Niechciane, 8 maluszków-6 w DS.+1 malusia.Zmiana adresu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 04, 2023 21:30 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Mam pytanie do cioci aga66, czy zrezygnowałaś z z wirtualnej opieki kalekiej Tolusi?
Nie mamy wpłaty za marzec jak i zapłaty za wysłane zakupy na bazarku :( viewtopic.php?f=20&t=215643#p12713786

Może ktoś mógłby wspomóc Tolusię suchą urinary?

Obrazek

Obrazek Obrazek

Kicia, opiekun wirtualny ciocia makrzy :1luvu:
Obrazek Obrazek

Około 12 letnia, bezzębna koteczka szuka domu bądź opiekuna wirtualnego. Domu bez innych zwierząt bo nie dogaduje się z nimi i też ona inne ściga.
To kotka z wątku viewtopic.php?f=1&t=199845&hilit=umrze%C4%87+tego
oraz matka maluszków z balkonu viewtopic.php?f=1&t=153975
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto kwi 04, 2023 21:34 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Aniu, nie zrezygnowałam. Od razu wpłaciłam pieniądze za fanty razem z serduszkami za Tolusię. Szkoda, że wcześniej się nie odezwałaś bo nie miałam o tym pojęcia. Jutro sprawdzę i jeśli przelew nie wyszedł to wpłacę. Przepraszam, że tak to wyszło ale nie miałam takiej intencji.

aga66

 
Posty: 6138
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto kwi 04, 2023 22:02 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

aga66 pisze:Aniu, nie zrezygnowałam. Od razu wpłaciłam pieniądze za fanty razem z serduszkami za Tolusię. Szkoda, że wcześniej się nie odezwałaś bo nie miałam o tym pojęcia. Jutro sprawdzę i jeśli przelew nie wyszedł to wpłacę. Przepraszam, że tak to wyszło ale nie miałam takiej intencji.


Dobrze Agnieszka, dziękuję. :201461
Wpłaty nie mam, a nie odzywałam się, bo napisałaś, że wpłacisz razem z serduszkami dla Tolusi.

Małe podrzutki które już są prawie dorosłe nie mają wzięcia, a są przeogromnie kochane a mnie traktują jak matkę. Chcą na rączki aby je nosić, lubią jak się je obcałowuje a Miluś nawet domaga się tego gryząc mnie w brodę. U niego jeszcze trochę występuje syndrom głodu, ale powoli go opanowujemy. Chcę je wyadoptować razem, bo są bardzo za sobą, ale coś mi się widzi, że może być ciężko. :(

Obrazek

Myją się nawzajem choć prym w tym wiedzie Miluś.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw kwi 06, 2023 12:32 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

aga66 pisze:Aniu, nie zrezygnowałam. Od razu wpłaciłam pieniądze za fanty razem z serduszkami za Tolusię. Szkoda, że wcześniej się nie odezwałaś bo nie miałam o tym pojęcia. Jutro sprawdzę i jeśli przelew nie wyszedł to wpłacę. Przepraszam, że tak to wyszło ale nie miałam takiej intencji.

To ja przepraszam, przeoczyłam przelew od Ciebie :1luvu: który był już 28 marca. :oops:
Najmocniej przepraszam za zamieszanie. :oops:

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt kwi 07, 2023 10:25 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 08, 2023 12:51 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 08, 2023 13:58 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, dla Ciebie i Twojej Rodziny, Aniu :1luvu:
Lalusia i Czaruś dołączają się do życzeń
:D

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie kwi 09, 2023 10:18 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Bardzo dziękuję Gosia i mb za życzenia i pamięć o nas. :1luvu:
Wam też życzę zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.
Dla wszystkich naszych przyjaciół Wesołych Świąt!

A u nas bracia podrzutki chorzy, Miluś kaszle jak gruźlik a Kubunio ma całe oczko czerwone i łzawiące.
Od piątku na antybiotyku niestety. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie kwi 09, 2023 15:06 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Udało się wstawić zdjęcia przez maila córki, bo ja nie mam już miejsca i trzeba kupić pamięć zewnętrzną.

To Kubuniu. :(
Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie kwi 09, 2023 18:46 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Biedne chorowitki :(

aga66

 
Posty: 6138
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro kwi 12, 2023 19:58 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

aga66 pisze:Biedne chorowitki :(

Ano biedne, a do tego trikolorka Gabi też chora. :(
Apetyt kiepski mają, ale jakoś dają radę.

Miluś
Obrazek
Kubuniu
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

Razem w chorobie i zawsze.
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro kwi 12, 2023 21:42 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Mój wnusiu dzisiaj ma już roczek, a babcia Ania kocha go bardzo. :D :love:
(zdjęcie wcześniejsze)
Obrazek

A tak bracia śpią razem, oni tak bardzo się kochają.... :1luvu:
Obrazek Obrazek

Już się obudziłem :D
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw kwi 13, 2023 4:28 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Fajne maluchy! Najlepszego dla malutkiego jubilata :)

Ania, u mnie niestety, jedna z zaszczepionych chlamydiowych kotek właśnie ma przeszła rzut choroby - mój entuzjazm zdecydowanie osłabł. :(
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw kwi 13, 2023 19:53 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

maczkowa pisze:Fajne maluchy! Najlepszego dla malutkiego jubilata :)

Dziękuję :D

maczkowa pisze:Ania, u mnie niestety, jedna z zaszczepionych chlamydiowych kotek właśnie ma przeszła rzut choroby - mój entuzjazm zdecydowanie osłabł. :(

No właśnie, wszystko okey gdy nie chorują, gdy chorują to już strach o nie.
Odkąd rok temu Myszka umarła na serce viewtopic.php?f=1&t=193582&hilit=Myszka+odesz%C5%82a&start=1560#p12585246
mój entuzjazm do sterylizacji i innych zabiegów mocno osłabł i zawsze lekarza proszę o porządne osłuchanie kotków i echo serca jeśli konieczne.
To nie jest tak, że nie chcę, ale zbyt mocno przeżywam umieranie moich kochanych dzieciątek, co jest i zagrożeniem życia mojego, bo nie mogę płakać, a jak płaczę to się duszę, bo nie mogę złapać oddechu.
Nie potrafię nie przywiązywać się do nich a jeszcze Myszka za mną wszędzie chodziła, gdzie ja tam i ona szła. :cry:
Teraz mam tak z ''małymi'' Milusiem i Kubusiem, wszędzie za mną lezą.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto kwi 18, 2023 19:10 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Jak się czują chorowitki?

ziuku

Avatar użytkownika
 
Posty: 610
Od: Nie wrz 11, 2022 11:31

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Majestic-12 [Bot] i 493 gości