Nagła niewydoln. wątroby,zółtaczka,smierć w ciągu 2 dni-skąd

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 02, 2019 12:20 Re: Nagła niewydoln. wątroby,zółtaczka,smierć w ciągu 2 dni-

Względny spokój od wielu, wielu lat miałam w... szpitalu. I gdy mnie rwa dopadła. Mimo nerwów i bólu odpoczywałam. Los za mnie zadecydował i musiałam leżeć. :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob lis 02, 2019 13:25 Re: Nagła niewydoln. wątroby,zółtaczka,smierć w ciągu 2 dni-

Asiu ja dziękuję bardzo za taką decyzję losowi :) Wolę być zdrowa i zmordowana

aga66

 
Posty: 6132
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob lis 02, 2019 15:02 Re: Nagła niewydoln. wątroby,zółtaczka,smierć w ciągu 2 dni-

maczkowa, niestety, nie jesteś wyjątkiem. W domu mam teraz dziewięć kotów, w dwóch innych domach siedem i bezdomniaki. Bardzo przeszkadza mi to, że mam brudno w domu, nie radzę sobie z tym, a pedantką byłam. Muszę pogodzić się z tym, że są sprawy ważniejsze i takie, które muszą poczekać i ....czekają. Rude dziewczynki są cudne, Arcana o nich wie i a nuż jakiś domek się trafi? Ogłaszany jest dwupak moich kociaków, największe zainteresowanie jest rudym kocurkiem. Zdarzało się już, że jakiś kot był ogłaszany, a do domku pojechał inny, niekoniecznie mój. Koty Killathy chyba wszystkie znalazły domki na ogłoszenia moich, Bajka pojechała do domku, bo nie było już kota, o którego zadzwoniła Nul i kociej dziewczynce się udało. Skąd jesteś?
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55002
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lis 03, 2019 9:40 Re: Nagła niewydoln. wątroby,zółtaczka,smierć w ciągu 2 dni-

ewar pisze: Rude dziewczynki są cudne, Arcana o nich wie i a nuż jakiś domek się trafi? Ogłaszany jest dwupak moich kociaków, największe zainteresowanie jest rudym kocurkiem. Zdarzało się już, że jakiś kot był ogłaszany, a do domku pojechał inny, niekoniecznie mój. Koty Killathy chyba wszystkie znalazły domki na ogłoszenia moich, Bajka pojechała do domku, bo nie było już kota, o którego zadzwoniła Nul i kociej dziewczynce się udało. Skąd jesteś?


Byłoby super, ale też nie ukrywam, że bardzo chciałabym dla nich wspólny domek, one są też ze sobą związane mocno :) Ale jak jakaś kolejna droga udostępniania jest, to zawsze więcej szans.
W wątku dziewczyn pisałam, mieszkam 50 km od Olsztyna, ale dowóz w sensownych granicach to nie żaden byłby problem- głownie pólnoc Polski do granicy na wschód, Warszawa i okolice, trasa w kierunku na Gdańsk, Bydgoszcz, a nawet Poznań, czy okolice Poznania przez rodzinę mogłabym podwieźć. Ba, myślę, ze mogłabym zorganizaować transport do Krakowa, Lublina, Zamościa. Odpada raczej Szczecin, Jelenia Góra, Przemyśl ;) Chociaż gdyby był super dom...nie takie trasy się pokonywało :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7110
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie lis 03, 2019 12:40 Re: Nagła niewydoln. wątroby,zółtaczka,smierć w ciągu 2 dni-

To fajnie. W grę wchodzi Warszawa i Łódź,ewentualnie Kraków, na te miasta moje koty są ogłaszane. Kotki zdrowe, śliczne, przebadane, przetestowane i w rudym kolorze, są duże szanse na domek. Rozumiem, że wspólny, też bym tak zrobiła.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55002
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: dorcia44, Google [Bot], nfd, raksa i 289 gości