Niechciane, 8 maluszków-6 w DS.+1 malusia.Zmiana adresu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 02, 2022 20:32 Re: Niechciane...Koty szukają opiekunów wirt.Podrzucone malu

słodkie to ostatnie zdjęcie :) a ta miska- legowisko dla maluszka, to jaka jest? bo on wygląda w tym taki maleńki :)

Z tym jedzeniem, to raczej odnosi się do kociaków zdrowych, normalnie wychowujących się, a nie takich z syndromem wiecznego głodu wynikającym z przeżytych doświadczeń i faktycznego głodu. Tu chodzi o to, żeby nie wydzielać jakichś z góry wyznaczonych norm, które są tylko wskazówką, c/a ile powinien jeść kociak i jeśli faktycznie jest on głodny z potrzeby organizmu, a nie problemów psychicznych, to trzeba dawać więcej.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro lis 02, 2022 20:32 Re: Niechciane...Koty szukają opiekunów wirt.Podrzucone malu

Może się z czasem nawierzą jedzonkiem. Mam nadzieję, ze uda się je wyadoptować do dobrych dmków.

aga66

 
Posty: 6138
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt lis 04, 2022 13:56 Re: Niechciane...Koty szukają opiekunów wirt.Podrzucone malu

maczkowa pisze:słodkie to ostatnie zdjęcie :) a ta miska- legowisko dla maluszka, to jaka jest? bo on wygląda w tym taki maleńki :)

Z tym jedzeniem, to raczej odnosi się do kociaków zdrowych, normalnie wychowujących się, a nie takich z syndromem wiecznego głodu wynikającym z przeżytych doświadczeń i faktycznego głodu. Tu chodzi o to, żeby nie wydzielać jakichś z góry wyznaczonych norm, które są tylko wskazówką, c/a ile powinien jeść kociak i jeśli faktycznie jest on głodny z potrzeby organizmu, a nie problemów psychicznych, to trzeba dawać więcej.

W tą miseczkę to się wcisnął, a miska od wody dla kotów na dworze.
Dzisiaj mały od rana wymioty i sraka, bo przecież wczoraj trzeba było się napchać.

Nie poratował by ktoś karmą kitten smilla dzieciaczków?

Mam takiego brytka do adopcji.
Niestety kot tylko jako jedynak, już wykastrowany.
Ma około 2 lat, jest miły, taki misiaczek.
Dom zabezpieczony lub do zabezpieczania, bez polecania ewentualnych adoptujących, czyli nie tam gdzieś, czy komuś.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lis 04, 2022 19:56 Re: Niechciane...Koty szukają opiekunów wirt.Brytyjczyk szuk

Piękny kot. Skąd on się u Ciebie Aniu wziął?

aga66

 
Posty: 6138
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt lis 04, 2022 20:26 Re: Niechciane...Koty szukają opiekunów wirt.Brytyjczyk szuk

aga66 pisze:Piękny kot. Skąd on się u Ciebie Aniu wziął?

Napewno będzie dużo chętnych :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lis 05, 2022 18:36 Re: Niechciane...Koty szukają opiekunów wirt.Brytyjczyk szuk

aga66 pisze:Piękny kot. Skąd on się u Ciebie Aniu wziął?

Jak zawsze, bezdomny kot którego ponad pół roku dołączył do stada karmicielki.
Nie wiadomo skąd się tam wziął, nikt też go nie szukał pomimo ogłoszeń. Kot był niekastrowany.
Jest bardzo fajny Stefanek? :wink: Tylko żeby nie był tak agresywny do innych kotów, to byłby ideał.

Gosiagosia pisze:Napewno będzie dużo chętnych :mrgreen:

Dużo osób chciało ale wszędzie koty, agresora nie dam do innych kotów, bo tylko zrobiłoby się im krzywdę.
Kot jedynak, królewicz, chyba znający swoją wartość :wink: to chce rządzić.
Także z tym domem, to nie taka prosta sprawa jednak.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob lis 05, 2022 19:37 Re: Niechciane...Koty szukają opiekunów wirt.Brytyjczyk szuk

Piekne te Twoje koty i małe i duże :1luvu:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35115
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Nie lis 06, 2022 6:38 Re: Niechciane...Koty szukają opiekunów wirt.Brytyjczyk szuk

wiele osób chce mieć jedynaka. Mam nadzieję, że szybko ktoś go pokocha.

aga66

 
Posty: 6138
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon lis 07, 2022 9:04 Re: Niechciane...Koty szukają opiekunów wirt.Brytyjczyk szuk

LimLim pisze:Piekne te Twoje koty i małe i duże :1luvu:

Dziękuję :201461

aga66 pisze:wiele osób chce mieć jedynaka. Mam nadzieję, że szybko ktoś go pokocha.

Nie musi to być szybko, ale musi być odpowiedni domek.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon lis 07, 2022 13:11 Re: Niechciane...Koty szukają opiekunów wirt.Brytyjczyk szuk

Anna61 pisze:
aga66 pisze:Piękny kot. Skąd on się u Ciebie Aniu wziął?

Jak zawsze, bezdomny kot którego ponad pół roku dołączył do stada karmicielki.
Nie wiadomo skąd się tam wziął, nikt też go nie szukał pomimo ogłoszeń. Kot był niekastrowany.
Jest bardzo fajny Stefanek? :wink: Tylko żeby nie był tak agresywny do innych kotów, to byłby ideał.

Gosiagosia pisze:Napewno będzie dużo chętnych :mrgreen:

Dużo osób chciało ale wszędzie koty, agresora nie dam do innych kotów, bo tylko zrobiłoby się im krzywdę.
Kot jedynak, królewicz, chyba znający swoją wartość :wink: to chce rządzić.
Także z tym domem, to nie taka prosta sprawa jednak.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Popatrz Aniu Pusia jak została jedynaczką też stwierdziła że jej jest tak dobrze i gania Zuzię. :mrgreen: :strach:
A jak jest u Ciebie ?

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 08, 2022 11:43 Re: Niechciane...Koty szukają opiekunów wirt.Brytyjczyk szuk

Gosiagosia pisze:Popatrz Aniu Pusia jak została jedynaczką też stwierdziła że jej jest tak dobrze i gania Zuzię. :mrgreen: :strach:
A jak jest u Ciebie ?

Dzisiaj znowu ganiał Kicię, najgorzej jest jednak z rudym, bo trafił swój na swego czyli jeden wart drugiego. jestem w domu i pilnuję, na noc rudy do klatki a Stefanek wchodzi do pokoiku. Rano wypuszczam jednego z pokoiku a drugiego z klatki.

Basia
Obrazek

Obrazek

Maciejek.
Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lis 08, 2022 11:58 Re: Niechciane...Koty szukają opiekunów wirt.Brytyjczyk szuk

Anna61 pisze:
Obrazek


Spanko pod kołderką. Urocze!
Moje koty za TM: Gaja - 4 lata; 21.09.2009 Bobik - 8 lat; 16.08.2018 Myszka - 14,5 lat; 17.01.2020 Szymek - 19 lat; 07.05.2021 Kuba - 17 lat; 28.03.2022

Koty z Opola pod moją wirtualną opieką: Skarbinka - 16.02.2010 Maskotka - 22.10.2010 Fatimka - 01.11.2010 Irenka - 29.06.2012
Roki - 16.08.2012
Henio ze Szczecina - lipiec 2022
Bibi - 17.08.2022

Szymkowa

 
Posty: 4658
Od: Pon lis 21, 2005 17:06
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Post » Wto lis 08, 2022 14:46 Re: Niechciane...Koty szukają opiekunów wirt.Brytyjczyk szuk

Szymkowa pisze:
Anna61 pisze:
Obrazek


Spanko pod kołderką. Urocze!

Ona by tylko spała ze mną pod kołdrą, jako jedyna z kotów. :wink:

Basia
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kicia
Obrazek Obrazek

Misia i Basia
Obrazek

Jacuś
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kubuś
Obrazek

Basia
Obrazek

Tola
Obrazek

Basia i Lilka
Obrazek

Karmelek
Obrazek

Obrazek

Jacuś
Obrazek

Jacuś i Toficzek, oba bezzębne, bardzo są za sobą.
Obrazek Obrazek

Obrazek

Ostatnio miałam mieć adopcję, byłam na wizycie, mieli zrobić remont bo dopiero sie sprowadzili, miesiąc czekania, wysyłania zdjęć, opisów, nagrywania filmików by po miesiącu stwierdzić, że jednak sobie nie poradzą z lękliwym kotem. Biedna Wiki....

Obrazek

viewtopic.php?f=1&t=208606
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lis 08, 2022 15:36 Re: Niechciane...Koty szukają opiekunów wirt.Brytyjczyk szuk

Ehhh masakra. Ja powiem szczerze, że .. widziałam /czytałam mnóstwo takich sytuacji na grupach na FB. Albo co gorsza, kotek został oddany. Nie miałabym serca. Nawet jakby miała mega alergie, no chyba, ze bardzo zagrażałoby to mojemu zdrowiu. Sliczne kotki.

Renya88

 
Posty: 21
Od: Pon wrz 12, 2022 8:14

Post » Wto lis 08, 2022 16:44 Re: Niechciane...Koty szukają opiekunów wirt.Brytyjczyk szuk

a czym się lękliwość Wiki objawia?

ziuku

Avatar użytkownika
 
Posty: 610
Od: Nie wrz 11, 2022 11:31

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 491 gości