Niechciane, 8 maluszków-6 w DS.+1 malusia.Zmiana adresu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 05, 2020 10:57 Re: Niechciane, chore...Rudy Miluś. Mała Agatka walka o życi

Jak dzisiaj?

aga66

 
Posty: 6140
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro sie 05, 2020 17:53 Re: Niechciane, chore...Rudy Miluś. Mała Agatka walka o życi

Dziękuję za kciuki kochani. :1luvu:

Rano około 5 godziny Agatka tak siedziała i wypatrywała mnie. :1luvu:
Radość ogromna bo naprawdę obawiałam się czy przeżyje noc.
Obrazek Obrazek Obrazek

Od godziny 9,30 do 13 byłam w lecznicy (1,5 godziny czekania bo kolejka, a potem kroplówka i zastrzyki).
Dostaje leki ale też musi mieć czas na zadziałanie tychże leków, dlatego ciężko jeszcze cokolwiek powiedzieć i nie było mowy o ewentualnej eutanazji. Teraz minimalna poprawa jest i mam nadzieję na codzienną taką minimalną poprawę ale stan nadal bardzo kiepski. :(
Po przyjeździe z lecznicy koteczka cały czas śpi.
Obrazek Obrazek

makrzy pisze:Agatko kochanie, nie wygłupiaj się proszę...
Zdrowiej dziewczynko :201494
Aniu podeślij na priv nr konta

Dziękujemy, zaraz wyślę dane na priv.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40256
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro sie 05, 2020 18:11 Re: Niechciane, chore...Rudy Miluś. Mała Agatka walka o życi

Och, jak dobrze, że widać jakąś poprawę :!:
I wspaniale, że śpi :!:
Kciuki trzymam bez przerwy :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro sie 05, 2020 18:16 Re: Niechciane, chore...Rudy Miluś. Mała Agatka walka o życi

Aniu obecnie mogę tylko mocno trzymać kciuki. :ok: :ok: :ok: :ok:
Jestem z Wami myślą.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25570
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sie 05, 2020 19:55 Re: Niechciane, chore...Rudy Miluś. Mała Agatka walka o życi

Ja też kciuki trzymam cały czas. :ok: :ok: :ok: :ok:

aga66

 
Posty: 6140
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro sie 05, 2020 21:10 Re: Niechciane, chore...Rudy Miluś. Mała Agatka walka o życi

Dorzuce grosik.
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4251
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Czw sie 06, 2020 11:00 Re: Niechciane, chore...Rudy Miluś. Mała Agatka walka o życi

Dziękuję za kciuki kochani. :1luvu:
Agatka się trzyma, moje kochanie walczy. :cry: :1luvu:
Do południa znowu w lecznicy ale dzisiaj miała zmieniony antybiotyk a na jutro ma zamówiony w aptece steryd o innym działaniu. Dzisiaj już miała go dostać, ale najbliższa apteka w której ten lek jest to Piotrków. Jest zamówiony na jutro rano i jego się podaje jakoś co 3 godziny w lecznicy a koszt około 30 złotych jedna ampułka(ludzki lek).
Jutro rano będzie miała pobraną krew na toksoplazmozę bo i to jest podejrzewane a koszt około 90zł?
Proszę o pomoc dla tej biednej koteczki za okazanie jej serca będę wdzięczna . :cry:
Zalecany jest też rezonans głowy ale to koszta chyba nieosiągalne.
Jeśli ktoś to czyta niezalogowany, to może pisać na maila gdzie podam numer konta do pomocy.
kotekfelek1991@tlen.pl

pibon pisze:Dorzuce grosik.

Dziękuję :1luvu: już piszę priv.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40256
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sie 06, 2020 16:15 Re: Niechciane, chore...Rudy Miluś. Mała Agatka walka o życi

Kciuki trzymam bez przerwy :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Czaruś i Lalusia też trzymają :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw sie 06, 2020 20:59 Re: Niechciane, chore...Rudy Miluś. Mała Agatka walka o życi

mb pisze:Kciuki trzymam bez przerwy :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Czaruś i Lalusia też trzymają :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Dziękuję za kciuki :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Zapomniałam napisać w poprzednim poście, że dzisiaj Mała Agatka miała zrobione RTG w dwóch pozycjach i na nich nie widać żadnych zmian.

Agatka wczoraj utulona do snu,
Obrazek Obrazek

i dzisiaj rano :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek

Agatka teraz, taką ma pozycję a wzrok taki spod ''byka'' można by rzec,
Obrazek Obrazek

Nie wstaje, ledwo co udaje jej się zmienić pozycję, nie je i nie pije sama. Sika pod siebie, kupy brak, wymiotów nie było i nie ma. Karmię Royal Canin Convalescence Instant 50 g saszetka Cat ale mam ostatnią i nigdzie już nie ma. :(
Może ma ktoś ten proszek do poratowania Agatki?
Nie wiem co mogę jej dać w zastępstwie tego conva. :(

Agatka i ja bardzo dziękujemy cioci makrzy za pomoc w leczeniu w kwocie 80 złotych. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40256
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice


Post » Pt sie 07, 2020 13:20 Re: Niechciane, chore...Rudy Miluś. Mała Agatka walka o życi

Marysiu-mb, bardzo dziękuję za pomoc 100 złotych dla Agatki :1luvu:


Koteczka dzisiaj rano już wypatruje mnie a ja nie mogłam jej dać jeść. :(
Obrazek

Tutaj gotowa do drogi do lecznicy.
Obrazek

Wykupiłam w aptece lek i zaraz miała podłączoną kroplówkę.
Agatka została w lecznicy, bo po 3 godzinach znowu musi dostać ten steryd w kroplówce i potem po 9 godzinach bodajże. Miała pobraną też krew do badań -morfologia z biochemią, oraz na toksoplazmozę.
Solu-Medrol https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... FeyxkF7kiN
Obrazek

Została w lecznicy :cry: i mam jechać przed zamknięciem.
Obrazek

Zamówiona jest też w lecznicy taka karma w drinkach.
Oby tylko dała radę i jej stan się nie pogorszył. :cry: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40256
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt sie 07, 2020 14:12 Re: Niechciane, chore...Rudy Miluś. Mała Agatka walka o życi

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt sie 07, 2020 14:44 Re: Niechciane, chore...Rudy Miluś. Mała Agatka walka o życi

Cały czas mocne :ok: :ok: :ok:

makrzy

 
Posty: 972
Od: Sob sie 04, 2018 14:23
Lokalizacja: śląsk

Post » Pt sie 07, 2020 17:36 Re: Niechciane, chore...Rudy Miluś. Mała Agatka walka o życi

Oby sie udało :ok: :ok: :ok: Napisz Aniu jeśli coś już weci zdiagnozują proszę.

aga66

 
Posty: 6140
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt sie 07, 2020 21:42 Re: Niechciane, chore...Rudy Miluś. Mała Agatka walka o życi

Dziękujemy cioci zjawka za 100 złotych na leczenie Agatki. :1luvu:
Dziękujemy też pibon za wpłatę 50 złotych na leczenie Agatki. :1luvu:

Razem wpłaty na Agatkę 80+100+100+50=330zł. :1luvu:

Dziękuję za kciuki kochani i chyba mają moc bo jest lepiej.
Odebrałam Agatkę z lecznicy z lecznicy ale naprawdę się bałam czy aby....
Koteczka jak tylko mnie usłyszała, bo odezwałam się do niej gdy mi ją przyniesiono, zaczęła miauczeć radośnie a ja miałam łzy w oczach.
Ona naprawdę się ucieszyła gdy mnie zobaczyła. :1luvu:
W lecznicy uregulowałam rachunek za leczenie od 3do 7 sierpnia na kwotę 415 zł.
415+37 lek z apteki =452zł.

Obrazek Obrazek

Po przyjeździe do domu otworzyłam jej saszetkę i/d i była zainteresowana jedzeniem bo wylizała sosik.
Resztę zmiksowałam i dałam jej połowę do pyszczka, a zaraz dam jej drugą połowę.

Obrazek Obrazek Obrazek

Po nakarmieniu zaczęła się myć :D i to długo co uwidoczniłam na filmikach ale tutaj nie umiem wstawić inaczej niż przez fb a teraz nie mam czasu. Wysłałam Marysi-mb to widziała jak się koteczka myje.
Reasumując, zainteresowała się jedzeniem i myciem po tym sterydzie który dzisiaj wykupiłam i oby powolutku wychodziła z kryzysu, bo nadal nie wiemy co jest przyczyną jej stanu i z czym walczymy. :(
Jutro rano znowu na kroplówkę i zastrzyki i zapytam o wyniki krwi które dzisiaj miała.
Agatka nadal nie wstaje, choć przy próbach podnoszenia się zaraz przewraca. :(

Obrazek
Ostatnio edytowano Sob sie 08, 2020 21:26 przez Anna61, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40256
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jowitha, kicalka i 560 gości