Przetrzymanie kota :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 19, 2019 17:14 Przetrzymanie kota :(

Witam jestem tu nowa... i mam problem z sąsiadka. :( w tamtym roku w schronisku w maju przyszedł na świat nasz Figo, w listopadzie daliśmy mu nowy dom ( mamy umowę, ksiazeczke zdrowia i ma chip). Około 2 msc temu Figo uciekł z domu był kotem nie wychodzącym, po około miesiącu dowiedziałam się gdzie on jest, poszłam do sąsiadki porozmawiać i odzyskać kota ale ona idzie w zaparte że nie odda go. Mąż też chodził i rozmawiał ale ta Pani nas zwyzywala i grozi nam sądem o nękanie. Wezwalismy dzielnicowego, który był u niej 2 razy i nic nie podzialał....wczoraj 18.07.2019 był ostatni raz i Pani powiedziała że żąda od nas około 30 tyś za kota bo twierdzi że on jest u niej 9msc (9msc x 100zl dzień) co według Was mogę jeszcze zrobić? Dodam że wejść na posesję i zabrać kota nie mogę bo od rana do wieczora są spuszczone psy które obcego nie wpuszcza

Monia,,,Figo

 
Posty: 1
Od: Pt lip 19, 2019 16:42

Post » Pt lip 19, 2019 18:52 Re: Przetrzymanie kota :(

Skoro macie książeczkę a kot ma chip (czyli sytuacja jest klarowna) to trzeba szybciutko zawiadomić nie tyle dzielnicowego, skoro taki mało obrotny a Policję, z zarzutem przetrzymywania Waszego kota i próby wyłudzenia pieniędzy. Skoro mówiła tak do dzielnicowego to macie rewelacyjną kartę przetargową.
Po zaginięciu kota szukaliście go?
Bo skoro to Wasza sąsiadka to zakładam że ona nie szukała właściciela znalezionego kota? Nie było ogłoszeń w okolicy?
Sprawdzaliście to po zaginięciu?
Wasza aktywność po zaginięciu kota to ważna sprawa.
Bo jeśli ona pozamieszczała wszędzie ogłoszenia a Wy ani jednego, w dodatku nie przeglądaliście ogłoszeń, nie zgłaszaliście nigdzie zaginięcia kota, nie szukaliście go - to może być trudno. I w sumie nie dziwne.

Blue

 
Posty: 23494
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Pt lip 19, 2019 18:57 Re: Przetrzymanie kota :(

Hmm, no tak wakacje się zaczęły i dzieciom się nudzi. Sorry, ale to brzmi niedorzeczne. W necie też nie ma żadnych informacji o zaginionym kocie o takim imieniu.

Szukam_kotki

 
Posty: 525
Od: Sob lut 03, 2018 7:53

Post » Sob lip 20, 2019 5:20 Re: Przetrzymanie kota :(

Mi to też wygląda mało lotnego trolla :|
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Zeeni i 300 gości