Niechciane, 8 maluszków-6 w DS.+1 malusia.Zmiana adresu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 18, 2022 21:06 Re: Niechciane...takie tam biedy.Nowa bieda na mrozie.

Śliczności!

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto sty 18, 2022 21:32 Re: Niechciane...takie tam biedy.Nowa bieda na mrozie.

:201461
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Śro sty 19, 2022 13:56 Re: Niechciane...takie tam biedy.Nowa bieda na mrozie.

Anna61 pisze:Kot jest chory, musi brać antybiotyk minimum 10 dni, oczy i osłuchowo. Jest też niekastrowany, bez czipa, paroletni.
Od wczoraj robi do kuwety, wcześniej siku robił na kocyki. Można go głaskać choć pchyyy robi na mnie. Ma ogromny apetyt i dobrze, bo antybiotyk dostaje w karmie.

Obrazek

bardzo ładny Karmelek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sty 19, 2022 22:04 Re: Niechciane...takie tam biedy.Nowa bieda na mrozie.

Patmol pisze:bardzo ładny Karmelek

I do wzięcia, bo to byłby koniec jego tułaczki.

aga66 pisze:Śliczności!

Tak, ale chyba z człowiekiem ma przykre skojarzenia, bo pchyyy na mnie, chociaż dzisiaj gdy go porządnie zaczęłam miziać gdy dałam mu kolację, to nawet podniósł się i jadł przy mnie. :)
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro sty 19, 2022 22:06 Re: Niechciane...takie tam biedy.Nowa bieda na mrozie.

Ma wyjatkowo cudnie wybarwiony nosek :love:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Śro sty 19, 2022 22:07 Re: Niechciane...takie tam biedy.Nowa bieda na mrozie.

LimLim pisze:Ma wyjatkowo cudnie wybarwiony nosek :love:

Ten obsmarkany? :wink:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sty 20, 2022 7:41 Re: Niechciane...takie tam biedy.Nowa bieda na mrozie.

nio :lol: :1luvu:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pt sty 21, 2022 20:25 Re: Niechciane...takie tam biedy.Nowa bieda na mrozie.

LimLim pisze:nio :lol: :1luvu:

Już jest coraz lepiej i na drugi tydzień chciałabym go dać na kastrację.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Apetyt chłopak ma, to i szybciej dochodzi do siebie po tułaczce na mrozie, bez schronienia i bez jedzenia. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt sty 21, 2022 20:31 Re: Niechciane...takie tam biedy.Nowa bieda na mrozie.

słodziak :love:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pt sty 21, 2022 21:28 Re: Niechciane...takie tam biedy.Nowa bieda na mrozie.

LimLim pisze:słodziak :love:

Fajny jest i oby szybko znalazł domek po kastracji.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob sty 22, 2022 8:00 Re: Niechciane...takie tam biedy.Nowa bieda na mrozie.

On jest cudny, puchaty, miziasty więc domek się znajdzie. Mój Michaś z zeszłego roku jest do niego bardzo podobny tylko ...... nie da się pogłaskać więc nie znalazł amatora na swoje wdzięki i został. A cieszyłam się, że rudy to szybko dom znajdzie. I było zainteresowanie nim ale jak się chętni dowiadywali, że nie da się dotknąć to rezygnowali :( Dobrze, że twój Rudas jest miziasty.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie sty 23, 2022 0:22 Re: Niechciane...takie tam biedy.Nowa bieda na mrozie.

aga66 pisze:On jest cudny, puchaty, miziasty więc domek się znajdzie. Mój Michaś z zeszłego roku jest do niego bardzo podobny tylko ...... nie da się pogłaskać więc nie znalazł amatora na swoje wdzięki i został. A cieszyłam się, że rudy to szybko dom znajdzie. I było zainteresowanie nim ale jak się chętni dowiadywali, że nie da się dotknąć to rezygnowali :( Dobrze, że twój Rudas jest miziasty.

Tak Agnieszka, daje się głaskać, ale wadą jest sikanie na kocyki.
Zastanawiam się czy aby poddawać go zabiegowi kastracji po wyleczeniu, bo jak będzie sikał to zostanie wypuszczony w miejsce bytowania. Ja nie mogę mieć w domu kolejnego szczocha, mam ich już dosyć na stanie.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie sty 23, 2022 7:58 Re: Niechciane...takie tam biedy.Nowa bieda na mrozie.

Może po kastracji nie będzie sikał? A może szukać domku wychodzącego? Uh, ciężkie to wszystko.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie sty 23, 2022 13:20 Re: Niechciane...takie tam biedy.Nowa bieda na mrozie.

aga66 pisze:Może po kastracji nie będzie sikał? A może szukać domku wychodzącego? Uh, ciężkie to wszystko.

Zobaczymy czy będzie sikał, na razie jest cały czas w klatce i robi do kuwety jak i na koc.

A ogólnie dzisiaj znowu miałam osikany w nocy kosz na śmieci, na łóżku już stoją 2 kuwety na kociarni.
Chyba wyrzucę to łóżko, bo mam dosyć....
Kotka balkonowa po zmarłych jak się naje suchej karmy to potem wymiotuje, dosyć, że mam zaszczane to i zarzygane.
Ona dostaje mokrą karmę 3 razy dziennie, ale jak nocną przerwę ma dłuższą, to wtedy idzie jeść suchą i rzyga.

Obrazek

Biedna kotka, nikt jej nie chce.....
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sty 25, 2022 10:58 Re: Niechciane...takie tam biedy.Nowa bieda na mrozie.

Milusiowi nic nie przechodzi, już ze 3 tygodnie dostaje antybiotyk i nie ma poprawy.
Kicha, smarka, oczko łzawi, lekarz ma załatwić convenię chociaż nie jestem zwolennikiem jej podawania, ale jak mus to mus. Ogłoszenie adopcyjne wstrzymane, bo kotek chory.

Obrazek Obrazek

Myszka już około miesiąca na antybiotyku, jest poprawa ale jeszcze nie to czego byśmy oczekiwali.
Sterylizacja musi nadal poczekać.

Obrazek Obrazek

Zapraszam na bazarki na długi :( viewtopic.php?f=20&t=213783
i kurtki itp. viewtopic.php?f=20&t=213787
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: BhoblhLap, Bianka 4 i 225 gości