Niechciane, 8 maluszków-6 w DS.+1 malusia.Zmiana adresu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 25, 2023 6:58 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Dobrze, że jakoś w sumie nieźle się ta kraksa wozu wyjaśniła. Mam nadzieję, że ktoś się zakocha w obydwu kotkach razem, Fajnie się patrzy na zapzyjaźnione kociaste.

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie mar 26, 2023 9:06 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Kiciuś i Miluś taki cudowny duet, oby ktoś się zakochał :ok: :1luvu:

Kicia, nie było mnie chwilkę :oops: a dziewczynka się rozdrapała, super, że się goi :)
Aniu od kwietnia będzie przelew troszkę wyższy (ceny teraz to kosmos i zadeklarowana kwota starcza na coraz mniej i mniej)

Apropos auta, dobrze że tak wyszło bo ostatnimi czasy ubezpieczyciele to chętnie tylko składkę biorą, potem to już tylko użeranie się z nimi...

makrzy

 
Posty: 966
Od: Sob sie 04, 2018 14:23
Lokalizacja: śląsk

Post » Nie mar 26, 2023 20:03 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

aga66 pisze:Dobrze, że jakoś w sumie nieźle się ta kraksa wozu wyjaśniła.

To nie była kraksa, ktoś coś źle zrobił i dochodzenie do wszystkiego samemu,pomimo składek w pzu oc ac nw ale i ubezpieczenie mieszkania też.
aga66 pisze: Mam nadzieję, że ktoś się zakocha w obydwu kotkach razem, Fajnie się patrzy na zapzyjaźnione kociaste.

Ale tylko tylko te dwa się lubią, znaczy Kiciuś lubi Milusia, bo niestety inne, szczególnie upodobał sobie strachliwą Wikusię i ją terroryzuje. :( Pilnuję ale czasem nie przyuważę i tylko krzyk słyszę. Potem dolatuje do niej też Gabi z tym samym zamiarem. :(
Kiciuś boi się Gabi, chociaż jej, bo ta broni małych które już małe nie są.

Kiciuś i Wiki :(
Obrazek

Gabi i Wiki
Obrazek

Wiki
Obrazek

makrzy pisze:Kiciuś i Miluś taki cudowny duet, oby ktoś się zakochał :ok: :1luvu:

Kicia, nie było mnie chwilkę :oops: a dziewczynka się rozdrapała, super, że się goi :)
Aniu od kwietnia będzie przelew troszkę wyższy (ceny teraz to kosmos i zadeklarowana kwota starcza na coraz mniej i mniej)

Niestety zero odpowiedzi na duet.
Kicia chyba najmniej się rozdrapywała jak mam purinę one z wołowiną. mokre je saszetki felixa i whiskasa i to jedyne mokre jakie chce jeść.
Bardzo dziękuję, teraz każdy grosz na wagę życia, bo o zdrowiu mowy nie ma przez te ceny.
Ostatnio sobie i mężowi leki wykupiłam za 270 zł. mało trupem nie padłam jak cenę powiedziała. :(

Kicia i Kiciuś
Obrazek

makrzy pisze:Apropos auta, dobrze że tak wyszło bo ostatnimi czasy ubezpieczyciele to chętnie tylko składkę biorą, potem to już tylko użeranie się z nimi...

Dla mnie jest dziwne to, że w pierwszej wersji przyznali wypłatę, ale to była kwota zbyt niska i poprosiłam o rozliczenie bezgotówkowe i zastępczy samochód (oboje mamy karty parkingowe i bez samochodu nie możemy zostać) i potem odpowiedź, że jednak nie mogą wypłacić, bo wiatr był.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon mar 27, 2023 19:34 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Biedna Wikusia, jest przeurocza, szkoda, że Kiciuś i Gabi tak do niej :(

ziuku

Avatar użytkownika
 
Posty: 610
Od: Nie wrz 11, 2022 11:31

Post » Wto mar 28, 2023 8:49 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

ziuku pisze:Biedna Wikusia, jest przeurocza, szkoda, że Kiciuś i Gabi tak do niej :(

No niestety, albo hołubi się tylko osobiste koty i nie pomaga innym biedom, albo liczy się na to, że jakoś to będzie. Na pewno nigdy nie zakładałam, że mogę zostać z tymi podopiecznymi...a najgorzej boli gdy ludzie dzwonią, a ja nie mogę już pomóc, gdy te które mam pod opieką są w potrzebie. :(

Chłopaki już są duże, i jak zaczną się ganiać to chałupę roznoszą. :strach: :wink:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto mar 28, 2023 20:51 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Część kociarni :201461

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro mar 29, 2023 18:07 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Wikusia chora. Kropelkuje krwią. :(
Byłam z nią i Maciejkiem u weta.
Dostała zastrzyki Wiki i jutro znowu wyjazd do miasta na kontrolę.
Co do Maciejki, to u weta nie ma szczepionki z chlamydią i nawet w hurtowni też nie.
Jest tylko tzw, kombajn za 90 zł.ale w hurtowni mają posprawdzać czy może gdzieś indziej są.
Wzięłam też receptę na tą maść dla Kici polecaną przez maczkową i już wykupiłam, będzie na zaś.

Obrazek

Zapakowane czekają na wyjazd do weta.
Obrazek Obrazek
Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie kwi 02, 2023 19:04 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Jeszcze raz chciałam podziękować naszym darczyńcom którzy wsparli moich podopiecznych w marcu, czyli mb, taizu oraz osobom anonimowym. :1luvu:
Dziękuję też makrzy i casica za opiekę wirtualną Kici i Misi w marcu. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie kwi 02, 2023 20:48 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

I jak Wikusia? Straszne to kropelkowanie jest. Nie wiem jak temu zapobiegać zupełnie. A Wiki to przecież mloda kotka jest?

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon kwi 03, 2023 16:20 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Ojej Wikusiu, wielkie :ok: :ok: :ok: za powrót do zdrowia.
aga66 pisze:I jak Wikusia? Straszne to kropelkowanie jest. Nie wiem jak temu zapobiegać zupełnie. A Wiki to przecież mloda kotka jest?


Ja mojej kotce profilaktycznie 2-3 razy w tygodniu posypuję mokrą karmę odrobinką proszku
D mannoza, z tego co piszą to działa na takie problemy, u nas też póki co ok.
Chyba Pibon też stosuje u swojego kota i ma pozytywne doświadczenie.

makrzy

 
Posty: 966
Od: Sob sie 04, 2018 14:23
Lokalizacja: śląsk

Post » Pon kwi 03, 2023 19:36 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

aga66 pisze:I jak Wikusia? Straszne to kropelkowanie jest. Nie wiem jak temu zapobiegać zupełnie. A Wiki to przecież mloda kotka jest?

Najprawdopodobniej na tle stresowym to było, a u Zuzi (tej czarnej w lutym wyadoptowanej) też zdarzyło się na tle stresowym choć miała 10 miesięcy, także reguły nie ma co do wieku.
Już jej przeszło po lekach ale muszę pilnować, aby Kiciuś ją atakował. :(

makrzy pisze:Ojej Wikusiu, wielkie :ok: :ok: :ok: za powrót do zdrowia.
aga66 pisze:I jak Wikusia? Straszne to kropelkowanie jest. Nie wiem jak temu zapobiegać zupełnie. A Wiki to przecież mloda kotka jest?


Ja mojej kotce profilaktycznie 2-3 razy w tygodniu posypuję mokrą karmę odrobinką proszku
D mannoza, z tego co piszą to działa na takie problemy, u nas też póki co ok.
Chyba Pibon też stosuje u swojego kota i ma pozytywne doświadczenie.

Dobrze wiedzieć o tym proszku, postaram się zapamiętać, bo zapewne chorowitce Tolusi by się przydał.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon kwi 03, 2023 19:47 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

3 kwietnia1983 roku czyli 40 lat temu
... i ślubuję Ci: miłość, wierność i uczciwość małżeńską, oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż, Panie Boże Wszechmogący, w Trójcy jedyny i wszyscy święci”.

Obrazek Obrazek

Mam 2 córki, 3 wnuków, i chyba jestem spełniona jako mama i babcia. :D
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon kwi 03, 2023 23:40 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Ogromne gratulacje :) I kolejnych wieeeeeelu lat razem. I to, co napisaś o swoim spełnieniu- wielu ludzi nie może tego o sobie powiedzieć, więc to chyba taki prywatny, życiowy sukces :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto kwi 04, 2023 9:32 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

Gratulacje z powodu tak pięknej rocznicy :1luvu: :1luvu: :1luvu:

makrzy

 
Posty: 966
Od: Sob sie 04, 2018 14:23
Lokalizacja: śląsk

Post » Wto kwi 04, 2023 20:54 Re: Niechciane...takie tam biedy... Milka, Zuzia, Miki w DS.

maczkowa pisze:Ogromne gratulacje :) I kolejnych wieeeeeelu lat razem. I to, co napisaś o swoim spełnieniu- wielu ludzi nie może tego o sobie powiedzieć, więc to chyba taki prywatny, życiowy sukces :)

Dziękuję. :)
I jak to w życiu bywa, nie można mieć wszystkiego, a ja chciałabym być zdrowa, bez tej operacji ponad 30 lat temu, po której stałam się osobą niepełnosprawną z winy lekarzy w szpitalu Kopernika w Łodzi.

makrzy pisze:Gratulacje z powodu tak pięknej rocznicy :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Dziękuję :)
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: gjakubowska i 331 gości