koty 2023r- wątek stada nr.2

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 28, 2020 22:13 Re: Tak tam dalej być nie może...

Filipek
Obrazek


Dziewczynka
Obrazek


Dziewczynka
Obrazek


Ola
Obrazek


Pucuś
Obrazek


Gacuś
Obrazek


Stelcia
Obrazek


Zuzia
Obrazek


Gucio
Obrazek


Mama Filipka
Obrazek


Kropcia
Obrazek


Pusia
Obrazek


Ziutka
Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Nie maja 31, 2020 11:19 Re: Tak tam dalej być nie może...

Tyle tych mordeczek a każda inna i na swój sposób piękna :)
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Nie maja 31, 2020 11:34 Re: Tak tam dalej być nie może...

bo wszystkie koty są piękne :1luvu: :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon cze 01, 2020 11:45 Re: Tak tam dalej być nie może...

Mistrzu Damianie....co za piekne Foty - Krolu Zloty :king: :201494 :1luvu: :ok:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon cze 01, 2020 12:01 Re: Tak tam dalej być nie może...

Cindy pisze:Mistrzu Damianie....co za piekne Foty - Krolu Zloty :king: :201494 :1luvu: :ok:


Prawda :D :ok: I tak oto z dzikusków krzaczastych - uczyniliśmy całkiem fajne radosne stadko.Dziewczyny uratowane przed porodami bawią się po krzaczkach, maluszki- no niestety sa - zdrowe wcinają aż miło.Bawią się :201461 A matki patrzą na Damiana :D z takim uznaniem. :mrgreen:


Co by nie było to są inne koty już.A będą jeszcze bardziej zadowolone :ok: ale to jeszcze chwilę potrwa.Na pewno w tamtym roku nikt nie zaglądał do maluszków urodzonych na strychu u P.Mirka.Tam znależliśmy zimą podczas dezynfekcji masę ciałek już wysuszonych.Ile ich jeszcze zostało pod podłogą nawet lepiej nie mysleć. :roll: :( Jedno jest pewne.Nikt sie tam nie wspinał jak teraz robi to codziennie Damian :D i nie dostarczał świeżego posiłku i wody.Maluchy dostają też rozrzedzoną z wodą śmietankę.I cóż te maluchy choć urodzone gdzie urodzone mają w tym roku nieco inne dzieciństwo.Są i budki i kocyki i podstawa czyli jedzenie.A to co codziennie robi Damian jest bardzo ważne bo i ile na drugim stryszku Karmicielka wchodzi i zostawia jedzenie o tyle na tym strychu jedzenie nie było zostawiane nigdy a jest tam wysoki próg do wyjścia na dach- zatem maluch który zaczyna już jeść samodzielnie- nie jest w stanie go pokonać.Rozumiem teraz dlaczego w ub.roku niektóre matki trzymały swoje dzieci na dole na ziemi.Zobaczymy czy w tym roku maluszki będą chorować.Te z ub.roku były chore ale te które zabraliśmy oprócz że niedożywione były chore bardzo.Zwłaszcza oczka.



No nic robimy co mozna i mam nadzieje zrobimy jeszcze wiecej aby los tych kotów sie odmienił.Pozdrawiam.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto cze 02, 2020 18:09 Re: Tak tam dalej być nie może...

Akrobata
Obrazek

Rybcia
Obrazek

Filipek
Obrazek

Muszka
Obrazek

Ola
Obrazek

Gucio
Obrazek

Bucio
Obrazek Obrazek Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Śro cze 03, 2020 20:04 Re: Tak tam dalej być nie może...

Bardzo trafnie dobieracie kocie imiona :ok: :D idealnie do kociastych pasują.
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw cze 04, 2020 11:15 Re: Tak tam dalej być nie może...

LimLim pisze:Bardzo trafnie dobieracie kocie imiona :ok: :D idealnie do kociastych pasują.



Dzięki :1luvu: :D

Kochani pozwolę sobie wkleić ku pamięci :oops: z wątku głównego.

Kochani dziękujemy Wszystkim za Pomoc i wpłaty.To teraz dla nas bardzo ważne- bądżcie z nami i pomóżcie nam proszę przetrwać :roll: :oops: najgorszy czas..... :|

To dla nas czas zmian i ten miesiąc będzie najtrudniejszy.Najważniejszą kwestia jest to że jak wiecie bo już pisałam maż musiał pilnie zmienić pracę.W tym miesiącu będziemy mieli do dyspozycji wynagrodzenie tylko za dwa tygodnie pracy.Dopiero w przyszłym miesiącu na 10 lipca będzie normalna pensja.W lipcu też spłacamy ostatnią rate drugiego kredytu- miałam nadzieję że to juz w maju- ale niestety.Zostanie jeszcze kredyt główny czyli najwieksza rata.No z tym to jeszcze będziemy walczyć 4 lata.

Planowalilśmy wiele rzeczy przed padnemią - ale niestety wirus pokrzyżował nam plany.Wszystko trzeba było przełożyć przeciągnąć.Nie dało sie inaczej.


Wszyscy robimy co możemy żeby ratować sytuację i przez to przejść.


Mąż już w nowej pracy.Szef wydaje się w porządku.Rozmawiał z kierowcami- pracują tam już długo po 13 lat- więc chyba zle nie jest.System pracy też inny- nie ma tego szarpania ze dojazd do pracy 800 km w zatłoczonym busie i potem zapiernicz przez 3 tygodnie i zjazdowe na tydzień.Teraz co weekend jest w domu i wydaje sie byc zadowolony.

Ryba.Z tym jest zle.Nie spodziewaliśmy sie tego.Nasi Rybacy i inni też poszli na postojowe.jest mało ryby w rzecze wiec taki nakaz.Mieliśmy odpocząc od kosztów z korpusami od codziennego wozenia miesa- bo po rybę jade i mam 2 lub 3 dni spokój a tutaj- no codziennie musze wozic.nie jest lekko bo nie mam nikogo na miejscu w tym momencie do pomocy.Musze sprawy ogarniać sama czyli zakupy dom koty w domu zorganizować jakieś jedzenie dla kotów i ludzi.Damian dalej robi remont.pomaga dużo ale juz bardziej w kwestii kociej bo niestety nie da sie wszystkiego na raz.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw cze 04, 2020 12:31 Re: Tak tam dalej być nie może...

Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw cze 04, 2020 12:48 Re: Tak tam dalej być nie może...

Lotnisko teraz przypomina "dżunglę". Na filmiku widać główną ścieżkę prowadząca do altan.
Akrobata w tej dżungli daje sobie radę :D

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Czw cze 04, 2020 13:40 Re: Tak tam dalej być nie może...

Nikt nie pyta o Julcię. Ani o jej dzieciaki. :(
Więc ja sam napiszę... mam zakaz zaglądania, bo Julcia mnie nie toleruje. Syczy na mnie i odgania.
Dzika dzicz pozwala tylko Izie na obsługę, Iza wkłada jedzonko, wymienia wodę, sprząta kuwetę. Oczywiście Julcia syczy i widać, że jest bardzo czujna, ale na mnie reaguje alergicznie nawet jak stoję w pewnej odległości od kenela- strach pomyśleć co by było gdybym ręce do klatki wkładał. Jedyne co to pomagam Izie w sprzątaniu posłania. Żeby posprzątać to Iza musi kotkę zagonić do kontenerka, bo inaczej się nie da. Mimo, że jest w kenelu- który stoi w małym pokoiku- to większość kotów unika raczej przesiadywania tam, bo Julcia zaanektowała ten teren. Kotka jednak jest już znacznie spokojniejsza. Ma apetyt i korzysta z kuwety. Dba o swoje maluchy- 2 dziewczynki i 2 chłopców.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Czw cze 04, 2020 18:06 Re: Tak tam dalej być nie może...

Damian- iza71koty pisze:Nikt nie pyta o Julcię. Ani o jej dzieciaki. :(
Więc ja sam napiszę... mam zakaz zaglądania, bo Julcia mnie nie toleruje. Syczy na mnie i odgania.
Dzika dzicz pozwala tylko Izie na obsługę, Iza wkłada jedzonko, wymienia wodę, sprząta kuwetę. Oczywiście Julcia syczy i widać, że jest bardzo czujna, ale na mnie reaguje alergicznie nawet jak stoję w pewnej odległości od kenela- strach pomyśleć co by było gdybym ręce do klatki wkładał. Jedyne co to pomagam Izie w sprzątaniu posłania. Żeby posprzątać to Iza musi kotkę zagonić do kontenerka, bo inaczej się nie da. Mimo, że jest w kenelu- który stoi w małym pokoiku- to większość kotów unika raczej przesiadywania tam, bo Julcia zaanektowała ten teren. Kotka jednak jest już znacznie spokojniejsza. Ma apetyt i korzysta z kuwety. Dba o swoje maluchy- 2 dziewczynki i 2 chłopców.
Obrazek

Obrazek

Obrazek


śliczne małe :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72705
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt cze 05, 2020 10:08 Re: Tak tam dalej być nie może...

iza71koty pisze:
LimLim pisze:Bardzo trafnie dobieracie kocie imiona :ok: :D idealnie do kociastych pasują.



Dzięki :1luvu: :D

Kochani pozwolę sobie wkleić ku pamięci :oops: z wątku głównego.

Kochani dziękujemy Wszystkim za Pomoc i wpłaty.To teraz dla nas bardzo ważne- bądżcie z nami i pomóżcie nam proszę przetrwać :roll: :oops: najgorszy czas..... :|

To dla nas czas zmian i ten miesiąc będzie najtrudniejszy.Najważniejszą kwestia jest to że jak wiecie bo już pisałam maż musiał pilnie zmienić pracę.W tym miesiącu będziemy mieli do dyspozycji wynagrodzenie tylko za dwa tygodnie pracy.Dopiero w przyszłym miesiącu na 10 lipca będzie normalna pensja.W lipcu też spłacamy ostatnią rate drugiego kredytu- miałam nadzieję że to juz w maju- ale niestety.Zostanie jeszcze kredyt główny czyli najwieksza rata.No z tym to jeszcze będziemy walczyć 4 lata.

Planowalilśmy wiele rzeczy przed padnemią - ale niestety wirus pokrzyżował nam plany.Wszystko trzeba było przełożyć przeciągnąć.Nie dało sie inaczej.


Wszyscy robimy co możemy żeby ratować sytuację i przez to przejść.


Mąż już w nowej pracy.Szef wydaje się w porządku.Rozmawiał z kierowcami- pracują tam już długo po 13 lat- więc chyba zle nie jest.System pracy też inny- nie ma tego szarpania ze dojazd do pracy 800 km w zatłoczonym busie i potem zapiernicz przez 3 tygodnie i zjazdowe na tydzień.Teraz co weekend jest w domu i wydaje sie byc zadowolony.

Ryba.Z tym jest zle.Nie spodziewaliśmy sie tego.Nasi Rybacy i inni też poszli na postojowe.jest mało ryby w rzecze wiec taki nakaz.Mieliśmy odpocząc od kosztów z korpusami od codziennego wozenia miesa- bo po rybę jade i mam 2 lub 3 dni spokój a tutaj- no codziennie musze wozic.nie jest lekko bo nie mam nikogo na miejscu w tym momencie do pomocy.Musze sprawy ogarniać sama czyli zakupy dom koty w domu zorganizować jakieś jedzenie dla kotów i ludzi.Damian dalej robi remont.pomaga dużo ale juz bardziej w kwestii kociej bo niestety nie da sie wszystkiego na raz.


Paczka z puszkami dla "lotniskowcow" w drodze.
W zamyśleniu majestat mają niedościgły
Wielkich sfinksów, co w głębi pustyni zastygły,
Jakby w wieczny zapadły sen odrętwiający.

Norku

 
Posty: 739
Od: Wto cze 01, 2010 15:25

Post » Pt cze 05, 2020 19:46 Re: Tak tam dalej być nie może...

Słodkie kluseczki :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10655
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt cze 05, 2020 20:53 Re: Tak tam dalej być nie może...

Ależ słodkie mordeczki :love:

No z rybami to się porobiło, nam znajomy z nad morza co jakiś czas przywozi, mówi, że ryb jest znacznie mniej i są dużo droższe :(
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 133 gości