koty 2023r- wątek stada nr.2

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 19, 2021 10:57 Re: Toniemy w długach- prosimy o udostępnienie zbiórki

Tak ta drobniutka się sprawdziła dużo lepiej.Ona zresztą chyba nawet lepiej pachnie.Concept for Live ostatnio chyba była w promocji.Ją koty też bardzo lubią.Taka z dziurką.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro maja 19, 2021 11:25 Re: Toniemy w długach- prosimy o udostępnienie zbiórki

Zamówię w takim razie Catelux - dostałam link do aukcji od LimLim. Poproszę jeszcze tylko na jaki adres zamówić

Yocia

 
Posty: 1598
Od: Sob sie 01, 2009 10:48

Post » Śro maja 19, 2021 11:43 Re: Toniemy w długach- prosimy o udostępnienie zbiórki

Yocia pisze:Zamówię w takim razie Catelux - dostałam link do aukcji od LimLim. Poproszę jeszcze tylko na jaki adres zamówić


Dziękujemy bardzo mocno. :1luvu: :1luvu: :1luvu: :oops: Zaraz podam adres na pw.

Naprawdę już nie mam pomysłów ani też możliwości.Rutynowo robię co trzeba ale motywacji mi brakuje.Musimy wytrwać do 26 maja a dwie godziny temu sprawdziłam konto gdzie mam pieniążek na koty i jeszcze się okazało ze cholerny bank właśnie teraz musiał mi zabrać prowizję od debetu odnawialnego za cały rok.Najlepszy moment. Nie ma co.Chyba już od ponad roku nie prosiłam Toz o żadną pomoc.Gdyby chcieli to też by o nas pamiętali ale....ech.I wiem ze tam też nic nie załatwię - bo nikt telefonu nie odbiera.Wzięłaś sobie na głowę - to się męcz.A pomoc kotom lotniskowym była obiecywana.Dla nich sie liczy ze ktoś się tym zajął i problem z głowy.-

Ale problem jest.I to duży.W kwietniu spłaciłam ogromne zadłużenie.Zbilansowane koszty po przetrwaniu zimy - przetrwać trzeba było to się porobiło gdzie indziej żle.Nie liczyłam ze w maju będzie cudnie- bo wiedziałam że w zanadrzu jest jeszcze kilka spraw do uregulowania- ale niestety doszły inne wydatki chociażby związane z pracą Męża.


Zgromadziłam sobie materiały wcześniej.Myślałam ze jak szybko ogarniemy te sterylki to będzie czas na wytchnienie i dorobienie paru groszy na bazarku.Wcześniej moje prace się sprzedawały.Ale do tego trzeba mieć spokojną głowę a nie masę zmartwień jak teraz.W kwietniu nic kupić na bazarek nie mogłam - wiec nie mam co sprzedać.Tak wiec kółko się zamyka.Zreszta o perfumach zapomnieć moge na razie wogóle.Jeszcze kiedy kupić mogłam dwa razy zostałam oszukana więc tylko poniosłam straty.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro maja 19, 2021 14:42 Re: Toniemy w długach- prosimy o udostępnienie zbiórki

iza71koty pisze:
Yocia pisze:Zamówię w takim razie Catelux - dostałam link do aukcji od LimLim. Poproszę jeszcze tylko na jaki adres zamówić


Dziękujemy bardzo mocno. :1luvu: :1luvu: :1luvu: :oops: Zaraz podam adres na pw.

Naprawdę już nie mam pomysłów ani też możliwości.Rutynowo robię co trzeba ale motywacji mi brakuje.Musimy wytrwać do 26 maja a dwie godziny temu sprawdziłam konto gdzie mam pieniążek na koty i jeszcze się okazało ze cholerny bank właśnie teraz musiał mi zabrać prowizję od debetu odnawialnego za cały rok.Najlepszy moment. Nie ma co.Chyba już od ponad roku nie prosiłam Toz o żadną pomoc.Gdyby chcieli to też by o nas pamiętali ale....ech.I wiem ze tam też nic nie załatwię - bo nikt telefonu nie odbiera.Wzięłaś sobie na głowę - to się męcz.A pomoc kotom lotniskowym była obiecywana.Dla nich sie liczy ze ktoś się tym zajął i problem z głowy.-

Ale problem jest.I to duży.W kwietniu spłaciłam ogromne zadłużenie.Zbilansowane koszty po przetrwaniu zimy - przetrwać trzeba było to się porobiło gdzie indziej żle.Nie liczyłam ze w maju będzie cudnie- bo wiedziałam że w zanadrzu jest jeszcze kilka spraw do uregulowania- ale niestety doszły inne wydatki chociażby związane z pracą Męża.


Zgromadziłam sobie materiały wcześniej.Myślałam ze jak szybko ogarniemy te sterylki to będzie czas na wytchnienie i dorobienie paru groszy na bazarku.Wcześniej moje prace się sprzedawały.Ale do tego trzeba mieć spokojną głowę a nie masę zmartwień jak teraz.W kwietniu nic kupić na bazarek nie mogłam - wiec nie mam co sprzedać.Tak wiec kółko się zamyka.Zreszta o perfumach zapomnieć moge na razie wogóle.Jeszcze kiedy kupić mogłam dwa razy zostałam oszukana więc tylko poniosłam straty.


zaraz przeleję Ci kasę dla moich dziewczyn, bedziesz miała wcześniej
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 20, 2021 18:59 Re: Toniemy w długach- prosimy o udostępnienie zbiórki

Ziutka
Obrazek

Patusia
Obrazek

Muszka
Obrazek

Lusia
Obrazek

Zadyma
Obrazek

Maurycek
Obrazek

Kropcia i Stefanek
Obrazek

Pusia
Obrazek

Filipek
Obrazek

Dzieci Rybci- już oczka otwarte. Damian wyhaczył moment jak Rybka wyszła i pstryknął szybko foto.
Obrazek
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw maja 20, 2021 20:40 Re: Toniemy w długach- prosimy o udostępnienie zbiórki

mir.ka pisze:
iza71koty pisze:
Yocia pisze:Zamówię w takim razie Catelux - dostałam link do aukcji od LimLim. Poproszę jeszcze tylko na jaki adres zamówić


Dziękujemy bardzo mocno. :1luvu: :1luvu: :1luvu: :oops: Zaraz podam adres na pw.

Naprawdę już nie mam pomysłów ani też możliwości.Rutynowo robię co trzeba ale motywacji mi brakuje.Musimy wytrwać do 26 maja a dwie godziny temu sprawdziłam konto gdzie mam pieniążek na koty i jeszcze się okazało ze cholerny bank właśnie teraz musiał mi zabrać prowizję od debetu odnawialnego za cały rok.Najlepszy moment. Nie ma co.Chyba już od ponad roku nie prosiłam Toz o żadną pomoc.Gdyby chcieli to też by o nas pamiętali ale....ech.I wiem ze tam też nic nie załatwię - bo nikt telefonu nie odbiera.Wzięłaś sobie na głowę - to się męcz.A pomoc kotom lotniskowym była obiecywana.Dla nich sie liczy ze ktoś się tym zajął i problem z głowy.-

Ale problem jest.I to duży.W kwietniu spłaciłam ogromne zadłużenie.Zbilansowane koszty po przetrwaniu zimy - przetrwać trzeba było to się porobiło gdzie indziej żle.Nie liczyłam ze w maju będzie cudnie- bo wiedziałam że w zanadrzu jest jeszcze kilka spraw do uregulowania- ale niestety doszły inne wydatki chociażby związane z pracą Męża.


Zgromadziłam sobie materiały wcześniej.Myślałam ze jak szybko ogarniemy te sterylki to będzie czas na wytchnienie i dorobienie paru groszy na bazarku.Wcześniej moje prace się sprzedawały.Ale do tego trzeba mieć spokojną głowę a nie masę zmartwień jak teraz.W kwietniu nic kupić na bazarek nie mogłam - wiec nie mam co sprzedać.Tak wiec kółko się zamyka.Zreszta o perfumach zapomnieć moge na razie wogóle.Jeszcze kiedy kupić mogłam dwa razy zostałam oszukana więc tylko poniosłam straty.


zaraz przeleję Ci kasę dla moich dziewczyn, bedziesz miała wcześniej



Dotarło dzisiaj :D 70 zł. :D Pięknie :1luvu: pięknie :1luvu: dziękujemy :201494
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon maja 24, 2021 10:18 Re: Toniemy w długach- prosimy o udostępnienie zbiórki

Nie pisze - bo czas dla nas kiepski. :( Ledwo przetrwaliśmy weekend.Musiałam znowu pożyczyć.Chyba nigdy nie wyjdziemy z długów. :oops: :( Nie mam perfum na bazarek- bo już kupować na razie nic nie będe.Raz - że nie mam za co.Dwa - ostatnio mnie oszukano dwa razy.Nie mamy juz ani puszek ani suchego ani srodków na nic.Zbiórka nam zdechła całkowicie i za żadne skarby - nie możemy uzbierać nawet brakującej kwoty - aby ja zamknąć. :(

Naprawdę nie mam pomysłu jak mamy wytrwać do środy w najgorszej sytuacji - do czwartku - bo różnie może być.Wyczerpałam już wszelkie swoje możliwości. :oops: :(
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon maja 24, 2021 13:18 Re: Toniemy w długach- prosimy o udostępnienie zbiórki

W związku z tym, o czym piszesz, awaryjnie zmieniłam przeznaczenie aktualnie zbieranych środków, miała iść pula na Powszechną Sterylizacje, coś było nazbierane i to oraz jakiś kawałek z przyszłych środków przeznaczę dla Twoich kotów, przelałam 100zł, nie jest to ogromny zastrzyk pieniędzy, ale dzien dwa pomoze Wam przetrwać
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw maja 27, 2021 14:03 Re: Toniemy w długach- prosimy o udostępnienie zbiórki

Dziękujemy :1luvu: Kochani :1luvu: :201494



Kocurek i Misia
Obrazek

Babunia i Ziutka
Obrazek

Kropeczka, Stefan, Maurycy, Stelcia i Pucuś
Obrazek

Pusia
Obrazek

Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw maja 27, 2021 15:04 Re: Toniemy w długach- prosimy o udostępnienie zbiórki

maczkowa pisze:W związku z tym, o czym piszesz, awaryjnie zmieniłam przeznaczenie aktualnie zbieranych środków, miała iść pula na Powszechną Sterylizacje, coś było nazbierane i to oraz jakiś kawałek z przyszłych środków przeznaczę dla Twoich kotów, przelałam 100zł, nie jest to ogromny zastrzyk pieniędzy, ale dzien dwa pomoze Wam przetrwać


:1luvu: :D Oj masz urwanie głowy z tymi w potrzebie.... :oops: :roll:


Maluszki od Rybci już raczkują. :201461
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw maja 27, 2021 15:51 Re: Toniemy w długach- prosimy o udostępnienie zbiórki

iza71koty pisze:
maczkowa pisze:W związku z tym, o czym piszesz, awaryjnie zmieniłam przeznaczenie aktualnie zbieranych środków, miała iść pula na Powszechną Sterylizacje, coś było nazbierane i to oraz jakiś kawałek z przyszłych środków przeznaczę dla Twoich kotów, przelałam 100zł, nie jest to ogromny zastrzyk pieniędzy, ale dzien dwa pomoze Wam przetrwać


:1luvu: :D Oj masz urwanie głowy z tymi w potrzebie.... :oops: :roll:


Maluszki od Rybci już raczkują. :201461


moje też :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 27, 2021 15:52 Re: Toniemy w długach- prosimy o udostępnienie zbiórki

mir.ka pisze:
iza71koty pisze:
maczkowa pisze:W związku z tym, o czym piszesz, awaryjnie zmieniłam przeznaczenie aktualnie zbieranych środków, miała iść pula na Powszechną Sterylizacje, coś było nazbierane i to oraz jakiś kawałek z przyszłych środków przeznaczę dla Twoich kotów, przelałam 100zł, nie jest to ogromny zastrzyk pieniędzy, ale dzien dwa pomoze Wam przetrwać


:1luvu: :D Oj masz urwanie głowy z tymi w potrzebie.... :oops: :roll:


Maluszki od Rybci już raczkują. :201461


moje też :mrgreen:



Oj Twoje - to już chyba większe i same papusiają? :roll: Pokażesz?
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw maja 27, 2021 15:54 Re: Toniemy w długach- prosimy o udostępnienie zbiórki

iza71koty pisze:
mir.ka pisze:
iza71koty pisze:
maczkowa pisze:W związku z tym, o czym piszesz, awaryjnie zmieniłam przeznaczenie aktualnie zbieranych środków, miała iść pula na Powszechną Sterylizacje, coś było nazbierane i to oraz jakiś kawałek z przyszłych środków przeznaczę dla Twoich kotów, przelałam 100zł, nie jest to ogromny zastrzyk pieniędzy, ale dzien dwa pomoze Wam przetrwać


:1luvu: :D Oj masz urwanie głowy z tymi w potrzebie.... :oops: :roll:


Maluszki od Rybci już raczkują. :201461


moje też :mrgreen:



Oj Twoje - to już chyba większe i same papusiają? :roll: Pokażesz?

ja mam teraz takie urodzone mniej wiecej 1-2 maja, butla co 4 godziny, w nocy też
są u mnie na wątku
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 29, 2021 18:58 Re: Toniemy w długach- prosimy o udostępnienie zbiórki

Rybcia- mama Filipka. Filmik z wczoraj.


A tutaj filmik z dzisiaj. Udało się posprzątać legowisko kociakom. Rybka warczała i syczała na mnie, ale nie atakowała. Ponad tydzień temu skoczyła mi na plecy jak jedzonko nakładałem :twisted: :twisted:

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Sob maja 29, 2021 19:55 Re: Toniemy w długach- prosimy o udostępnienie zbiórki

Śliczne maluszki, fajnie, ze maja gdzie mieszkać.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4808
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 297 gości