koty 2023r- wątek stada nr.2

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 09, 2020 20:59 Re: Tak tam dalej być nie może...

Murzynek to taki kochany kotek co? Co za przylepka, jaki miluski. Normalnie jesli bede kiedys w Waszej okolicy to go ukradne!
A Ola tez przylepka wesola!
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4221
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Pt kwi 10, 2020 12:43 Re: Tak tam dalej być nie może...

LimLim pisze:Ale słodziak z Murzynka :1luvu: on taki w słonku czekoladowy, czy to kwestia wieku?


Murzynek to staruszek już. Natomiast futerko to nie tylko kwestia wieku, ale także warunków w jakich koty przez wiele lat mieszkały. No i słoneczko też tak oświetla- aparat także trochę zakłamuje.

pibon pisze:Murzynek to taki kochany kotek co? Co za przylepka, jaki miluski. Normalnie jesli bede kiedys w Waszej okolicy to go ukradne!
A Ola tez przylepka wesola!


Murzynek to jeden z niewielu pro-ludzkich kotów na terenie opuszczonych działek przy lotnisku.. Ola od niedawna podchodzi na wyciągniecie reki. Odskakuje prawie za każdym razem... prawie, bo raz, jakiś czas temu nie zauważyła, ze ją głaskam- t.zn. czuła dotyk, ale nie wiedziała, że to człowiek ja smyra.

Kocia plazma pisze:Kochany Murzynek, ja też mam kotka, który ma kataraktę na oczku. Tak, to Ola ma piękny makijaż, są cudowne. Bardzo dobrze działa na takie oczka 1% borasol. W aptece kupisz 3% i trzeba z tego zrobić 1%. Dziękuję za filmiki, kochany, miziasty :1luvu:

Ja ślepy chyba ju z się robię, bo na zdjęciu nie widać żadnej katarkakty. Chyba, ze oczko było tak zanieczyszczone już, ze wydawało mi się, ze jakąś błonę tam ma. W każdym razie oczko nie wygląda już najgorzej.

Murzynek po wczorajszym czyszczeniu oczek. Po czyszczeniu oczka zakropione Braunol-em.
Obrazek



Wczoraj wszystkie koty jako główne danie po raz pierwszy w tym roku dostały gotowaną rybkę. Smak rybki już poznały- w zeszłym roku dostawały ją regularnie i bardzo im smakowało. Na filmiku niżej Murzynek i Ola- Murzynek jeszcze przed czyszczeniem oczek. Dlatego też wstrzymałem się z kładzeniem jedzenia.
Ola się niecierpliwiła, bo rybka bardzo pachniała - była w torbie na bagażniku roweru :catmilk:

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Pt kwi 10, 2020 12:47 Re: Tak tam dalej być nie może...

Zdjęcia z wczoraj

Obrazek
Obrazek

Bucio
Obrazek Obrazek Obrazek

Zuzia
Obrazek

Pusia
Obrazek Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Pt kwi 10, 2020 13:48 Re: Tak tam dalej być nie może...

Damian- iza71koty pisze:Zdjęcia z wczoraj

Obrazek
Obrazek

Bucio
Obrazek Obrazek Obrazek

Zuzia
Obrazek

Pusia
Obrazek Obrazek


piękne koty :1luvu: :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Sob kwi 11, 2020 9:37 Re: Tak tam dalej być nie może...

Szalony Kot pisze:Łeb Bucia nieodmiennie robi wrażenie :mrgreen:


:D

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Sob kwi 11, 2020 12:42 Re: Tak tam dalej być nie może...

Kochani przepraszam za chwilowa ciszę z mojej strony. :roll: :oops: Dobrze ze Damian jakoś stara się to nadrobić umieszczając zdjęcia i informacje.Mam teraz sporą ulgę - bo pamiętam czasy- Ty Cindy pewnie też :roll: jak byłam zupełnie sama z tą cała robota a stado było wtedy oj dużo dużo większe i siedziałam nieraz do 4.00 nad ranem żeby wkleić posty ze zdjęciami.

Wczoraj późnym wieczorem musiałam jeszcze lecieć do Społem żeby kupić dla nas coś do jedzenia- bo Świąt jako Świąt nie robimy.Ledwo swoje odstałam w kolejce i wróciłam i Mąż musiał zasuwać z kolejną kartką tym razem do Netto żeby zrobić zapas dla kotów- mleko makarony- i dokupić do domu te rzeczy które są w Netto tańsze.Bardzo męczące są teraz te zakupy zwłaszcza przy tylu kotach.I co gorsze trzeba je robić codziennie.

Kupiłam też kotkom dzisiaj trochę jedzonka.Musiałam lecieć zaraz po 9.00 żeby znowu nie załapać sie na czas dla Seniorów.Natomiast Mąż raniutko poleciał odebrać mięso na kilka dni i zamówiony chleb.

Zostało nam końcówka josery i puszek od alicat :1luvu: Karma rozliczana na wątku głownym.Dzisiaj odebrane mięso chyba 25 kg oprócz tego mamy jeszcze zamrożoną ok.25 kg ryby.

Dokupiłam saszetek, kilka większych puszek, i specjalnie 2,5 kg dobrej suchej karmy- to wszystko z Waszym udziałem :1luvu: :D za co gorąco dziękuję. :ok:


I tutaj przy okazji chciałam gorąco podziękować za trzy wpłaty. :201461 :201494

Na początku miesiąca całościowa wpłata od :1luvu: zjawka :1luvu: 80 zł ze wskazaniem - 40 zł na kotki z głównego wątku i 40 zł na kotki lotniskowe.
Oraz dwie wpłaty z czwartku

60 zł od :1luvu: pibon :1luvu: z przeznaczeniem na jedzonko
100 zł od :1luvu: Kocia plazma :1luvu: z przeznaczeniem po połowie na jedzonko oraz koszty paliwa na sterylizację.
W tej ostatniej kwestii poczyniliśmy już pewne kroki - ale tym pochwalimy się potem. :roll: :wink:


Razem kotki otrzymały w tym miesiącu wsparcie od Forum w wysokości 200 zł- na kotki lotniskowe.

Jeśli Ktoś chciałby wesprzeć stado karmą lub środkami finansowymi i jest przekonany ze środki zostaną spożytkowane dobrze- służę num,erem konta na pw.


Nie zbieraliśmy paragonów, ale wkleimy zdjęcia tego co zgromadziliśmy z zakupów wczorajszo - dzisiejszych jako dowód zakupu w/w rzeczy .Razem z tym co mamy to i tak trochę skromnie ale damy radę okres świąteczny przetrwać.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob kwi 11, 2020 21:22 Re: Tak tam dalej być nie może...

Damian- iza71koty pisze:
Szalony Kot pisze:Łeb Bucia nieodmiennie robi wrażenie :mrgreen:


:D

Ja bym tu dwa kocie pyski zmieściła, tyyyyle miejsca :ryk:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie kwi 12, 2020 10:14 Re: Tak tam dalej być nie może...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Nie kwi 12, 2020 20:17 Re: Tak tam dalej być nie może...

Bucio wygląda jak dziki żbik 8)

Czy ja mogę zdjęcie Perła sobie skopiować?
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Nie kwi 12, 2020 20:52 Re: Tak tam dalej być nie może...

LimLim pisze:Bucio wygląda jak dziki żbik 8)

Czy ja mogę zdjęcie Perła sobie skopiować?


Oczywiscie :D :ok:

Damian- iza71koty

 
Posty: 1613
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Nie kwi 12, 2020 21:05 Re: Tak tam dalej być nie może...

:1luvu:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pon kwi 13, 2020 13:32 Re: Tak tam dalej być nie może...

:1luvu:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55323
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon kwi 13, 2020 14:05 Re: Tak tam dalej być nie może...

Piękny Murzynek, taki koci niedźwiadek, ciekawe czy Ola sobie codziennie ten makijaż robi, czy może poszła z duchem czasu i ma permanentny?

Kocia plazma

Avatar użytkownika
 
Posty: 163
Od: Wto sty 01, 2019 0:24

Post » Pon maja 04, 2020 8:41 Re: Tak tam dalej być nie może...

Kocia plazma pisze:Piękny Murzynek, taki koci niedźwiadek, ciekawe czy Ola sobie codziennie ten makijaż robi, czy może poszła z duchem czasu i ma permanentny?


Ola taka urodziwa- makijaż stały. :D Przepraszam ze dopiero teraz :oops: ale jak juz napisałam dzisiaj na watku głównym mamy troche kłopotów.Sytuacja na lotnisku też nie jest dobra i to nie koniecznie za naszym udziałem.Tak czy inaczej w kwestii o której pisałyśmy na pw działamy ale mamy spore utrudnienia.Za jakiś czas napiszemy o tym - ale jeszcze nie teraz.

Nie śmiem prosić o pomoc w dobie kryzysu ale wsparcie puszki czy sucha karma będą bardzo mile widziane. :oops: :oops: :oops:


W razie pytań zapraszam na pw.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], włóczka, Wojtek i 190 gości