Niechciane, 8 maluszków-6 w DS.+1 malusia.Zmiana adresu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 01, 2020 15:21 Re: Niechciane...Agatka,Myszka, Kitek i Kitka, Cyganek w DS:

Anna61 pisze:Mam kolejną rodzinę zainteresowaną kotkiem i trzymajcie kciuki aby adopcja doszła do skutku. :)

Trzymamy mocno :ok: :ok: :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 01, 2020 16:16 Re: Niechciane...Agatka,Myszka, Kitek i Kitka, Cyganek w DS:

Gosiagosia pisze:
Anna61 pisze:Mam kolejną rodzinę zainteresowaną kotkiem i trzymajcie kciuki aby adopcja doszła do skutku. :)

Trzymamy mocno :ok: :ok: :ok: :ok:

Dziękuję Gosia. :)
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro kwi 01, 2020 18:28 Re: Niechciane...Agatka,Myszka, Kitek i Kitka, Cyganek w DS:

Mocne :ok: :ok: :ok: :ok:

aga66

 
Posty: 6138
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro kwi 01, 2020 19:00 Re: Niechciane...Agatka,Myszka, Kitek i Kitka, Cyganek w DS:

Anna61 pisze:Dziękuję kochani za życzenia. :1luvu: :D

Cyganek teraz Laki tak sobie odpoczywa :D
Obrazek


Jestem pod wrażeniem jak on się szybko odnalazł w nowym domku :)
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35115
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw kwi 02, 2020 16:27 Re: Niechciane...Agatka,Myszka, Kitek i Kitka, Cyganek w DS:

aga66 pisze:Mocne :ok: :ok: :ok: :ok:

Dziękuję przydały się. :1luvu:

LimLim pisze:
Anna61 pisze:Dziękuję kochani za życzenia. :1luvu: :D

Cyganek teraz Laki tak sobie odpoczywa :D
Obrazek


Jestem pod wrażeniem jak on się szybko odnalazł w nowym domku :)

Mam masę zdjęć i filmików :D ale czasu brakuje na wstawianie. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw kwi 02, 2020 16:31 Re: Niechciane...Agatka,Myszka, Kitek i Kitka, Cyganek w DS:

Wczoraj do domku pojechał czarny Loluś.
Bardzo wystraszony i miauczał w nocy ale daje się głaskać i najważniejsze, że je.
Mam zdjęcia i kiedyś wstawię bo teraz się dzieje... :)

O 18 godzinie ma dzwonić kolejna rodzina zainteresowana kotkiem :)
I kciuki potrzeba, bo jest też problem z dowiezieniem przez te ograniczenia w ruchu :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw kwi 02, 2020 17:01 Re: Niechciane.Agatka,Myszka,Kitek i Kitka,Cygan, Loluś w DS

Trzymam, trzymam nieustająco i za szybka aklimatyzacje Lolusia w nowym domku i nowy domek dla drugiego kotka :ok: :ok: :ok:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35115
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw kwi 02, 2020 17:57 Re: Niechciane.Agatka,Myszka,Kitek i Kitka,Cygan, Loluś w DS

Ja też trzymam kciuki za kotki aby znalazły fajne domki :ok: :ok: :ok:
A Laki wie że trafił mu się dobry domek. :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 03, 2020 8:05 Re: Niechciane.Agatka,Myszka,Kitek i Kitka,Cygan, Loluś w DS

Mnóstwo kciuków Aniu :ok: :ok: :ok:
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt kwi 03, 2020 9:26 Re: Niechciane.Agatka,Myszka,Kitek i Kitka,Cygan, Loluś w DS

LimLim pisze:Trzymam, trzymam nieustająco i za szybka aklimatyzacje Lolusia w nowym domku i nowy domek dla drugiego kotka :ok: :ok: :ok:


bulba pisze:Mnóstwo kciuków Aniu :ok: :ok: :ok:


Gosiagosia pisze:Ja też trzymam kciuki za kotki aby znalazły fajne domki :ok: :ok: :ok:
A Laki wie że trafił mu się dobry domek. :1luvu:


Dziękuję cioteczki :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt kwi 03, 2020 9:29 Re: Niechciane.Agatka,Myszka,Kitek i Kitka,Cygan, Loluś w DS

Post rozliczeniowy :ok: viewtopic.php?f=1&t=193582&p=12320239#p12320239
Dodałam do postu z 31 marca aby nie szukać za dany miesiąc.

Dziękuję kochani za pomoc moim podopiecznym :1luvu: :D
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt kwi 03, 2020 19:11 Re: Niechciane.Agatka,Myszka,Kitek i Kitka,Cygan, Loluś w DS

Wczoraj musiałam jechać na cito do lecznicy bo w aptece koleżanka nigdzie nie mogla dostać leku dla Miciusi.
Kotka ma dużo zmian na ciele a niestety testy są masakrycznie drogie i miała zrobione badanie mikrobiologiczne gdzie wyszedł gronkowiec złocisty :( i tego leku nigdzie nie było w aptece. Pojechałam do innej lecznicy i dostałam lek do iniekcji które muszę robić 3 razy dziennie przez 2 tygodnie :!: :strach: No masakra, kot nieobsługiwalny, sama nie jestem w stanie zrobić jej zastrzyku a i z mężem ledwo dajemy radę. Wsadziłam ją do klatki, bo ganianie jej 3 razy dziennie to jakiś koszmar, i już po tych dwóch razach byłam wykończona jej łapaniem. :(
Szukałam w necie torby iniekcyjnej ale są koszmarnie drogie, a potrzebuję taką na rzepy aby szybko to szło i nie wyrwała się kota.
Szukałam też na olx używaną ale nie ma.
Wie ktoś może gdzie mogę kupić po przestępnej cenie lub czy może ktoś sprezentował by nam taką torbę rozmiar M? :(
Torba bardzo potrzebna bo zabrałam też do lecznicy Zośkę na obcięcie pazurków i podanie tabletki na robale bo to druga wścieklica nieobsługiwalna i nawet doktora poharatała. :(
Razem mam 4 takie koty i torba bardzo by się przydała.

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Tutaj wynik Szarusi której po sterylizacji zostawili część jajnika i musiała mieć ponowną operację :(
ją też zabrałam do lecznicy bo ma brzydkie rzadkie i śmierdzące kupy. Poszło na badanie ale nie wiadomo czy przyjmą bo było ze żwirkiem. Kotka musi być na karmie gastro :( i też jest odizolowana w pokoiku.
Była nią zainteresowana pani z Łodzi ale narazie się nie odzywa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Do tego wszystkiego czarny Loluś po adopcji siedzi za kanapą i nie chce jeść. Pani leży przy nim, mówi do niego, próbuje miziać ale on ją paca łapką choć nie pazurkami. :(

Jedynie dobra wiadomość to, że jutro Julka jedzie do nowego domku do Konina.
Ja miałam ją dowieźć do Aleksandrowa, ale boję się jechać i pan przyjedzie po nią do mnie.
Oczywiście będą zachowane wszelkie środki ostrożności i tylko na podwórku. :ok:

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt kwi 03, 2020 20:41 Re: Niechciane.Agatka,Myszka,Kitek i Kitka,Cygan, Loluś w DS

Adopcje cieszą! Aniu czy doszły ode mnie pieniążki? Wysłałam na początku tygodnia bodajże.

aga66

 
Posty: 6138
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie kwi 05, 2020 11:07 Re: Niechciane.Agatka,Myszka,Kitek i Kitka,Cygan, Loluś w DS

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 06, 2020 13:40 Re: Niechciane.Agatka,Myszka,Kitek i Kitka,Cygan, Loluś w DS

aga66 pisze:Adopcje cieszą! Aniu czy doszły ode mnie pieniążki? Wysłałam na początku tygodnia bodajże.

Tak Agniesia, dotarła 1 kwietnia, Tolusia i ja pięknie dziękujemy za pomoc. :1luvu:

Gosiagosia pisze:Obrazek


Dziękuję Gosia i nawzajem. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Silverblue i 508 gości