DYLEMAT. TRZECI KOT W DOMU????-piszcie-Maciej sie ugina;)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 22, 2005 11:15

zosia&ziemowit pisze:Zdaje się,że tytuł mało aktualny, Maciej się ugina pod czwartym koteckiem chyba. :D


Zosia, ja tego tematu nie uaktualniam :lol:
a Maciej może i się ugina tyle, że je się ni eugnę póki co :wink:
Obrazek

Magija

Avatar użytkownika
 
Posty: 15173
Od: Sob cze 05, 2004 11:34
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 22, 2005 11:26

APEL OD LUKRECJI (byłam to z nią rozmawiałam :twisted: )

Kochane duze ludzie, u was jes całkiem sympatycnie, duża - ciebie tez bardzo kofam, nawet jak chces mnie ugotować w duzej torbie :). I ja tak sobie myślę, ze fajnie by było zostać. Ja bym wam (tobie duza najbardziej) mrucała mrucanki do snu i w ogóle... I gzecna bym była jak nie wiem. Nawet sama mogę spsątać podłogi (wyfroteruję je futerkiem :)). No to jak, załatwiłam sobie mieszkanko? :) Bo mnie u was naprawdę dobze :1luvu: - to dla ciebie duza :)
Obrazek

Maggda

 
Posty: 1527
Od: Sob lut 05, 2005 16:21
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 22, 2005 11:47

Maggda pisze:APEL OD LUKRECJI (byłam to z nią rozmawiałam :twisted: )

Kochane duze ludzie, u was jes całkiem sympatycnie, duża - ciebie tez bardzo kofam, nawet jak chces mnie ugotować w duzej torbie :). I ja tak sobie myślę, ze fajnie by było zostać. Ja bym wam (tobie duza najbardziej) mrucała mrucanki do snu i w ogóle... I gzecna bym była jak nie wiem. Nawet sama mogę spsątać podłogi (wyfroteruję je futerkiem :)). No to jak, załatwiłam sobie mieszkanko? :) Bo mnie u was naprawdę dobze :1luvu: - to dla ciebie duza :)


koffana Lukrunie, jak pójdziesz do pracy to pogadamy :wink: a serio, nie mogę, bo nie wezme już żadnej innej bidy :(
Obrazek

Magija

Avatar użytkownika
 
Posty: 15173
Od: Sob cze 05, 2004 11:34
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sie 07, 2005 0:18

Magija pisze:
Maggda pisze:APEL OD LUKRECJI (byłam to z nią rozmawiałam :twisted: )

Kochane duze ludzie, u was jes całkiem sympatycnie, duża - ciebie tez bardzo kofam, nawet jak chces mnie ugotować w duzej torbie :). I ja tak sobie myślę, ze fajnie by było zostać. Ja bym wam (tobie duza najbardziej) mrucała mrucanki do snu i w ogóle... I gzecna bym była jak nie wiem. Nawet sama mogę spsątać podłogi (wyfroteruję je futerkiem :)). No to jak, załatwiłam sobie mieszkanko? :) Bo mnie u was naprawdę dobze :1luvu: - to dla ciebie duza :)


koffana Lukrunie, jak pójdziesz do pracy to pogadamy :wink: a serio, nie mogę, bo nie wezme już żadnej innej bidy :(

hehe właśnie przez przypadek znalazłam ten wątek :twisted:
Lukrunia ofkors została :twisted:
Obrazek

Magija

Avatar użytkownika
 
Posty: 15173
Od: Sob cze 05, 2004 11:34
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sie 07, 2005 11:27

Magija pisze:
Magija pisze:
Maggda pisze:APEL OD LUKRECJI (byłam to z nią rozmawiałam :twisted: )

Kochane duze ludzie, u was jes całkiem sympatycnie, duża - ciebie tez bardzo kofam, nawet jak chces mnie ugotować w duzej torbie :). I ja tak sobie myślę, ze fajnie by było zostać. Ja bym wam (tobie duza najbardziej) mrucała mrucanki do snu i w ogóle... I gzecna bym była jak nie wiem. Nawet sama mogę spsątać podłogi (wyfroteruję je futerkiem :)). No to jak, załatwiłam sobie mieszkanko? :) Bo mnie u was naprawdę dobze :1luvu: - to dla ciebie duza :)


koffana Lukrunie, jak pójdziesz do pracy to pogadamy :wink: a serio, nie mogę, bo nie wezme już żadnej innej bidy :(

hehe właśnie przez przypadek znalazłam ten wątek :twisted:
Lukrunia ofkors została :twisted:

Ofkors.... :D
Tylko tytuł trza zmienić bo liczba kotów jakby insza...

zosia&ziemowit

 
Posty: 10553
Od: Wto maja 04, 2004 18:30
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sie 07, 2005 11:31

:lol:
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Nie sie 07, 2005 11:46

:ok: :D

Olinka

 
Posty: 11075
Od: Pt wrz 24, 2004 16:21
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie sie 07, 2005 18:10

:ryk: czytałam i .....długo nie mogłam sie połapac że daty takie jakies przedawnione i ilośc kotów......., nic mi sie nie zgadzało :ryk:
ale zrozumiałam ze sie chcesz dokocić :smiech3:

koc-cat

Avatar użytkownika
 
Posty: 1101
Od: Sob lis 13, 2004 14:00
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sie 08, 2005 21:39

:twisted: zamierzam wyrobić sobie wizytówkę "PROROK"
Obrazek

Maggda

 
Posty: 1527
Od: Sob lut 05, 2005 16:21
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sie 08, 2005 21:47

Moja droga ,absolutnie nie ma sie nad czym zastanawiac . Ja zaczelam od jednego. Pozniej wzielismy drugiego, pozniej dwa kocieta kolejne, a pozniej cztery nastepne. W tej chwili dobytek jest podzielony miedzy nas i mame , ktora mieszka pietro nizej. Ona ma 4 i ja mam 4. Jest super. Naprawde nie robi roznicy czy sa dwa , trzy czy cztery. NIe zastanawiajcie sie. Adoptujcie jakiegos nieszczesnika potrzebujacego rodzinnego ciepla. POczatki moga byc trudne ale pozniej bedzie super. U mojej mamy cala 4 spi razem, mimo ze z poczatku byly male problemy akceptacyjno-daptacyjne. :lol:
Obrazek
Obrazek

catalina

 
Posty: 1528
Od: Sob kwi 16, 2005 10:31
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon sie 08, 2005 22:18

catalina pisze:Moja droga ,absolutnie nie ma sie nad czym zastanawiac . Ja zaczelam od jednego. Pozniej wzielismy drugiego, pozniej dwa kocieta kolejne, a pozniej cztery nastepne. W tej chwili dobytek jest podzielony miedzy nas i mame , ktora mieszka pietro nizej. Ona ma 4 i ja mam 4. Jest super. Naprawde nie robi roznicy czy sa dwa , trzy czy cztery. NIe zastanawiajcie sie. Adoptujcie jakiegos nieszczesnika potrzebujacego rodzinnego ciepla. POczatki moga byc trudne ale pozniej bedzie super. U mojej mamy cala 4 spi razem, mimo ze z poczatku byly male problemy akceptacyjno-daptacyjne. :lol:


Moja droga, ależ ja się absolutnie nie zastanawiam, Broń Boże :wink: :lol:
Obrazek

Magija

Avatar użytkownika
 
Posty: 15173
Od: Sob cze 05, 2004 11:34
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 29, 2006 20:48

trzy koty to jak dla mnie stanowczo za mało.. w domu (kawalerka) mam jednego, ale jeżdżę z nią do moich rodziców gdzie są 2. więc trzy w jednym mieszkaniu 76m to prawie nic. dopiero się zauważa,że ktoś mieszka:) a i tak najczęściej aktywne są 2 młodsze a starsza 5latka najczęściej śpi albo przygląda się dość pogardliwie harcom "bachorów" ;) u mnie drugi kot (też kotka) jest w drodze, ale zastanawiem się,czy ktoś praktykował 3 koty w kawalerce? ja mam 25 m i myślę, że 3 to mogłoby być już za ciasno..
LOVE IS REVOLUTION !!!
mój blog http://vegan-share.blogspot.com/
mimblaObrazekbukaObrazek Obrazek

snowcherry

 
Posty: 88
Od: Śro gru 27, 2006 21:51
Lokalizacja: Legionowo

Post » Pt gru 29, 2006 21:07

To zależy chyba, jak się koty dogadają. Ja wzięłam trzeciego m.in. do towarzystwa dla drugiego, bo nie mógł sie dogadać z najstarszą kotką (wałściwie ona z nim, bo to brutalny burak, a ona stateczna dama). Teraz mam na tymczasie jeszcze jedną kotkę, nie ma zgrzytów, a jak były dwie dodatkowe, to też było ok, tylko miałam więcej sprzątania, czego nie lubię :twisted:

Magija, ja ten wątek musze przeczytać od początku, w świetle obecnych wydarzeń można go chyba potraktoważ jako humorystyczny :lol:
Dylemat - trzeci kot w domu... :ryk:
Przepraszam, ale na widok twojego podpisu sama gęba mi się śmieje, zwłaszcza po ostatniej zmianie :1luvu:
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30208
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

Post » Pt gru 29, 2006 21:33

Ja sobie tez przeczytalam i przypomnialam. Pare słów tez tu skrobnęłam. U mnie ilośc sie nie zmienila ale Panda jest u Kamy2 .No i trzecim kotem jest Arni. Nie mialam szczęścia do tego trzeciego. najpierw Panda a potem Hoody wyemigrowaly ode mnie do nowych domkow.Wiem ze sa szczęśliwe i to jest najwazniejsze.Takie zycie..hm.. ale watek w tym kontekscie jest humorystyczny :lol:
Żegnaj Budusiu......tęsknimy

moś

 
Posty: 60858
Od: Wto lip 06, 2004 16:48
Lokalizacja: Kalisz

Post » Sob gru 30, 2006 11:01

moś pisze: ale watek w tym kontekscie jest humorystyczny :lol:

:lol: :lol: :lol: To fakt :twisted:
Obrazek

Maggda

 
Posty: 1527
Od: Sob lut 05, 2005 16:21
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 272 gości