Niechciane, 8 maluszków-6 w DS.+1 malusia.Zmiana adresu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 22, 2021 18:46 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Limbo96 pisze:Ja tam jestem z wami myślami cały czas i trzymam za was kciuki

Dziękujemy :1luvu:
Gosiagosia pisze:Aniu ja też zawsze myślę o Was i trzymam mocno kciuki za zdrowie Twoje i koteczkow. :ok: :ok: :ok:

Dziękujemy :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie maja 23, 2021 18:29 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Adopcje stanęły, sezon na maluszki rozpoczęty, ale może i te kogoś zauroczą. :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie maja 23, 2021 18:43 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

A jak siostrzyczki się u Ciebie sprawują? Też takie dzikuski strachulce? Czy się zaadoptowały i polubiły człowieka?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie maja 23, 2021 18:56 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

maczkowa pisze:A jak siostrzyczki się u Ciebie sprawują? Też takie dzikuski strachulce? Czy się zaadoptowały i polubiły człowieka?

Ta szara Wiki już spoko, czyli uwielbia mizianki, mogę nosić na rękach, sama przychodzi aby ją miziać, nawet jak rano wstaję to też przychodzi z kotami aby ją też miziać, choć sama z rana to ja bez kawy nieprzytomna, ale kotki trzeba pomiziać.
Mam filmiki nagrane jak ją miziam na kolanach i nie ucieka tylko leży, niestety tutaj nie mogę wstawić. Jest strasznie przylepa, ale muszę powoli koło niej wszystko robić, nawet jak rękę wyciągam do miziania to powoli i najpierw daję do powąchania.
Bura Miki dalej starchulka, aczkolwiek i ją mam nagrane jak miziam gdy wygląda przez otwarte drzwi balkonowe z metalową moskitierą. Miziam też jak śpi w budce na drapaku i ona mruczy, ale gdy chodzi swobodnie chodzi to niestety nawet podczas zabawy ucieka.
Chciałaby ale się boi, potrzebny czas, tylko niepotrzebnie przywiązują się do mnie. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 25, 2021 20:13 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Kola dzisiaj miała badania krwi, bo strasznie jej czuć z pyszczka. :(
Dziąsła gdzieniegdzie zaczerwienione i mam smarować żelem.
Wcześniej miała stan zapalny po szwach gdzie miała usuwane zęby, ale dziąsła są czerwone, nie wszędzie ale jednak.
Dzisiaj miała być lekko uśpiona aby wyjąć szwy które prawdopodobnie dawały taki stan, ale się okazało, że już się rozpuściły choć długo to trwało, a że była na czczo to poszła krew do badań.
Jutro mam dzwonić do lecznicy i pytać o wyniki.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 25, 2021 20:20 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 25, 2021 20:24 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Oby domek się zakochał :ok:

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto maja 25, 2021 21:06 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Anna61 pisze:Kola dzisiaj miała badania krwi, bo strasznie jej czuć z pyszczka. :(
Dziąsła gdzieniegdzie zaczerwienione i mam smarować żelem.
Wcześniej miała stan zapalny po szwach gdzie miała usuwane zęby, ale dziąsła są czerwone, nie wszędzie ale jednak.
Dzisiaj miała być lekko uśpiona aby wyjąć szwy które prawdopodobnie dawały taki stan, ale się okazało, że już się rozpuściły choć długo to trwało, a że była na czczo to poszła krew do badań.
Jutro mam dzwonić do lecznicy i pytać o wyniki.

Jaki zel polecil wet?,pytam,bo mija Hrabi tez po sanacji ma czerwone dziaselka,wet najpirew dal Stomodine,nie dzialala,potem Orazyn,tez nic.Ostatnio zlecil Wet protektor spray.zobacze.jak ten bedzie sie sprawdzal.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Czw maja 27, 2021 11:20 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 27, 2021 19:02 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Myszorek pisze:Jaki zel polecil wet?,pytam,bo mija Hrabi tez po sanacji ma czerwone dziaselka,wet najpirew dal Stomodine,nie dzialala,potem Orazyn,tez nic.Ostatnio zlecil Wet protektor spray.zobacze.jak ten bedzie sie sprawdzal.

Właśnie Protektor spray, czego Kola nie lubi, bo trzeba psiknąć do pyszczka.

Wyniki Koli wszystkie w normie na szczęście. :)
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw maja 27, 2021 19:03 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Dziękuję Gosia i nawzajem :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw maja 27, 2021 20:30 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Anna61 pisze:
Myszorek pisze:Jaki zel polecil wet?,pytam,bo mija Hrabi tez po sanacji ma czerwone dziaselka,wet najpirew dal Stomodine,nie dzialala,potem Orazyn,tez nic.Ostatnio zlecil Wet protektor spray.zobacze.jak ten bedzie sie sprawdzal.

Właśnie Protektor spray, czego Kola nie lubi, bo trzeba psiknąć do pyszczka.

Wyniki Koli wszystkie w normie na szczęście. :)

To super,ze wyniki ok,oby spray pomogl.
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Sob maja 29, 2021 17:56 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Myszorek pisze:
Anna61 pisze:
Myszorek pisze:Jaki zel polecil wet?,pytam,bo mija Hrabi tez po sanacji ma czerwone dziaselka,wet najpirew dal Stomodine,nie dzialala,potem Orazyn,tez nic.Ostatnio zlecil Wet protektor spray.zobacze.jak ten bedzie sie sprawdzal.

Właśnie Protektor spray, czego Kola nie lubi, bo trzeba psiknąć do pyszczka.

Wyniki Koli wszystkie w normie na szczęście. :)

To super,ze wyniki ok,oby spray pomogl.

Dzięki, jak nie pomoże to lekarz powiedział, że trzeba przyczyny szukać dalej.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob maja 29, 2021 17:56 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Wczoraj do nowego domku odwiozłam Szarusię i Czarusię. :D
Domek super, pani miała wcześniej 2 kotki, balkon zabezpieczony metalową siatką co się rzadko zdarza.
Zdjęcia robiłam gdy tylko wyszły z kontenerków.

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Szarusia odważniejsza, bo poszła do nowej pańci i dała się miziać.
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Dzisiaj pani przysłała zdjęcie na fotelu które wstawiam poniżej i filmik jak się obie myją nawzajem. :D

Obrazek
Ostatnio edytowano Sob maja 29, 2021 18:14 przez Anna61, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob maja 29, 2021 18:10 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Szarusia i Czarusia w DS.:)

Super :1luvu:
Trzymam mocno kciuki żeby dom się sprawdził w 100% i nie było zwrotu z adopcji. :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Cosmos, Google [Bot], Zeeni i 248 gości