Niechciane, 8 maluszków-6 w DS.+1 malusia.Zmiana adresu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 02, 2021 10:21 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

Przykro bardzo :(
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pon sie 02, 2021 10:54 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

Czarnulko [*]
Tak bardzo żal :placz:

makrzy

 
Posty: 966
Od: Sob sie 04, 2018 14:23
Lokalizacja: śląsk

Post » Pon sie 02, 2021 20:43 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

Dziękuję za pożegnanie koteńki. :1luvu:

Przepraszam, miałam problem z Kubusiem, też w sobotę, już praktycznie dobrze po lekach(na usg wszystko dobrze), ale strachu mi narobił....ale o tym innym razem. Lekarz powiedział, że tak to już jest z takimi kotami, a one nie powiedzą co się stało. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto sie 03, 2021 21:23 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

Takiego chorego Kubusia znalazłam za siatką, raczej to on miaucząc wołał pomocy.
Podejrzewam, że mógł dostać lekko autem lub skądś spaść. Teraz mu się udało, drugi raz... :(
Codziennie rano jestem w strachu, gdy nie przychodzi na czas na karmienie razem z innymi kotami.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Rachunki za czarną kotkę i Kubusia
Dziękuję makrzy za wpłatę dla kotki 200 złotych. :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sie 05, 2021 19:23 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

Kociarnia moja, wieczne tymczasy :(
Obrazek

Alergiczna Lalunia
Obrazek

Moja biedna, kaleka i chora staruszka.
Obrazek

Kotka balkonowa po zmarłych(myje się akurat) viewtopic.php?f=1&t=199845&hilit=umrze%C4%87+tego
Obrazek

Misia z połową ogonka, (zwrot z adopcji po 3 miesiącach)
Obrazek

Kicia z tego wątku viewtopic.php?f=1&t=185330
z maluszkami
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sie 05, 2021 20:01 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

Zawsze mnie wzruszają takie tulące się do siebie koty :1luvu:
A z Kubusiem wszystko dobrze?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw sie 05, 2021 21:09 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

No właśnie co z Kubusiem?

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Czw sie 05, 2021 21:10 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

A Kubuś jak?

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pt sie 06, 2021 15:53 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

Koki-99 pisze:Zawsze mnie wzruszają takie tulące się do siebie koty :1luvu:
A z Kubusiem wszystko dobrze?

aga66 pisze:A Kubuś jak?

Trzyma się bidok, ale tak na dłuższą metę nie widzę jego leczenia, bo to kot wsiowy i nigdy nie wiem kiedy przyjdzie, i czy w ogóle, i w jakim stanie. W mieszkaniu jak go zostawię gdy mrozy np, to szczy po kątach.
Ja po prostu mam dosyć tego szczania, mam dosyć mycia, prania, wymiany przeszczanych mebli. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt sie 06, 2021 20:28 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

Kubusiu przyszedł, najadł się, umył na stole :wink:
Obrazek Obrazek

przyszedł na kanapę popieścić się i już poszedł na dwór.
Obrazek Obrazek

Obrazek

On tylko mnie lubi, a ja do niego mówię, Kubusiu, mój kochany Kubusiu, on mnie bodzie łebkiem do pieszczot.

Gdyby tylko nie szczał....
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt sie 06, 2021 20:41 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

Ach to łobuzerskie spojrzenie :1luvu: Moje też wolą poza domem siedzieć. Wczoraj cały dzień lało, to przylazły, ale jak jest ładnie, to wołam i wołam, a one mnie mają gdzieś. Na noc przychodzą, ale czasem nie w komplecie. Nie martwię się, bo stodoła duża i każdy sobie w razie czego znajdzie kąt.
Kciuki za Kubusia, niech dobrzeje :ok: I za resztę stada też :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt sie 06, 2021 21:15 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

Koki-99 pisze:Ach to łobuzerskie spojrzenie :1luvu: Moje też wolą poza domem siedzieć. Wczoraj cały dzień lało, to przylazły, ale jak jest ładnie, to wołam i wołam, a one mnie mają gdzieś. Na noc przychodzą, ale czasem nie w komplecie. Nie martwię się, bo stodoła duża i każdy sobie w razie czego znajdzie kąt.
Kciuki za Kubusia, niech dobrzeje :ok: I za resztę stada też :ok:


Część ''moich'' też jest na dworze cały czas, ta po zmarłych, Misia z połową ogonka oraz bura kotka z rudery.
Reszta wchodzi i wychodzi gdy otwieram lub wołam na noc. Niekiedy też nie przychodzą jak ciepło, jak zimno to biegiem do środka.
Kubuś na kanapie z małymi, ale tylko jak ja siedzę koło niego.
Ostatnio dostałam książkę widoczną na kanapie u góry, przeczytałam w 3 dni, lekka, łatwa i przyjemna ''Kot który poruszył górę'', https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... ddMgwwPvAI
innych unikam, bo zbyt mocno przeżywam i się wzruszam a płakać nie mogę, bo zaraz się duszę z moim oddychaniem. Kiedyś bardzo dużo czytałam, kupowałam. Do niektórych książek nigdy nie wrócę np. do Szerszenia czy Okrutnego morza :( właśnie ze względów moich zdrowotnych.

Obrazek

Na noc wystawiam bezdomniakom talerz jedzenia i otwieram karmę w tackach dla jeży, a widziałam 2 razem, ale gdy otworzyłam drzwi to jeden zwiał.
Kotom bezdomnym puszkę otwieram i mają suchą, ale jak mają mokrą to ją wolą, a sucha zimą bardziej schodzi.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro sie 11, 2021 6:36 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

Bo sucha w zimę nie zamarza, a z mokrą to różnie bywa ;)

Limbo96

 
Posty: 86
Od: Wto sie 25, 2020 6:25

Post » Śro sie 11, 2021 13:53 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

Limbo96 pisze:Bo sucha w zimę nie zamarza, a z mokrą to różnie bywa ;)

Mokrej to zimą nie zostawiam jak nie ma kotów, suchą też wsypuję tak na raz.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt sie 13, 2021 7:12 Re: Niechciane...Kotka nie ciąża a duży guz :( [']

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 152 gości