Sposób na tabletkę- rewelacja!!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 08, 2019 18:04 Re: Sposób na tabletkę- rewelacja!!!!

Ja też :roll:
Przypadkowo patent sprzedała mi jedna z pielęgniarek, gdy byłam trzy dni temu z Balbinką u doktora Hildebrandta. Poprosiłam ją o probiotyk do wysypania, bo w tych kapsułkach chciałam podawać Stomorgyl. A to dziewczę, zresztą z kotem w objęciach a ma własnych 9, powiedziała mi, że tylko w algach od sushi! Trzy razy musiała mi powtarzać, bo nic nie rozumiałam. Przyniosła kawałek plasterka algi, tabletkę i pokazała jak to się robi 8O Poprosiłam o kawałek algi na pierwszy raz, a wczoraj kupiłam dopiero opakowanie. Sushi dla mnie to brrrr.... :twisted:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17888
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pon wrz 09, 2019 9:31 Re: Sposób na tabletkę- rewelacja!!!!

Dodam tylko, że im cieńsza alga tym łatwiej się zawija. Ja kupiłam wczoraj tę pierwszą zalinkowaną przez Ana, jest ciut grubsza od tej, którą dostałam w lecznicy, trzeba więcej poślinić/zmoczyć.
Pakuję dużą tabletę kanciastą, bo to 1/4, taki ostroboczny klin. Z okrągłą to już w ogóle poezja.
Czekam na pierwsze wasze doświadczenia :ok:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17888
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob wrz 14, 2019 16:59 Re: Sposób na tabletkę- rewelacja!!!!

Swego czasu mojemu kotu musiałam dawać Metronidazol, to dopiero paskudztwo! Moja metoda- wpakowałam do polowy kapsułki po lakcidzie, zalepiłam serkiem topionym , najlepszy taki z szynką i hop do paszczy. Kot był nieterapeutyczny kompletnie, ale ten pakunek łykał bez protestu.

BeataP

 
Posty: 5
Od: Sob wrz 14, 2019 16:50

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kasiek1510, StevenGap, Zeeni i 291 gości