Malutek Białasek oto on

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 06, 2019 9:24 Re: Malutek Białasek oto on

myślę, że ten wątek trzeba zamknąć. Jest demotywujący, autorka pozjadała wszelkie rozumy i gra na na nosie. Kotom nic nie pomoże, a domaganie sie informacji od Flowers jest bezcelowe. Prawdy i tak się nie dowiemy. Jest za to nauczka na przyszłość.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 06, 2019 10:46 Re: Malutek Białasek oto on

Madie pisze:myślę, że ten wątek trzeba zamknąć. Jest demotywujący, autorka pozjadała wszelkie rozumy i gra na na nosie. Kotom nic nie pomoże, a domaganie sie informacji od Flowers jest bezcelowe. Prawdy i tak się nie dowiemy. Jest za to nauczka na przyszłość.

Nic nikomu nie będę tłumaczyć. Jedynie będą wiedzieć osoby,które mnie wspierały i pomagały. Mam dość tlumaczenia się ciągle osobom,które i tak mają swoje zdanie i nic nie rozumieją. Biorę sprawy we własne ręce i to wystarczy. Koty będą bezpieczne i będą miały odpowiednią opiekę na ten czas. To wszystko. Administratorów proszę o zamknięcie tematu.
Mój koci aniołek Białasek 12.07.2019 [*] na zawsze w moim sercu Najdroższy Przyjacielu :(

Flowers77

Avatar użytkownika
 
Posty: 472
Od: Pt sie 25, 2017 0:46
Lokalizacja: Szczytno

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Google [Bot] i 432 gości