Patmol

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 15, 2020 7:07 Re: Patmol

pibon pisze:Dobrze, ze kotkom smakowalo! Ja tez ostatnio sprobowalam pierwszy raz wieprzowine dla kotow, kupilam karkowke i faktycznie 3 kotkom smakowala i wyczyscily sobie od razu zabki, bo w duza kostke im pokroilam i musialy zuc.
Jednak ciezko czasem z miesem (jakoscia?) utrafic. W zeszlym tygodniu musialam zrobic zapas mielonek i pomyslalam, ze sprobuje drozsze mieso tym razem, zeby zobaczyc, czy chetniej beda jadly surowe. Kupilam 35 kg miesa firmy Tyson, ktore jest duzo drozsze od miesa wlasnych marek marketow, zmielilam, poporcjowalam. Normalnie zjadaja, ale nie zauwazylam, zeby chetniej je jadly niz to tansze mieso. Jednak krolik jest najbardziej lubiany i zawsze znika najszybciej.

niezła ilość -35 kg Obrazek

U mnie nie ma droższe/tańsze , po prostu jest mięso w ladzie z mięsem w sklepie i już. Jak moja suka uważa, że mięso z danego sklepu jest niedobre -to w tym sklepie nie kupuję. teraz mam zaakceptowane dwa sklepy, i właśnie markety, i jedne sklep taki targowy, bo sklep mięsny, zdaniem mojej suki, ma niezadowalającą jakość.

Patmol

Od: Śro gru 30, 2009 14:03

[poprzednia]