Niechciane, 8 maluszków-6 w DS.+1 malusia.Zmiana adresu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 10, 2021 10:47 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Koki-99 pisze:Piękne zdjęcia :ok:

Dzięki :D
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 11, 2021 19:30 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Jacuś/Dzidek dzisiaj pozbył się już wszystkich ząbków.
Koszt po zniżce dla mnie 280zł. :(

Obrazek Obrazek Obrazek

Teraz w klatce miauczy. :(
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 11, 2021 20:25 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Biedny, boli go bardzo na pewno. Ile Dzidek ma lat?

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto maja 11, 2021 20:32 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

aga66 pisze:Biedny, boli go bardzo na pewno. Ile Dzidek ma lat?

On ma 2,5 roczku :( viewtopic.php?f=1&t=183699&start=765#p12062758
to brat Julki która maiła panleukopenię i już jest w swoim domku. :)
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt maja 14, 2021 12:56 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Kotka balkonowa po zmarłych pilnuje się podwórka, jak głodna to albo wchodzi do miszkania i potem chce z powrotem na dwór, albo dostaje jeść na dworzu.

Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek

Niestety kotka sika mi w mieszkaniu i mam dosyć sprzątania, prania, bo to nie na moje zdrowie i kieszeń.
Na dworzu ma gdzie spać i ma budkę styropianową.
Na zimę muszę kupić jakąś kenylkę aby zamykać ją na noc do klatki.
Nie mam innego wyjścia, bo Wojtyszki to nie miejsce dla żadnego zwierzęcia, ale to moim kosztem niestety. :(
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Zrobiłam bazarek na karmę dla niej, bo karmienie jej 3-4 razy dziennie to już cienko..
viewtopic.php?f=20&t=210668
Kotka nie ma ani jednego zęba dlatego je tylko winstonki lub saszetki, bo po suchej wymiotuje.

Może ktoś objął by tą bidę opieką wirtualną? :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt maja 14, 2021 13:04 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Ładna koteczka, teraz juz nie jest tak bardzo zimno, to na zewnatrz wytrzyma, dobrze, ze ma jedzonko. Szkoda, ze nie potrafi z kuwetki korzystac :cry:
Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.

Myszorek

 
Posty: 4802
Od: Czw sie 08, 2019 8:34

Post » Pt maja 14, 2021 20:58 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Ona ma niesamowicie umaszczony ogonek :D
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Nie maja 16, 2021 21:36 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Myszorek pisze:Ładna koteczka, teraz juz nie jest tak bardzo zimno, to na zewnatrz wytrzyma, dobrze, ze ma jedzonko. Szkoda, ze nie potrafi z kuwetki korzystac :cry:

Ona potrafi robić do kuwety, ale i sika na łóżka czy po kątach.
Na dworze czuje się dobrze i nigdzie się nie oddala.

LimLim pisze:Ona ma niesamowicie umaszczony ogonek :D

Na główce też ma fajną grzyweczkę. :wink:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon maja 17, 2021 7:36 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Ona tyle czasu spędziła na balkonie, że pewnie teraz czuje się lepiej niż zamknięta w domu. A jak jest na dworze to już w domu żaden inny kot nie sika? Bardzo Ci współczuję tej sytuacji. U mnie Kizia niedawno nalała na łóżko. Rzadko się to zdarza, ale jednak. Poszłam na dół wypuścić rano koty, a ona w tym czasie mnie tak uszczęśliwiła. Wlazłam do łóżka prosto w kałużę. Też miałam od rana dwie pralki prania, kołdrę do suszenia, kanapę do czyszczenia i wszystko do wywietrzenia. Masakra. Nie wytrzymałabym tego jak było u Ciebie ani psychicznie, ani fizycznie.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon maja 17, 2021 20:42 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Koki-99 pisze:Ona tyle czasu spędziła na balkonie, że pewnie teraz czuje się lepiej niż zamknięta w domu. A jak jest na dworze to już w domu żaden inny kot nie sika? Bardzo Ci współczuję tej sytuacji. U mnie Kizia niedawno nalała na łóżko. Rzadko się to zdarza, ale jednak. Poszłam na dół wypuścić rano koty, a ona w tym czasie mnie tak uszczęśliwiła. Wlazłam do łóżka prosto w kałużę. Też miałam od rana dwie pralki prania, kołdrę do suszenia, kanapę do czyszczenia i wszystko do wywietrzenia. Masakra. Nie wytrzymałabym tego jak było u Ciebie ani psychicznie, ani fizycznie.

Współczuję sytuacji, bo wiem co to znaczy. :(

Wiesz, też czasami nie wytrzymuję, ale nie mam wyjścia. :(
Niestety inne też potrafią nalać ale sporadycznie.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon maja 17, 2021 20:47 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Proszę o trzymanie kciuków jutro za Molisię, bo będzie miała robioną buzię. :cry:

Zrobiłam bazarek na ten cel, bo to ogromna kwota jak dla mnie.
viewtopic.php?f=20&t=210813
Zapraszam serdecznie, można wspomóc też cegiełką jak nic się nie podoba.

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 18, 2021 15:47 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Kciuki są :ok: :ok: :ok:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw maja 20, 2021 15:19 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

LimLim pisze:Kciuki są :ok: :ok: :ok:

Bardzo dziękuję LimLim za kciuki za tą biedną koteczkę. :1luvu:
Jedna osoba...a wejść na wątek kilkadziesiąt. :wink:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw maja 20, 2021 19:38 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Ja tam jestem z wami myślami cały czas i trzymam za was kciuki

Limbo96

 
Posty: 86
Od: Wto sie 25, 2020 6:25

Post » Czw maja 20, 2021 21:18 Re: Gorszy sort..takie tam biedy.Siostrzyczki wróciły :(

Aniu ja też zawsze myślę o Was i trzymam mocno kciuki za zdrowie Twoje i koteczkow. :ok: :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kicalka, korbacz9, skaz i 220 gości