGGW i pisze o sobie, że jest uczniem dra Turosa i dr Jodkowskiej.
Obrazek Obrazek

Chatte

 
Posty: 1405
Od: Śro kwi 02, 2003 8:46
Lokalizacja: Józefów - Warszawa

Post » Śro lis 06, 2019 18:03 Re: Dr Jodkowska, dr Klim, Dr Turos czy Bialobrzeska?

Rwałam zepsute kły u plazmocytarnego kota u Klim, we wziewce.
Nawet dostałam je na pamiątkę.
Ale ile płaciłam - nie pomnę, na pewno nie było tanio.
Znajoma z DT wszystkie koty leczy u Klim i jedynym problemem, jaki kiedykolwiek wystąpił, jest rachunek ;)

Edit: temat mnie jak najbardziej interesi, bo Pasztetowemu jedzie z japy i nie wiem, czy te piękne ozdoby przy dziąsłach to osad, czy gnojkowi psują się zęby :roll: U niego to nawet próchnica mnie nie zdziwi.
Matka Pasztetowa

Vi

 
Posty: 646
Od: Sob sty 22, 2005 23:31
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Śro lis 06, 2019 19:31 Re: Dr Jodkowska, dr Klim, Dr Turos czy Bialobrzeska?

Super! Dzięki za opinie i wymianę doświadczeń.
Skoro są pozytywne o dr Turosie i dr Klim to chyba musze się pokierować rodzajem narkozy. Orientacyjne widełki ceny za zabieg są takie same.
Czyli jak byście zrobili dla 13 letniej kotki: wziewną czy iniekcyjna?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lis 06, 2019 22:21 Re: Dr Jodkowska, dr Klim, Dr Turos czy Bialobrzeska?

Na to pytanie powinien się wypowiedzieć wet prowadzący kotkę.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14678
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 125 gości