Niechciane, 8 maluszków-6 w DS.+1 malusia.Zmiana adresu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 05, 2020 21:02 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Kolejne w DS:)

aga66 pisze:Kubuś wygląda na osiedlowego łobuza z tym poszarpanym uszkiem :)

Nie Agnieszka, to uszko ma nacięte podczas kastracji, ale to nie zmienia faktu, że był i jest łobuzem.

kocianowa pisze:Kicia :1luvu:


Kicia niczego się nie boi, wskakuje na samochód, robi ślady i nijak jej odzwyczaić od tego, bo na drzewie ptaszki wysoko mają gniazdo. :wink:

Obrazek Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie gru 06, 2020 9:26 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Kolejne w DS:)

Ona nadała by się do domku wychodzącego, albo z dużym ogrodem

Limbo96

 
Posty: 86
Od: Wto sie 25, 2020 6:25

Post » Nie gru 06, 2020 9:39 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Kolejne w DS:)

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 06, 2020 21:03 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Kolejne w DS:)

Limbo96 pisze:Ona nadała by się do domku wychodzącego, albo z dużym ogrodem

Raczej do domku wychodzącego z ogrodem. :wink:

Dziękuję Gosia za życzenia i nawzajem :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie gru 06, 2020 22:55 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Kolejne w DS:)

Moja Ebi też tak skacze po samochodzie i zostawia nie tylko ślady łapek, ale i pazurków :roll:
Piękne i wypieszczone te Twoje koty :1luvu:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon gru 07, 2020 11:18 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Kolejne w DS:)

Koki-99 pisze:Moja Ebi też tak skacze po samochodzie i zostawia nie tylko ślady łapek, ale i pazurków :roll:
O, czyli rozumiesz moje rozterki. :wink:

Koki-99 pisze:Piękne i wypieszczone te Twoje koty :1luvu:

Staram się, ale czasami naprawdę mam serdecznie dosyć gdy muszę czyścić zaskane rzeczy.
Teraz też muszę całą szafkę z garami w środku myć, bo tak nasikały, że zza płyty gazowej wszystko zleciało za szafki, jeden smród.
Rano dopiero wycierałam na drugiej stronie blatu...

Obrazek Obrazek Obrazek

Przedwczoraj naszczane znowu koło kosza i dzień wcześniej też.
Obrazek

Załamka totalna...tak to jest jak się człowiek żałuje kota.
Podejrzewam na 100% tą kotę z połową ogonka, bo inne szczochy na noc są na kociarni.
Na kociarni chodnik już zaszczany a położyłam świeży który dopiero dostałam.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon gru 07, 2020 12:25 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Kolejne w DS:)

Jak ja Ci szczerze współczuję, ja mam tylko mała namiastkę szczochow i też mam dość :placz:
U mnie Migotka sika na posłanie Emi, nasikala też do torby treningowej syna, jednak nie zdarza się to codzień. Natomiast Emi popuszcza parę razy dziennie i o dziwo zawsze po spacerze, dziś idę z nią do weterynarza skontrolować mocz bo może znów jakieś zapalenie. Jednak sądzę że tak miała od początku i może dlatego straciła dom.
Pozdrawiam serdecznie.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 07, 2020 12:40 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Kolejne w DS:)

A ta czarna kotka nie może być też na kociarni? Nie zgadza się z resztą? A ten chodnik bym im zostawiła w wolierze :wink: Niech sobie dalej leją, a w kociarni koniec luksusów :wink: Kartony połóż :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon gru 07, 2020 21:20 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Kolejne w DS:)

Gosiagosia pisze:Jak ja Ci szczerze współczuję, ja mam tylko mała namiastkę szczochow i też mam dość :placz:
U mnie Migotka sika na posłanie Emi, nasikala też do torby treningowej syna, jednak nie zdarza się to codzień. Natomiast Emi popuszcza parę razy dziennie i o dziwo zawsze po spacerze, dziś idę z nią do weterynarza skontrolować mocz bo może znów jakieś zapalenie. Jednak sądzę że tak miała od początku i może dlatego straciła dom.
Pozdrawiam serdecznie.

Widzisz sama Gosia, jak to jest z naszymi futerkami, nic tylko cały czas troski i kłopoty. :(
Kciuki za Emisię aby udało się to posikiwanie zatrzymać. :ok: :ok:

Koki-99 pisze:A ta czarna kotka nie może być też na kociarni? Nie zgadza się z resztą? A ten chodnik bym im zostawiła w wolierze :wink: Niech sobie dalej leją, a w kociarni koniec luksusów :wink: Kartony połóż :ok:

Nie, ta czarna nie może być z innymi bo niektóre się jej boją bo je ściga, a że mam też chore koty, to boję się aby ze stresu nie dostały zapalenia pęcherza.
Na kociarni Moliśka leje na chodnik czy dywan jak jest, ale też na podstawę drapaków, ona od początku u mnie jest szczocha, czyli już ponad 12 lat. http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... it=Molisia
Poza tym sikaniem, to praktycznie najukochańszy kot, nic tylko mruczy aby ją miziać, a jak miziam to koła do góry. :wink:

aga66 pisze:Aniu już płacę, zapomniałam :201494

Już są na koncie Agnieszka, dziękujemy z Tolusią.
Obrazek Obrazek

Baśka na drapaku a Tola w środku.
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw gru 10, 2020 18:32 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Kolejne w DS:)

Rudziutkie Jasiu i Stasiu z domku :D

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw gru 10, 2020 20:49 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Kolejne w DS:)

Ależ cudne :1luvu:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw gru 10, 2020 22:20 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Kolejne w DS:)

jak państwo ich rozróżniają?

aga66

 
Posty: 6134
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt gru 11, 2020 13:27 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Kolejne w DS:)

Koki-99 pisze:Ależ cudne :1luvu:

Tak, mają też apetyt i są radosne. :1luvu:

aga66 pisze:jak państwo ich rozróżniają?

Nie wiem Agnieszka, nie pytałam. :wink:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt gru 11, 2020 17:03 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Kolejne w DS:)

Mam ogromny problem....co ja mam zrobić? :(
https://www.facebook.com/anna.pik.16/po ... &ref=notif

Link do przypomnienia skąd jest ta kotka viewtopic.php?f=1&t=205402
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob gru 12, 2020 15:06 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Kolejne w DS:)

U mnie wiecznie problemy...większe lub mniejsze.
Otóż 2 grudnia musiałam w trybie pilnym zabrać do weta Tofika. Kotek chodził na trzech łapach i nie miałam pojęcia co się stało. Łapka była lekko opuchnięta ale nie złamana na szczęście. Pod opuszkiem na dole była niewielka rana, ale tam nie było ciała obcego i miałam tylko okładać rivanolem.
No okey, na drugi dzień wieczorem musiałam w te pędy jechać do innej lecznicy, bo ta już była zamknięta a Tofik potrzebował pilnie pomocy. Łapa bardzo spuchnięta, lekarz przekuł i wycisnął sporą ilość wydzieliny surowiczej z krwią, naciskając miedzy paluszkami wylatywało w opuszce, czyli kotek porządnie musiał się skaleczyć/ukłuć.
Tofik dostał antybiotyk do podawania 2x1 i jeździłam na kontrolę, 3 wizyty-wczoraj ostatnia i koniec antybiotyku, okłady z rivanolu jeszcze do niedzieli puki nie odpadnie strupek z wierzchu pazurka aby wycisnąć prawie już ropną wydzielinę (to było na drugiej wizycie 7 X).
Teraz już dobrze, kotek chodzi normalnie i bez opuchlizny, ale strachu niestety narobił.

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Po tygodniu wpuściłam na moment do klatki przyjaciela Tofika Jacusia z którym się bardzo lubią, a Tofik się nim opiekuje, bo Jacuś to strachajło, a Tofik dzikusek i oba się dobrały. :wink:
Widać, ze Tofik stęsknił się za Jacusiem, bo najpierw musiał go porządnie wymyć. :wink:

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Szeska i 539 gości