Niechciane, 8 maluszków-6 w DS.+1 malusia.Zmiana adresu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro gru 15, 2021 19:01 Re: Niechciane...Moonlight['] Kola w DS :) Koty chorują :(

O rany, normalnie szpital masz :(

Oby już było lepiej :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35115
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pt gru 17, 2021 10:06 Re: Niechciane...Moonlight['] Kola w DS :) Koty chorują :(

Wczoraj przelałam pieniążki z bazarku, dziś powinny dotrzeć :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt gru 17, 2021 17:30 Re: Niechciane...Moonlight['] Kola w DS :) Koty chorują :(

Dziękuję za kciuki za kotki.

Koki-99 pisze:Wczoraj przelałam pieniążki z bazarku, dziś powinny dotrzeć :ok:

Potwierdzam, już mamy na koncie 282 z bazarku + 20 cegiełka.
Bardzo dziękujemy cioci elmas :love: za fanty na bazarek, cioci Koki-99 :love: za zrobienie i prowadzenia bazarku, oraz dziękuję kupującym za pomoc dla moich podopiecznych. :1luvu:

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie gru 19, 2021 20:36 Re: Niechciane...Moonlight['] Kola w DS :) Koty chorują :(

I jak się można było spodziewać kolejne koty chore, czyli już chorych 12, zostaje 8, ale to się może lada chwila zmienić. :(
Do tego jeszcze dzisiaj, gdy pojechałam do sklepu, bo wczoraj skończył mi się chleb a dzisiaj niedziela robocza, to po przyjeździe zobaczyłam, że mały białorudy utyka na przednią prawą łapkę wręcz chodzi na 3. No załamka, jeszcze i tego mi brakowało, żeby coś mu się stało. Po sprawdzeniu palpacyjnym duży ból w tej łapce, ale nie widać złamań.
Na chwilę wyjść nie można, bo ''starych'' nima, chata wolna, oj będzie bal.... :wink:

Teraz kuleje ale podpiera się na niej. Mam nadzieję, że mu przejdzie i nie będę znowu musiała jechać do miasta do weta.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon gru 20, 2021 10:09 Re: Niechciane...Moonlight['] Kola w DS :) Koty chorują :(

:strach: :strach: :strach: a już myślałam, że u Was troche lepiej :( Za chorutki :ok: :ok: :ok:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35115
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pt gru 24, 2021 18:49 Re: Niechciane...Moonlight['] Kola w DS :) Koty chorują :(

Myszka znowu nawrót choroby, zdjęcia oczu z wczoraj), było lepiej ale ruja osłabiła organizm.
Obrazek Obrazek Obrazek

Jedziemy dalej na lekach, z tym, że Myszka ma zmieniony antybiotyk, już trzeci.
Obrazek Obrazek

Kolejne koty zarażone.

Mikusia chora.
Obrazek

Miluś też chory.
Obrazek

Kicia ma problem z drapaniem, dostała steryd ale to nie rozwiązuje problemu.
Obrazek Obrazek

W te święta siedzimy sami w domu, córka w 6 miesiącu ciąży sama z synkiem 4 letnim w domu, zięć oddzielnie sam...
Niestety dzisiaj we wigilię zmarł mu ojciec['] na covida z chorobami współistniejącymi i aby nie narażać rodziny musi być sam. :(

Córka 6 lat temu będąc na wigilii u teściów przyjechała do mnie, aby jechać na dworzec i szukać zaginionej Stefanki
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Jutro mija 10lat jak odeszła Niunia viewtopic.php?f=1&t=193582&p=12276609&hilit=Niunia+odesz%C5%82a#p12276609

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc dla moich podopiecznych. :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Ja wznowiłam zbiórkę z sierpnia na pomagam, bo to nie tylko karma czy żwirek, ale mam wszystko poniszczone, podrapane czy zasikane. https://pomagam.pl/m6w7fm?fbclid=IwAR0v ... 1NcCXKPss#

...i tak jakoś, żyjemy z nadzieją na lepsze jutro, ale to chyba tylko utopia.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob gru 25, 2021 11:01 Re: Niechciane...Moonlight['] Kola w DS :) Koty chorują :(

Już 10 lat, 10...jak ten czas szybko leci. :(

Anna61 pisze:Dokładnie 8 lat temu 25 grudnia odeszła moja białaczkowa Niunia ze schroniska Orzechowcach :(
viewtopic.php?f=1&t=122446&start=1170&hilit=Gagunia#p8364358

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ostatnie zdjęcia
Obrazek Obrazek Obrazek


Myszka bida malutka. :(
Obrazek Obrazek

Kolejna chora, kicha, oczko łzawi.
Obrazek Obrazek

Na szczęście jest poprawa u rozchorowanych wcześniej.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob gru 25, 2021 15:46 Re: Niechciane... Koty chorują :( 10 lat ['] smutno...

Aniu, pozdrawiamy świątecznie! Oby choróbska poszły precz :)

aga66

 
Posty: 6138
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob gru 25, 2021 19:43 Re: Niechciane... Koty chorują :( 10 lat ['] smutno...

aga66 pisze:Aniu, pozdrawiamy świątecznie! Oby choróbska poszły precz :)

Dziękuję, również pozdrawiamy świątecznie z Tolusią.

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob gru 25, 2021 20:08 Re: Niechciane... Koty chorują :( 10 lat ['] smutno...

Biedna ta Myszeńka, oby jak najszybciej się jej poprawiło! I świetnie, ze inne zaczęły zdrowieć, oby już pod górkę!
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob gru 25, 2021 21:21 Re: Niechciane... Koty chorują :( 10 lat ['] smutno...

Zdrówka dużo, duzo zyczę całej Rodzinie i ludzkiej i futerkowej :1luvu:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35115
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Nie gru 26, 2021 21:15 Re: Niechciane... Koty chorują :( 10 lat ['] smutno...

maczkowa pisze:Biedna ta Myszeńka, oby jak najszybciej się jej poprawiło! I świetnie, ze inne zaczęły zdrowieć, oby już pod górkę!

Myszka jest naprawdę w kiepskim stanie, kaszle, kicha gilami na około, najbardziej jednak jej zaropiałe i czerwone oczy budzą moje mocne zaniepokojenie. Do tego ona nie lubi aby cokolwiek robić jej przy oczach, a przecież muszę aby ich nie straciła. :( Czasami są tak zaklejone, że muszę jej wycierać aby cokolwiek widziała i nawet przy tym wyrywa się i mnie chce drapać. :(

LimLim pisze:Zdrówka dużo, duzo zyczę całej Rodzinie i ludzkiej i futerkowej :1luvu:

Dziękujemy, bo bardzo ono potrzebne. :1luvu:

Dla Myszki i Kici założyłam wątek o zbiórce na sterylkę i testy viewtopic.php?f=1&t=213620
Dobre każde 10 złotych, bo ziarnko do ziarnka...a bez pomocy tych kotek nie powinno się zostawić, bynajmniej ja tak myślę.


Wczoraj Miluś białobury bardzo ciężko oddychał, że aż się bałam iść spać.
Dzisiaj na szczęście już tak dyszy ale kicha smarkami na odległość i wszystko mam zasmarkane.

Braciszek umył bidulkę, tacy kochający się bracia.
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon gru 27, 2021 7:50 Re: Niechciane... Koty chorują :( 10 lat ['] smutno...

Aniu, poszedł grosik na najpiękniejszą Tolusię. Koszmar masz z tym wirusem, jakiś zjadliwy wyjątkowo :(

aga66

 
Posty: 6138
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon gru 27, 2021 20:39 Re: Niechciane... Koty chorują :( 10 lat ['] smutno...

aga66 pisze:Aniu, poszedł grosik na najpiękniejszą Tolusię. :(

Dziękujemy Agnieszka :1luvu:
aga66 pisze:Koszmar masz z tym wirusem, jakiś zjadliwy wyjątkowo :(

Oby tylko Myszka nie straciła oczek :cry:

Tak oto białorudy rozrabia :( jakbym mało miała problemów.
Obrazek

Obrazek

Naprawdę nikomu nie zależy na pomocy tej kotce? viewtopic.php?f=1&t=213620
Ona ma coraz większą tą ranę na szyi, a ja nie mogę ot tak sobie wywalić 1000 złotych, bo muszę przeżyć z miesiąca na miesiąc.

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto gru 28, 2021 7:47 Re: Niechciane... Koty chorują :( 10 lat ['] smutno...

Ale ma ranę, biedniusia jest :( Rozumiem, że kocia zbiera na testy?

aga66

 
Posty: 6138
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], Robertliexy i 508 gości