Niechciane, 8 maluszków-6 w DS.+1 malusia.Zmiana adresu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Czw lut 04, 2021 21:56 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Szylka w DS.

Szkoda bardzo ale widac to jeszcze nie ten domek :(
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35112
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Sob lut 06, 2021 9:03 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Szylka w DS.

Anna61 pisze:Z domku dla kotka nic nie wyszło, to jakaś masakra....co za ludzie.
Skłaniam się do tego, aby nie wydawać zbyt młodym, bo to się źle kończy, choćby tylko na wstępie. :(

Aniu, podeślij mi fotki Dzidka. Będę go ogłaszać tak jak te Twoje koty, których zdjęcia mi przysłałaś.
To dorosłe koty, one muszą mieć DUŻO ogłoszeń.
Domy się znajdą. To tylko kwestia czasu :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Nie lut 07, 2021 11:15 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Szylka w DS.

LimLim pisze:Szkoda bardzo ale widac to jeszcze nie ten domek :(

Nie ten, oni wezmą innego, tylko szkoda tam każdego kota.

JoasiaS pisze:Aniu, podeślij mi fotki Dzidka. Będę go ogłaszać tak jak te Twoje koty, których zdjęcia mi przysłałaś.
To dorosłe koty, one muszą mieć DUŻO ogłoszeń.
Domy się znajdą. To tylko kwestia czasu :ok:

Posłałam Joasiu, bardzo dziękuję za ogłaszanie kotków :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40250
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie lut 07, 2021 14:26 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Szylka w DS.

Anna61 pisze:
LimLim pisze:Szkoda bardzo ale widac to jeszcze nie ten domek :(

Nie ten, oni wezmą innego, tylko szkoda tam każdego kota.

JoasiaS pisze:Aniu, podeślij mi fotki Dzidka. Będę go ogłaszać tak jak te Twoje koty, których zdjęcia mi przysłałaś.
To dorosłe koty, one muszą mieć DUŻO ogłoszeń.
Domy się znajdą. To tylko kwestia czasu :ok:

Posłałam Joasiu, bardzo dziękuję za ogłaszanie kotków :1luvu:


Szkoda każdego, ale trzeba się cieszyć gdy znajdziemy się dom choćby dla jednego.
Niestety, dorosłym kotom ciężko znaleźć domy, pod tym względem kociaki mają łatwiej :?

Limbo96

 
Posty: 86
Od: Wto sie 25, 2020 6:25

Post » Pon lut 08, 2021 19:10 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Szylka w DS.

Limbo96 pisze:Szkoda każdego, ale trzeba się cieszyć gdy znajdziemy się dom choćby dla jednego.
Niestety, dorosłym kotom ciężko znaleźć domy, pod tym względem kociaki mają łatwiej :?

Ja wyadoptowałam sporo dorosłych kotów co nie zmienia faktu, że z małymi stoją na przegranej raczej pozycji. :201461

Wczoraj miałam problem z Tolą....dolny kieł zamiast być pionowo to leżał poziomo 8O czyli już praktycznie wisiał.
Złapałam i po prostu jej go wyciągnęłam (mąż musiał ją przytrzymać). Potem popsikałam Vetprotektorem, bo trochę krwawiło.

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Będę musiała znowu zbierać fundusze na czyszczenie i sanację pyszczków, pilnie Tola, Kola-bardzo czuć i dużo kamienia, Lalunia, Kubuś, jeden zabieg około 250zł. :(
Martwi Molisia, niestety ten guzek przy cewce moczowej się powiększył i zrobił się twardszy. Miałam to obserwować(w marcu na kontrolę) ale widać, że coś nie tak. Ona jest taka schorowana i kaleka...i boję się czy zabieg przeżyje.

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40250
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lut 10, 2021 13:15 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Szylka w DS.

Wreszcie udało mi się stworzyć bazarek na który zapraszam serdecznie viewtopic.php?f=20&t=208226
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40250
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lut 10, 2021 21:35 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Szylka w DS.

Agatka w swoim domku. Pewne obiekcje co do domku mam, ale to i tak cud, że domek właśnie ją chciał.
To matka maluszków viewtopic.php?f=1&t=205402
Reasumując, jednego bezdomnego kota mniej, to bardzo nieadopcyjny kot, a jednak znalazła swoich ludzi (chociaż już ich pogryzła :oops: ) ale wybaczyli jej, bo chcą jej pomóc.
Czasem warto podjąć próby pomocy bezdomniakom, a nie tylko zanosić im karmę.....
Brać jednego ze stada i poszukać mu domu, potem kolejnym.
Nigdy też nie zostawiłam kocicy bez sterylizacji, bo wiedziałam czym to grozi.
To by było tyle w temacie.

Obrazek Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40250
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lut 11, 2021 7:38 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Szylka, Agatka w DS

No to potrzymam aby sie wzajemnie w sobie zakochali :) :ok: :ok: :ok:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35112
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw lut 11, 2021 7:47 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Szylka, Agatka w DS

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 11, 2021 10:05 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Szylka, Agatka w DS

Aniu, cieszę się z domu dla Agatki :D .Wspaniale!

Resztę cały czas ogłaszam :ok:
Lolusia, Misię i Basię ludzie często wrzucają do ulubionych :)
Może coś z tego będzie :201461
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw lut 11, 2021 10:56 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Szylka, Agatka w DS

LimLim pisze:No to potrzymam aby sie wzajemnie w sobie zakochali :) :ok: :ok: :ok:

Pani to już zakochana, Agatka musi zaufać tak jak mnie. :ok:

Dziękuję Gosiagosia i nawzajem. :1luvu:

JoasiaS pisze:Aniu, cieszę się z domu dla Agatki :D .Wspaniale!

Resztę cały czas ogłaszam :ok:
Lolusia, Misię i Basię ludzie często wrzucają do ulubionych :)
Może coś z tego będzie :201461

Ja też się cieszę i to bardzo Joasiu. To domek koło Pabianic, więc z dowozem nie miałam problemu. :ok:

Dziękuję Joasiu za pomoc w ogłaszaniu :1luvu: czasem ktoś zadzwoni z dalszych stron ale potem to zbyt daleko. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40250
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lut 11, 2021 11:36 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Szylka, Agatka w DS

Anna61 pisze:Dziękuję Joasiu za pomoc w ogłaszaniu :1luvu: czasem ktoś zadzwoni z dalszych stron ale potem to zbyt daleko. :(

Te naprawdę dobre domy nie boją się odległości i na takie właśnie domy liczę, robiąc te ogłoszenia :ok: :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Czw lut 11, 2021 22:45 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Szylka, Agatka w DS

JoasiaS pisze:
Anna61 pisze:Dziękuję Joasiu za pomoc w ogłaszaniu :1luvu: czasem ktoś zadzwoni z dalszych stron ale potem to zbyt daleko. :(

Te naprawdę dobre domy nie boją się odległości i na takie właśnie domy liczę, robiąc te ogłoszenia :ok: :ok:

Dzisiaj zadzwoniła pani ze Zduńskiej Woli, ale jak się dowiedziała, że koło Łodzi jest kotek to szybko zrezygnowała, bo daleko. :roll:
I tak bym tam nie dała kotka, po dom przy ulicy i jej kotek zginął pod kołami, a był u niej tylko 5 miesiecy od małego.
Oczywiście próbować trzeba ale i też uważać. :ok: :ok:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40250
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lut 12, 2021 12:55 Re: Niechciane, chore...takie tam biedy. Szylka, Agatka w DS

Kubuś ma chyba coś z pęcherzem, :( na cito do lekarza muszę jechać, a tak miałam nadzieję, że nie będę musiała się ruszać z domu w taką pogodę. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40250
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 268 gości