Niechciane, 8 maluszków-6 w DS.+1 malusia.Zmiana adresu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 02, 2021 16:51 Re: Niechciane.. Możesz pomóc jak chcesz-Pomagam.pl

Gosiagosia pisze:Obrazek

Witam Gosia. :201461
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt wrz 03, 2021 17:44 Re: Niechciane.. Możesz pomóc jak chcesz-Pomagam.pl

Aniu, strasznie współczuję Ci tych zwrotów kotków z adopcji.
Myślę, że w niektórych przypadkach ludzie mogliby bardziej się wysilić, żeby jednak zatrzymać adoptowanego kota.

Trzymam kciuki, żeby te zdarzenia przestały się powtarzać :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto wrz 07, 2021 17:22 Re: Niechciane.. Możesz pomóc jak chcesz-Pomagam.pl

mb pisze:Aniu, strasznie współczuję Ci tych zwrotów kotków z adopcji.
Myślę, że w niektórych przypadkach ludzie mogliby bardziej się wysilić, żeby jednak zatrzymać adoptowanego kota.

Trzymam kciuki, żeby te zdarzenia przestały się powtarzać :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Dziękuję Marysiu, :1luvu: najgorzej boję się co może być dalej, bo przecież sporo kotków wyadoptowałam.
Pani wczoraj znowu napisała, że czarnuszka nasikała i ze nie da rady i mimo szczerej woli pani ma dosyć.
Pani nie chciała tego robić, rozczarować mojego dobrego serca, jak to napisała, i jest jej przykro, że to tak wyszło.

A u mnie na podwórku dzisiaj rano był kolejny bury kotek, ale uciekł jak wystawiałam kotom jedzenie, czyli dzikusek.
Masakra jakaś.... :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto wrz 07, 2021 17:51 Re: Niechciane.. Możesz pomóc jak chcesz-Pomagam.pl

Aniu, niestety jak się karmi koty na podwórku to ciągle nowe dochodzą. U mnie nowe się pojawiają, jakoś trafiają do misek, biedy też i ciężarne kotki również. też jestem tym zdruzgotana i widzę, że to jest jakieś perpetum mobile....

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro wrz 08, 2021 12:08 Re: Niechciane.. Możesz pomóc jak chcesz-Pomagam.pl

aga66 pisze:Aniu, niestety jak się karmi koty na podwórku to ciągle nowe dochodzą. U mnie nowe się pojawiają, jakoś trafiają do misek, biedy też i ciężarne kotki również. też jestem tym zdruzgotana i widzę, że to jest jakieś perpetum mobile....

Tylko ja nie chciałabym u siebie zrobić schroniska, bo i zdrowie kiepskie jak i najzwyczajniej w świecie nie mam na to.
Teraz wyszukuję swoje prezenty i wszystko co mam na bazarek na laptopa, którego koty i zwaliły i połamały zawias i przy wyciąganiu wtyczki iskry się sypią. :(
Pisałam tutaj o tym :( viewtopic.php?f=1&t=211451&p=12506565&hilit=laptopa#p12506565
A to nie jest 100 czy 200 złotych a dwie moje renty....
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob wrz 11, 2021 9:25 Re: Niechciane.. Możesz pomóc jak chcesz-Pomagam.pl

Anna61 pisze:
aga66 pisze:Aniu, niestety jak się karmi koty na podwórku to ciągle nowe dochodzą. U mnie nowe się pojawiają, jakoś trafiają do misek, biedy też i ciężarne kotki również. też jestem tym zdruzgotana i widzę, że to jest jakieś perpetum mobile....

Tylko ja nie chciałabym u siebie zrobić schroniska, bo i zdrowie kiepskie jak i najzwyczajniej w świecie nie mam na to.
Teraz wyszukuję swoje prezenty i wszystko co mam na bazarek na laptopa, którego koty i zwaliły i połamały zawias i przy wyciąganiu wtyczki iskry się sypią. :(
Pisałam tutaj o tym :( viewtopic.php?f=1&t=211451&p=12506565&hilit=laptopa#p12506565
A to nie jest 100 czy 200 złotych a dwie moje renty....


A laptop z drugiej ręki? Może coś na olx dało by się znaleźć, albo na marketplace na fejsie?

Limbo96

 
Posty: 86
Od: Wto sie 25, 2020 6:25

Post » Sob wrz 11, 2021 18:43 Re: Niechciane.. Możesz pomóc jak chcesz-Pomagam.pl

Limbo96 pisze:A laptop z drugiej ręki? Może coś na olx dało by się znaleźć, albo na marketplace na fejsie?

Cykor jestem i bałabym się ten sprzęt kupować na tych portalach.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob wrz 11, 2021 18:56 Re: Niechciane.. Możesz pomóc jak chcesz-Pomagam.pl

Dzisiaj mija 14 lat odkąd wzięłam Molisię na tymczas.
Ona zapoczątkowała proces tmczasowania a wtedy była 6-tym kotem.
Wtedy miałam swoich 5 kotków...a teraz zwierzyniec w liczbie 23 + bezdomne+jeże. :strach:

Obrazek

Niestety Czarnulka dzisiaj wróciła z adopcji. :(

Obrazek

Obrazek

Głowa mi pęka, musiałam tabletki wziąć, do tego wczoraj podźwigałam coś i dzisiaj kręgosłup lędźwiowy daje się we znaki, a obowiązki niestety są.
Ostatnio edytowano Nie wrz 19, 2021 11:35 przez Anna61, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob wrz 11, 2021 19:12 Re: Niechciane.. Kolejny powrót z adopcji :( Pomagam.pl

Może to niepopularne co napiszę ale też mam kota lejka i nie przyszłoby mi do głowy go oddawać :( biedna kicia, biedna Ty.

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie wrz 12, 2021 10:38 Re: Niechciane.. Kolejny powrót z adopcji :( Pomagam.pl

aga66 pisze:Może to niepopularne co napiszę ale też mam kota lejka i nie przyszłoby mi do głowy go oddawać :( biedna kicia, biedna Ty.

No niestety, i to po 10 miesiącach od adopcji.
viewtopic.php?f=1&t=193582&p=12407884&hilit=Rudy+i+Czarna#p12407884
Kotka strasznie wycofana, zobaczymy jak będzie dalej, bo w poprzednim domu mogła godzinami siedzieć pod kanapą.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie wrz 12, 2021 15:14 Re: Niechciane.. Możesz pomóc jak chcesz-Pomagam.pl

Anna61 pisze:
Limbo96 pisze:A laptop z drugiej ręki? Może coś na olx dało by się znaleźć, albo na marketplace na fejsie?

Cykor jestem i bałabym się ten sprzęt kupować na tych portalach.


Ale są też lombardy, gdzie sprzęt jest sprawdzony, jest gwarancja rozruchowa, komplet papierów i ect ;)

Limbo96

 
Posty: 86
Od: Wto sie 25, 2020 6:25

Post » Nie wrz 12, 2021 15:16 Re: Niechciane.. Kolejny powrót z adopcji :( Pomagam.pl

Anna61 pisze:
aga66 pisze:Może to niepopularne co napiszę ale też mam kota lejka i nie przyszłoby mi do głowy go oddawać :( biedna kicia, biedna Ty.

No niestety, i to po 10 miesiącach od adopcji.
viewtopic.php?f=1&t=193582&p=12407884&hilit=Rudy+i+Czarna#p12407884
Kotka strasznie wycofana, zobaczymy jak będzie dalej, bo w poprzednim domu mogła godzinami siedzieć pod kanapą.


A socjalizacja w nowym domu? Jeśli dobrze kojarzę ona szła w dwupaku? Co z drugim kotem?

Limbo96

 
Posty: 86
Od: Wto sie 25, 2020 6:25

Post » Wto wrz 14, 2021 16:19 Re: Niechciane.Kolejny powrót z adopcji po 10 mieś.:( Pomaga

Limbo96 pisze:A socjalizacja w nowym domu? Jeśli dobrze kojarzę ona szła w dwupaku? Co z drugim kotem?

Ona poszła z rudym kotkiem, on jest podobno super.Ona od początku była lękliwa i nie można było jej ot tak złapać.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro wrz 15, 2021 19:31 Re: Niechciane.Kolejny powrót z adopcji po 10 mieś.:( Pomaga

Anna61 pisze:
Limbo96 pisze:A socjalizacja w nowym domu? Jeśli dobrze kojarzę ona szła w dwupaku? Co z drugim kotem?

Ona poszła z rudym kotkiem, on jest podobno super.Ona od początku była lękliwa i nie można było jej ot tak złapać.


No dobra, ale państwo nie starali się jakoś jej pomóc? Feliway czy nawet zasięgnąć rady behawiorysty?

Limbo96

 
Posty: 86
Od: Wto sie 25, 2020 6:25

Post » Czw wrz 16, 2021 22:54 Re: Niechciane.Kolejny powrót z adopcji po 10 mieś.:( Pomaga

Limbo96 pisze:No dobra, ale państwo nie starali się jakoś jej pomóc? Feliway czy nawet zasięgnąć rady behawiorysty?

Ależ próbowali, bo to nie trwało tydzień czy miesiąc, a prawie rok.

Wypuściłam ją już z klatki, bo w nocy szaleje w niej i mąż nie może spać.
Kolejna dzikuska, siku na razie nigdzie indziej nie ma, ale też i nie wychodzi z pokoiku choć drzwi są otwarte i inne koty do niej idą.
Obrazek

Jeszcze część tałatajstwa, reszta na dworze.
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 187 gości