koty 2023r- wątek stada nr.2

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 01, 2020 15:31 Re: Tak tam dalej być nie może...

W takim bądź razie my chcielibyśmy bardzo podziękować aistionnelle - generalnie za wszystko :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Za dobre słowo, za pomoc, za rady, za świetny kontakt, i oczywiście za nieustanną pomoc na obydwu kocich wątkach, aistionnelle jest tutaj takim kocim zarządcą o ogromnym sercu i mamy nadzieję - niewyczerpanych pokładach cierpliwości:D Zebrało się tutaj sporo fajnych ludzi, i chociaż jesteśmy na forum od niedawna to widać jak bardzo każdy stara się pomagać w miarę swoich możliwości. To jest po prostu cudowne i wszystkim należą się ogromne podziękowania:)

Odnoście kociego sadełka i tłuszczyku - to na prawdę widać:D Tutaj w okolicy jest sporo kocich miejscówek, mniejszych lub większych, różne są to koty o różnej sytuacji - ale koty P.Izy na prawdę wyróżniają się - są puchate i mają sporo tłuszczyku:D I tak być powinno, i dobrze że koty lotniskowe też tak normalnieją:)
:20141

JózefK.

 
Posty: 215
Od: Sob wrz 28, 2019 19:28

Post » Nie mar 01, 2020 16:04 Re: Tak tam dalej być nie może...Mamy dramat

ewkkrem pisze:iza71koty, Damian- iza71koty, pozdrawiam Was serdecznie. Jestem stałą czytelniczką Waszego wątku, kibicuję Wam i podziwiam Was. Nie pisałam dotychczas wyłącznie z tego powodu, że nie mogę Wam pomóc materialnie. Przypuszczam, że takich osób jest dużo więcej. Wystarczy popatrzeć na licznik :).
Damian- iza71koty pisze:Od tej pory nie będę więcej komentować. Będę wrzucał zdjęcia.

I oto głos rozsądku :D Tak trzymać :ok:
Znamy Was od 12 lat. To aż nadto bym w pełni Wam ufała.

Damian, czemu - "Stałem jak ostatni debil czekając na tudor." Byłeś umówiony?

Nie pozwólcie, by takie marginalne wpisy psuły Wam robotę. Ja jestem z Wami :ok:
Wpisy Waszych wrrrrrrrrrr, wrogów :D skłoniły mnie, żeby właśnie Wam zaoferować 2 transporterki (forumowe ale mam zgodę :P ) Prześlę na mój koszt. Transporterki nie są całkowicie bezpieczne - trzeba je, przy większych kotach dodatkowo zabezpieczyć :( . Jeśli się przydadzą to proszę o info: "czym" przesłać :P


Iza chyba tego szukasz :)
Często do Was zaglądam, podziwiam i popieram całym serduchem :ok:

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Nie mar 01, 2020 23:02 Re: Tak tam dalej być nie może...

JózefK. pisze:W takim bądź razie my chcielibyśmy bardzo podziękować aistionnelle - generalnie za wszystko :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Za dobre słowo, za pomoc, za rady, za świetny kontakt, i oczywiście za nieustanną pomoc na obydwu kocich wątkach, aistionnelle jest tutaj takim kocim zarządcą o ogromnym sercu i mamy nadzieję - niewyczerpanych pokładach cierpliwości:D Zebrało się tutaj sporo fajnych ludzi, i chociaż jesteśmy na forum od niedawna to widać jak bardzo każdy stara się pomagać w miarę swoich możliwości. To jest po prostu cudowne i wszystkim należą się ogromne podziękowania:)

Odnoście kociego sadełka i tłuszczyku - to na prawdę widać:D Tutaj w okolicy jest sporo kocich miejscówek, mniejszych lub większych, różne są to koty o różnej sytuacji - ale koty P.Izy na prawdę wyróżniają się - są puchate i mają sporo tłuszczyku:D I tak być powinno, i dobrze że koty lotniskowe też tak normalnieją:)



JózefK, bardzo Ci dziękuję za Twoje słowa, ale nie ja tu niczym ani nikim nie zarządzam:DD
Organizuję, piszę, dokarmiam, matkuję wirtualnie, wspieram, a czasem jak konstrukcja trzeszczy w szwach -próbuję kleić.Z różnym skutkiem :)
A kocury pokochałam bardzo mocno, chociaż na odległość :1luvu:
Ta wspólnota to ogromna wartość, tak jak piszesz. :201461.Bądźmy razem <3 <3
Ukłony zostawmy dla Izy i Damiana.Oni robią wszystko. :ok: :ok:

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Pon mar 02, 2020 16:11 Re: Tak tam dalej być nie może...Mamy dramat

SabaS pisze:
ewkkrem pisze:iza71koty, Damian- iza71koty, pozdrawiam Was serdecznie. Jestem stałą czytelniczką Waszego wątku, kibicuję Wam i podziwiam Was. Nie pisałam dotychczas wyłącznie z tego powodu, że nie mogę Wam pomóc materialnie. Przypuszczam, że takich osób jest dużo więcej. Wystarczy popatrzeć na licznik :).
Damian- iza71koty pisze:Od tej pory nie będę więcej komentować. Będę wrzucał zdjęcia.

I oto głos rozsądku :D Tak trzymać :ok:
Znamy Was od 12 lat. To aż nadto bym w pełni Wam ufała.

Damian, czemu - "Stałem jak ostatni debil czekając na tudor." Byłeś umówiony?

Nie pozwólcie, by takie marginalne wpisy psuły Wam robotę. Ja jestem z Wami :ok:
Wpisy Waszych wrrrrrrrrrr, wrogów :D skłoniły mnie, żeby właśnie Wam zaoferować 2 transporterki (forumowe ale mam zgodę :P ) Prześlę na mój koszt. Transporterki nie są całkowicie bezpieczne - trzeba je, przy większych kotach dodatkowo zabezpieczyć :( . Jeśli się przydadzą to proszę o info: "czym" przesłać :P


Iza chyba tego szukasz :)
Często do Was zaglądam, podziwiam i popieram całym serduchem :ok:


Oferta aktualna :D
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto mar 03, 2020 0:01 Re: Tak tam dalej być nie może...

Przeczytałam cały wątek, koty przepiękne, zadbane, mięciutkie futerka. Mela i Bazyl najpiękniejsze. Podziwiam Izę i Damiana, ich determinację, systematyczność, konsekwencje w działaniu. Myślę, że niedługo urosną wam skrzydła, bo czy widział ktoś anioły bez skrzydeł? :1luvu:

Kocia plazma

Avatar użytkownika
 
Posty: 163
Od: Wto sty 01, 2019 0:24

Post » Śro mar 04, 2020 20:50 Re: Tak tam dalej być nie może...

Witamy Kocia plazma :1luvu:
Jeszcze raz dziękujemy za wpłatę na konto zbiórki- https://pomagam.pl/q4lnkyh7


Kocia plazma pisze:Myślę, że niedługo urosną wam skrzydła, bo czy widział ktoś anioły bez skrzydeł? :1luvu:

Ja tam nie wiem, czy aniołkiem jestem, a wręcz powątpiewam :twisted: Aż mi się pewien facet sprzed roku przypomniał przypomniał. Pytał :
"...za jakie grzechy taką pokutę dostałem, że koty dokarmiam? "

Kocia plazma pisze:Przeczytałam cały wątek, koty przepiękne, zadbane, mięciutkie futerka. Mela i Bazyl najpiękniejsze.

Ciepłe posiłki i ciepłe schronienia dużo dały. Ja miałem duże wątpliwości, czy to dobry pomysł żeby brać kolejne stado pod opiekę. Pracy jest naprawdę sporo, ale Iza i tak by nie odpuściła. Z perspektywy czasu widać zmiany. Zdjęcia, które wrzucaliśmy dla porównania najlepiej pokazują zmiany w wyglądzie i w zachowaniu. Już teraz mniej odważne koty wychodzą pozować. Jeszcze w zeszłym miesiącu wydawało mi się niemożliwe złapanie w obiektyw aparatu jednego kota, a teraz coś się zmieniło i zrobił się odważniejszy- ufniejszy.
Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Śro mar 04, 2020 20:53 Re: Tak tam dalej być nie może...

Bardzo dziękujemy :1luvu: Norku. Spóźnione, ale szczere podziękowania za Animonda Carny 18x 800gram i Animonda Kitten 400gram- 18 sztuk. Oraz 2kg suchej karmy Smilla.
Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Śro mar 04, 2020 20:54 Re: Tak tam dalej być nie może...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Śro mar 04, 2020 21:39 Re: Tak tam dalej być nie może...

Filipek
Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Śro mar 04, 2020 21:57 Re: Tak tam dalej być nie może...

Filipek jest już spory :) Jak sobie radzi z jedzeniem? Jak wygląda sytuacja z karmą?
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10678
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro mar 04, 2020 22:13 Re: Tak tam dalej być nie może...

Stomachari pisze:Filipek jest już spory :) Jak sobie radzi z jedzeniem? Jak wygląda sytuacja z karmą?


Filipek rośnie :D . Nie krztusi się już podczas jedzenia chrupeczek. Mamy jeszcze drobną karmę Puriozn od JózefK. Paszteciki je takie same jak inne koty. Tak więc jest ok :ok:
Filipek bawi się w "AKUKU" jak widać na gifie wyżej- a tak naprawdę to ma taki apetyt, że z niecierpliwości wygląda, czy już jedzonko jest gotowe :D . Nawet jego Mama dzisiaj kilka razy wyjrzała żeby sprawdzić, czy jedzonko już przygotowane.

Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Śro mar 04, 2020 22:52 Re: Tak tam dalej być nie może...

Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Czw mar 05, 2020 18:02 Re: Tak tam dalej być nie może...

Zbiórka nam trochę ucichła :oops: , a na smakołyki są wciąż chętni. Pomóc można nie tylko wpłatami, ale także udostępniając zbiórkę na serwisach społecznościowych. :D

https://pomagam.pl/q4lnkyh7


Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Nie mar 08, 2020 21:10 Re: Tak tam dalej być nie może...

Mamy pewność co do płci kolejnego lotniskowego kota. Niżej zdjęcia - po lewej na szarym tle zdjęcia z zeszłego roku- okolice września. Po prawej stronie zdjęcia z dzisiaj.

Obrazek

Ten kot to dziewczynka. A dokładniej dorosła Pani o imieniu Pusia .

Życzę Wszystkim Paniom Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet :1luvu: .

Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Nie mar 08, 2020 22:41 Re: Tak tam dalej być nie może...

Dziękuję :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10678
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, JedrzejGra, Majestic-12 [Bot], Zeeni i 504 gości