koty 2023r- wątek stada nr.2

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 06, 2019 13:49 Re: Koty lotnisko. Tak tam dalej byc nie może...

iza71koty pisze:
iza71koty pisze:
iza71koty pisze:Pomóc można biorąc udział w zorganizowanej przez aistionnelle :1luvu: zbiórce na pomagam.pl

https://pomagam.pl/q4lnkyh7



Przypomnę.Można pomóc..... :wink:


Można pomóc.Wpłacić datek.Można udostępnić.Potrzebujemy bardzo Waszej pomocy i udziału.


Kochani zadecydowałam wczoraj z aistionnelle że pieniażki które nam pozostały przeznaczamy na zakup pakietu puszek smilla 800 gram z drobiem.To dobre puszki, forma pasztetu.Kotom bardzo smakują.


W związku z tym ze powolutku Wszyscy -ogarniamy temat- czyli dbamy o to aby koty zdobyły troszkę tłuszczu przed zimą , aby miały gdzie sie schronić- ponawiam gorąco nasz apel o wpłaty. :201461 Jesli skończy nam się jedzenie będzie mi trudno samej ogarnąć dwa stada. :roll: :| A jeśli na bieżaco będa wpływać jakieś środki - zawsze będzie można dokupić- tego co akurat brakuje.Bardzo prosze o wpłaty i udostepnianie naszei zbiórki.



Ja dzisiaj znowu skończę bardzo pózno.Trzeba dowieżć kolejne budki.Ogarnąć jedno stado- drugie stado-koty w domu- a niebawem nie wiem czy nie dojda mi koty P.Ewy bo zmarła Jej mama i prawdopodobnie wyprowadzi sie do centrum Szczecina.A jest nas tylko dwójka.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie paź 06, 2019 13:58 Re: Koty- lotnisko. Tak tam dalej być nie może...

Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek
Ostatnio edytowano Nie paź 06, 2019 14:52 przez iza71koty, łącznie edytowano 1 raz
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie paź 06, 2019 14:19 Re: Koty- lotnisko. Tak tam dalej być nie może...

Nie zaglądałam :oops: a tu tyle fajnych wieści jest.
Kciuki nieustanne są. Wiem, że to mało ale są szczere :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 06, 2019 14:57 Re: Koty- lotnisko. Tak tam dalej być nie może...

ASK@ pisze:Nie zaglądałam :oops: a tu tyle fajnych wieści jest.
Kciuki nieustanne są. Wiem, że to mało ale są szczere :ok:


Dzięki Asia. :D Martwi mnie zbiórka.Wszystko stanęło zupełnie. :roll: :(
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie paź 06, 2019 16:08 Re: Koty- lotnisko. Tak tam dalej być nie może...

Przy rozsyłaniu można wrzucić tekst czy fote. Może rób tak. Pisz kilka słów co się robi. Wklejaj fotki. Co dzień zbiorkę rozsyłaj. Bez tego ona zawiśnie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 06, 2019 16:49 Re: Koty- lotnisko. Tak tam dalej być nie może...

Ale my tak robimy ...Zaglądałaś ?Tu są codziennie fotki i codziennie relacja.Uzupełniamy nformacje, zdjęcia i filmiki tam, na stronie zbiórki.Nie mamy facebooka, ani ja ani Iza i... nie będziemy z tego powodu go zakładać :wink: , dlatego bardzo prosimy o udostępnianie Was ...
Ostatnio edytowano Nie paź 06, 2019 16:57 przez aistionnelle, łącznie edytowano 1 raz

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Nie paź 06, 2019 16:57 Re: Koty- lotnisko. Tak tam dalej być nie może...

Mruczące, kocie podziękowania dla Pań Katarzyny oraz Benity za wsparcie pomorskich mruczków ! :201494 :kotek:

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Nie paź 06, 2019 18:08 Re: Koty- lotnisko. Tak tam dalej być nie może...

Udostępniamy komu się da i jak tylko się da :kotek:
:20141

JózefK.

 
Posty: 215
Od: Sob wrz 28, 2019 19:28

Post » Nie paź 06, 2019 18:31 Re: Koty- lotnisko. Tak tam dalej być nie może...

:201461 :kotek: :201494 Dziękujemy!!! :201494 :201461 :ok:

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

Post » Nie paź 06, 2019 19:44 Re: Koty- lotnisko. Tak tam dalej być nie może...

Udostępniać więc będę ja na fejsie. Bo o tym myślałam.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 06, 2019 21:45 Re: Koty- lotnisko. Tak tam dalej być nie może...

Super robota dziewczyny!

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie paź 06, 2019 23:18 Re: Koty- lotnisko. Tak tam dalej być nie może...

aga66 pisze:Super robota dziewczyny!



Widzisz Aga jakie to ważne jak można na Kogoś :1luvu: liczyć. :roll: Jestem spokojniejsza -kiedy wiem że Dziewczyny :ok: tutaj podziałają na wątku- a my czyli ja i Osoba która mi pomaga zresztą oficjalnie juz chyba można powitać Damiana :D -bo to właśnie On bardzo dużo tutaj ze mną robi-zatem Wy tutaj a my w terenie.

Moim marzeniem byłoby..... :roll: :oops: znalezienie Kogoś tutaj na miejscu na zastępstwo chociaż dwa-trzy dni w tygodniu na jakikolwiek koci rejon- niekoniecznie Lotnisko -bo wiem że to teren bardzo trudny i nie dla każdego.Byłoby mi łatwiej. :wink:

Dobra napiszę konkrety - bo znowu jestem zmęczona jak diabli.Chyba tylko dzisiaj na nogi postawiła mnie wit.C- od aistionnelle :1luvu: Nie wiem nigdy takiej w proszku nie miałam ale dała mi tyle mocy że łeb mnie przestał trochę boleć i daliśmy radę dowieżć kolejne dwie budki.


....cóż Lotnisko ma swoje tajemnice i długo jeszcze potrwa zanim je rozszyfrujemy do końca. :roll: O ile widok nowych-kolejnych kotów trochę mnie przeraża- o tyle dzisiaj znowu zonk.Kotka z małymi w całkiem innym miejscu i jeszcze kilka dorosłych kotów.Warunki-proszę nawet nie pytać. :|


Chyba żle oceniłam ilosć potrzebnych nam schronień. :oops: Dzisiaj wieżliśmy dwie budki na stryszek.No żeby były tak już 4 ale- po drodze z krzaków wyszedł do nas kot.Nie wiem jaka płeć - ale ten kot na pewno wyszedł po raz pierwszy i po jedzeniu wrócił w owe krzaki.A tam nic nie ma.Nic.Zostawilismy mu budkę.Ja jeszcze tam zobaczę czy nie trzeba jej trochę przestawić- bo on w te krzaki wchodzi jakoś bardzo głęboko.No i ostatecznie na stryszek dowieżliśmy juz tylko jedną.Czyli są obecnie na stryszku 3.Ale co bardzo mnie ucieszyło-młodzież :D dzisiaj jakaś taka wypoczęta wyglądała i takim łagodniejszym kocim okiem na nas patrzała.Serio mówie.Wiem co piszę.Można rzec -że zadowolone jakieś takie wyszły do jedzenia.A nawet nieco sie ociagały.Chyba im tam teraz dobrze. :roll: Mam nadzieje. :201461


Także Kochani polarki i budki nadal bardzo bardzo aktualne.No bo papu to pisać nie muszę przecież...
Ostatnio edytowano Pon paź 07, 2019 0:47 przez iza71koty, łącznie edytowano 3 razy
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie paź 06, 2019 23:18 Re: Koty- lotnisko. Tak tam dalej być nie może...

aistionnelle pisze:Mruczące, kocie podziękowania dla Pań Katarzyny oraz Benity za wsparcie pomorskich mruczków ! :201494 :kotek:



Dziękujemy gorąco. :1luvu: :D :1luvu:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie paź 06, 2019 23:27 Re: Koty- lotnisko. Tak tam dalej być nie może...

O zapomniałam.U nas dzisiaj zimno jak cholera- chyba tylko z 3 stopnie.Więc jak ten kot w tych krzakach odkryje ta budkę to mam nadzieję bardzo bardzo się ucieszy.

Ta wczorajsza- co też zostawiliśmy w krzakach w innym miejscu- już dzisiaj była udeptana w środku.

Ja myślę ze tam jest niestety dużo więcej kotów niż początkowo myślałam..... :oops: :|
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon paź 07, 2019 0:50 Re: Koty- lotnisko. Tak tam dalej być nie może...

iza71koty pisze: Dobra napiszę konkrety - bo znowu jestem zmęczona jak diabli.Chyba tylko dzisiaj na nogo postawiła mnie wit.C- od aistionnelle :1luvu: Nie wiem nigdy takiej w proszku nie miałam ale dała mi tyle mocy że łeb mnie przestał trochę boleć i daliśmy radę dowieżć kolejne dwie budki.


Miałam na myśłi raczej chronienie Ciebie przed wirusami i przeziębieniem niż leczenie migreny no ale nie ma tego złego ...jakkolwiek cieszę się że dobra, rozpuszczalna witamina C 1000 się sprawdza:)

iza71koty pisze:Także Kochani polarki i budki nadal bardzo bardzo aktualne.No bo papu to pisać nie muszę przecież...


Papu jak ustaliłyśmy kupię jutro, mieszkania nadal pożądane ...

aistionnelle

Avatar użytkownika
 
Posty: 286
Od: Nie mar 31, 2019 17:53

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 240 gości