SUROWICA - FELISERIN - prośba o pomoc w zbiórce

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 28, 2019 17:16 SUROWICA - FELISERIN - prośba o pomoc w zbiórce

Kochani!
Pozwalam sobie wkleić link do zbiórki... Czy mogę Was prosić o malutkie wsparcie, albo choć o udostępnianie? Obawiam się, że kwota jest duża, i nie uzbieramy... :(
W zeszłym roku 6 kociaków nam odeszło na panleukopenię - w tym mój Feniks... :( Gdybyśmy mieli Feliserin na czas! W tym roku nie możemy dopuścić, by się to powtórzyło! Musimy być przygotowani!

https://pomagam.pl/surowica-feliserin

Każde udostępnienie i każda choćby złotówka jest na wagę złota!
Dziękuję!!!
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon lip 29, 2019 8:37 Re: SUROWICA - FELISERIN - prośba o pomoc w zbiórce

Ważne
Taki lek winien być 'pod ręką".
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lip 29, 2019 9:00 Re: SUROWICA - FELISERIN - prośba o pomoc w zbiórce

Bastet, panleukopenia jest tylko groźna jesienią? Pytam, bo rzeczywiście w ubiegłym roku na tę chorobę odeszła nasza malutka Agatka. Była u nas od lipca, ale ciągle leczona antybiotykami i nie zdążyliśmy zaszczepić. Kilka lat temu na to samo odszedł nasz Jerzyk, ale to było w lutym.

Bruna

Avatar użytkownika
 
Posty: 539
Od: Czw mar 09, 2017 19:10

Post » Pon lip 29, 2019 9:42 Re: SUROWICA - FELISERIN - prośba o pomoc w zbiórce

Właściwie zagrożenie jest przez cały rok, zależy gdzie jest ognisko choroby. Jednak u nas najczęściej kociaki chorują jesienią-zimą, nie wiem czemu :( Poza tym nie mamy ani jednej fiolki, i bez surowicy po prostu leżymy :(
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon lip 29, 2019 17:08 Re: SUROWICA - FELISERIN - prośba o pomoc w zbiórce

Bastet pisze:Właściwie zagrożenie jest przez cały rok, zależy gdzie jest ognisko choroby. Jednak u nas najczęściej kociaki chorują jesienią-zimą, nie wiem czemu :( Poza tym nie mamy ani jednej fiolki, i bez surowicy po prostu leżymy :(

A z tym nie zgodzę się.
Znam DT gdzie pp była w różnych terminach roku. Teraz koty kocą się cały rok. W środku zimy kocice już są w ciąży lub rodzą. Wystarczy kilka dni odwilży by towarzystwo poszło w cug.
Dla schronów, przytulisk i takich tam wiosna jest groźna bo jest wysyp kociąt. A to ułatwia chorobie atak. Do tego wysokie temperatury, wilgoć, skupisko kotów...
Co nie zmienia faktu, że surowica winna być dostępna w każdym momencie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lip 29, 2019 17:53 Re: SUROWICA - FELISERIN - prośba o pomoc w zbiórce

Tak. Napisałam, że to jest różnie z pp. U nas tak akurat było. I to prawda, że surowica powinna być pod ręką cały czas...
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Mojo97, polalala i 225 gości