Niechciane, 8 maluszków-6 w DS.+1 malusia.Zmiana adresu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 03, 2022 21:55 Re: Niechciane...takie tam biedy...jednej niechcianej mniej

LimLim pisze:Piękne masz kotełki i zadbane. Widać jak dużo serca im dajesz :1luvu:

Jeżorki sprytne są, u mnie też wyjadają kotce jedzenie

Staram się by miały dobrze, ale chciałabym aby miały osobiste ręce do głaskania, bo ja nie jestem w stanie im wszystkim tego zapewnić, a one tak lgnął do człowieka. :(

pibon pisze:Duzo dobrego robisz. Piekne Twoje kotki i widac, ze dobrze im im Ciebie! Jak sie skonczy sezon urlopowy to bedzie odzew na ogloszenia :ok:

Dziękuję.
Co do adopcji to obawiam się, że może być ciężko, bo to już nie maluszki, nie rasowe czy nawet w typie rasy, bezzębne, a chcących pomóc takiemu kotu jak u mnie, patrzących sercem, to bardzo mało.
Na 15 lat mojej pomocy kotom nigdy żadna kotka bezdomna pod moją opieką nie urodziła małych, bo wszystkie wyłapałam do sterylizacji. Nigdy też nie uśpiłam nowonarodzonych czy ślepych miotów, brałam do domu i były odchowane a potem adoptowane. Nigdy nie zostawiłam małych bezdomnych kotków na pastwę losu aby nie pogłębiały bezdomności. Nie wyobrażam sobie bycia karmicielem i dopuszczanie do rozrodu kocic jak i potem zostawianie na pastwę losu maluszków.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lip 05, 2022 14:03 Re: Niechciane...takie tam biedy...trzeba żyć dalej.

Dziękuję mb :1luvu: i taizu :1luvu: za pomoc dla kotków. :201461

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lip 06, 2022 20:16 Re: Niechciane...takie tam biedy...trzeba żyć dalej.

Zapraszam na bazarek viewtopic.php?f=20&t=214542
już nawet nie wiem gdzie i jakie dziury łatać. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lip 08, 2022 11:49 Re: Niechciane...takie tam biedy...trzeba żyć dalej.

Piękne niktóre te kicie ja też mam taki przybłęda, dokarmiam. Piękne ma kolory ciemny brąz z czarnymi kropkami.

daniel36Wilk15

 
Posty: 1
Od: Pt lip 08, 2022 11:48

Post » Pt lip 08, 2022 19:39 Re: Niechciane...takie tam biedy...trzeba żyć dalej.

daniel36Wilk15 pisze:Piękne niktóre te kicie ja też mam taki przybłęda, dokarmiam. Piękne ma kolory ciemny brąz z czarnymi kropkami.

Pierwszy post, witamy na forum daniel36Wilk15 :201461
Dobrze, że dokarmiasz kotka :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob lip 09, 2022 9:37 Re: Niechciane...takie tam biedy...trzeba żyć dalej.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lip 10, 2022 19:55 Re: Niechciane...takie tam biedy...trzeba żyć dalej.

Gosia dziękujemy :)

A ja dzisiaj się wywaliłam przez kota który wszedł mi pod nogi jak szłam, a nie chcąc go nadepnąć, a on przestraszył się też i uciekł w tą samą stronę co ja stawiałam nogę. Poleciałam na twarz i rękę. Zobaczymy jak jutro będę wyglądać.
Część skroniowa mnie boli, ręka tylko trochę. Nieraz miałam taką sytuację, ale pierwszy raz się wywaliłam, czyżby starość? :(
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lip 12, 2022 21:00 Re: Niechciane...takie tam biedy...trzeba żyć dalej.

Ktoś nie chciałby kotka młodziaka na tymczas chociaż?
Przychodzi do mnie na jedzenie bieda, Kubuś go tłucze i przegania, a nie mogę stać cały czas i pilnować.
Karmą jakąś tam podzielą się koty, ale to nie rozwiązanie, a kotka szkoda.
Nasza gmina wysyła koty do Wojtyszek. :(

Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Pt gru 16, 2022 20:53 przez Anna61, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lip 13, 2022 8:43 Re: Niechciane...takie tam biedy...trzeba żyć dalej.

Obrazek
Aniu trzymaj się, nie poddawaj.
Zawsze mocno trzymam kciuki za Ciebie i twoja gromadkę. :ok: :ok:
Przytulam :201428

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 13, 2022 12:00 Re: Niechciane...takie tam biedy...trzeba żyć dalej.

Anna61 pisze:Gosia dziękujemy :)

A ja dzisiaj się wywaliłam przez kota który wszedł mi pod nogi jak szłam, a nie chcąc go nadepnąć, a on przestraszył się też i uciekł w tą samą stronę co ja stawiałam nogę. Poleciałam na twarz i rękę. Zobaczymy jak jutro będę wyglądać.
Część skroniowa mnie boli, ręka tylko trochę. Nieraz miałam taką sytuację, ale pierwszy raz się wywaliłam, czyżby starość? :(
Obrazek Obrazek


musi bardzo boleć :(
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Śro lip 13, 2022 18:17 Re: Niechciane...takie tam biedy...trzeba żyć dalej.

Do mnie też takie bidy przychodzą :placz: Ja to już wszędzie koty widzę, te biedne i chore oczywiście.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt lip 15, 2022 16:52 Re: Niechciane...takie tam biedy...trzeba żyć dalej.

LimLim pisze:
musi bardzo boleć :(

Głowa boli, na tabletkach jestem.

aga66 pisze:Do mnie też takie bidy przychodzą :placz: Ja to już wszędzie koty widzę, te biedne i chore oczywiście.

Wczoraj próbowałam cały wieczór złapać buraska, niestety najpierw jeden jeż, potem drugi, a potem to już późno i ciemność więc odpuściłam, a wcześniej popełniłam błąd i postawiłam jedzenie jeszcze jedzenie niedaleko klatki dla pozostałych. Kotek był właśnie przy tym jedzeniu a gdy sprzątnęłam to potem już nie przyszedł a tylko wymienione już jeże.
Wcześniej musiałam na kociarnię pozgarniać te koty, które są niedobre i mogłyby przegonić kotka.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lip 15, 2022 18:08 Re: Niechciane...takie tam biedy...trzeba żyć dalej.

Może jeszcze przyjdzie i uda się go złapać. U mnie od 2 dni nie przychodzi jeden z dokarmianych. Mam już czarne myśli :(

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt lip 15, 2022 19:59 Re: Niechciane...takie tam biedy...trzeba żyć dalej.

aga66 pisze:Może jeszcze przyjdzie i uda się go złapać. U mnie od 2 dni nie przychodzi jeden z dokarmianych. Mam już czarne myśli :(

Zamknęłam Kubusia w klatce aby nie bił tego nowego i żeby czuł się bezpieczniej, to z czasem będzie mi go łatwiej złapać.
Tyle się robi sterylek a kotów nie ubywa. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob lip 16, 2022 6:54 Re: Niechciane...takie tam biedy...trzeba żyć dalej.

Tak Aniu dokładnie. Rodzi się tych bied dużo a i tak co do nas przychodzą to te co przeżyły.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 230 gości