Koci koszmar

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 07, 2019 12:16 Koci koszmar

Cześć :)
Mam problem z moim dwuletnim kastratem.
Od pewnego czasu sika gdzie popadnie mimo, że kuwetę ma czystą. Żwirek też używam ciągle ten sam i jakoś wcześniej było wszystko ok.
Fred uwidział sobie jedno miejsce na dywanie, moje kapcie i ścierki kuchenne :/ :/ :/ Sika do zlewu w kuchni i na czyste naczynia. To jest już jakiś koszmar. Nie wiem jak go tego oduczyć i dlaczego to robi. Parę miesięcy temu miał zapalenie pęcherza, leczyłam go, jeździłam do kliniki, wyzdrowiał. I nawet wtedy nie robił takiego syfu. :/ Proszę doradźcie jak sobie z tym poradzić, bo nie mam już sił na walkę z siuśkami. :/

Ciemka88

 
Posty: 2
Od: Śro sie 07, 2019 12:05

Post » Śro sie 07, 2019 13:39 Re: Koci koszmar

Ponowić badania :!: :!: :!:
Kota boli i o tym komunikuje
Obrazek

andorka

 
Posty: 13124
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Śro sie 07, 2019 18:57 Re: Koci koszmar

andorka pisze:Ponowić badania :!: :!: :!:
Kota boli i o tym komunikuje

Też tak myślę.
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34264
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Czw sie 08, 2019 12:47 Re: Koci koszmar

Czyli może być jakaś choroba? :( Dodam, że siusia poza kuwetą wtedy gdy nie ma nikogo w domu, bo załatwia się też do kuwety normalnie.

Ciemka88

 
Posty: 2
Od: Śro sie 07, 2019 12:05

Post » Czw sie 08, 2019 14:33 Re: Koci koszmar

Moja kotka sikała poza kuwetą jak była chora, sikała na łóżko, pościel. Oprócz pecherza na pewno coś mu dolega, albo nawrót choroby. Nawet jak wet powie Ci że wszystko ok, konsultowałabym i szukała przyczyny u innego. W moim przypadku to sie sprawdziło, kot wyleczony nie sika poza kuwetą. Koty to bardzo czyste zwierzęta i bez przyczyny nie robią takich rzeczy jak piszesz.

Olka_W

 
Posty: 156
Od: Śro sie 08, 2018 11:48

Post » Czw sie 15, 2019 22:14 Re: Koci koszmar

Sprawdź koniecznie, czy nie ma nawrotu problemów z układem moczowym. Badanie powinno być wykonane ze świeżej próbki moczu. Warto byłoby zrobić także usg.
Jeśli kot jest zdrowy, znajdź sensownego behawiorystę i nie trać nadziei :) Gdzie mieszkasz? Może uda nam się kogoś polecić.
Obrazek

ryśka

Avatar użytkownika
 
Posty: 33138
Od: Sob wrz 07, 2002 11:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: CyharlesSmuts, kotcsg, Mhml, Szymkowa, Zeeni i 257 gości