Kotka ukrywa się w dziurze pod kanapą

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 01, 2019 11:22 Kotka ukrywa się w dziurze pod kanapą

Wczoraj przywiozłem dwie kotki, 12 tygodniowe. Od razu schowały się pod tapczan. Gdy jednak wróciłem z pracy pierwsza kotka zaczęła za mną chodzić bawić się jakby nigdy nic i mrucząca dużo. Tymczasem druga kotka ukryła się w szparze w tapczanie tak że jej nie widać. Miauczy sobie z tej szpary. Wyszła na trochę ale ta druga kotka na nią syczała a przecież były razem w jednym transporterze wczoraj. Ona trochę wychodzi jak ja się zamknę w drugim pokoju albo jak jest ciemno a tak to ukrywa się w szparze i miauczy od czasu do czasu. Opisałem to gdyż żal mi tej siedzącej w kanapie kotki.

Lechosław

 
Posty: 1
Od: Nie wrz 01, 2019 11:05

Post » Nie wrz 01, 2019 15:36 Re: Kotka ukrywa się w dziurze pod kanapą

Kotka zachowuje się normalnie. Po prostu musi mieć więcej czasu na przyzwyczajenie się do nowego domu. Postaw jej jedzenie i kuwetę, zapewnij towarzystwo drugiej kotki i nie niepokój jej swoją obecnością. Niech zyska poczucie, że za kanapą jest bezpieczna i że w mieszkaniu też nic jej nie grozi. Zostaw jakieś atrakcyjne zabawki, myszkę, piłeczkę, kulkę papieru. Kiedy jesteś z nią w jednym pomieszczeniu, zachowuj się normalnie i udawaj, że jej nie widzisz. Za kilka dni, jak się ośmieli, zaczniesz zabawy wędką.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 214 gości