(5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 04, 2019 21:39 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Splakalam się okropnie. Wracałam trochę oczyszczona i lepiej mi się jechało. Choć prawa ręka bez sil ze zmeczenia.
Zabrałam juz do domu większość rzeczy. Mieszkanie jest gotowe. Tylko lodówka. I trzy detale. Tzn czasochlonne,ale jak nie zrobię to tez będzie dobrze.
Jutro miałam pojechać przepisać jedna działkę na siebie, bo jest na to pół roku od śmierci,czyli termin we wtorek. Prezes dzwonił czas jakiś temu do siostry. Dzwonie wiec przed chwila i pytam o której on na tam być jutro dokladnie,a ona ze...nie wie...
Wszystko mi opada,wszystko... nawet nie mam numeru do tego prezesa,zeby się dowiedzieć..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sie 05, 2019 9:02 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Nie spalam w nocy, trochę nad ranem, ale czuje się lżej. Pasa deszcz. Nie będę się martwić działka, na spokojnie załatwię to jutro. Prezes jest naszym sąsiadem, nie sądzę aby już w środę dysponował działka bo minęło pół roku.
Mama by powiedziała "spokojnue,nie panikuj"..
Dobrego tygodnia wszystkim :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sie 05, 2019 9:39 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Oby się udało z tą działką! I wyrazy podziwu za wszystko, co robisz w mieszkaniu - już chyba niedługo będzie gotowe! :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60134
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sie 05, 2019 9:50 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

jolabuk5 pisze:Oby się udało z tą działką! I wyrazy podziwu za wszystko, co robisz w mieszkaniu - już chyba niedługo będzie gotowe! :ok: :ok: :ok:

Juz jest gotowe. Tylko lodówka. Juz zabrałam rzeczy do domu. Mogę wynająć w każdym momencie.
Jest cudnie. Naprawdę. Jestem bardzo z siebie zadowolona. W końcu przyszedł czas w moim życiu kiedy głośno mowie,ze coś dobrze zrobiłam, chyba się starzeje!!! :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sie 05, 2019 12:20 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Dostałam PITERKI , ale fajne ! a jakie miękkie! :201494 :201494 :201494

Anna2016

 
Posty: 10441
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pon sie 05, 2019 16:05 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Anna2016 pisze:Dostałam PITERKI , ale fajne ! a jakie miękkie! :201494 :201494 :201494

Ciesze się bardzo, że Ci się podobają!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sie 05, 2019 16:09 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Wracam. W pociągu padlam, przespalam połowę podróży.
Ale - mieszkanie wysprzatane! :piwa:
Uporalam się z lodówka. Efekt jest,sama nie mogę uwierzyć...
O łazience kolezanka,ta od materacy, jak dostała Zdjęcia napisala,ze się nie spodziewala aż takiego efektu.
Jeszcze nigdy dotąd w życiu tyle nie sprzatalam...
Jestem bardzo zmeczona,bardzo...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sie 05, 2019 19:15 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Jesteś wielka!!! Mnie już dawno przerósł ogrom prac, o których tu piszesz.
Teraz tylko porządni najemcy potrzebni.
Trzymam kciuki.

Agwena

 
Posty: 805
Od: Sob maja 19, 2018 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sie 05, 2019 19:17 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Niedługo będę w domu. Mogę futerka id soboty same, aż się boje co zastane.nasikane między pralka a ściana w łazience było już w sobotę rano,nie miałam czasu odsunąć i sprzątać. Podejrzewam Milenkę niestety.. okaże się. Na pewno będą bardzo stesknione. Kupiłam im indyka w olsztynie..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sie 05, 2019 19:19 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Agwena pisze:Jesteś wielka!!! Mnie już dawno przerósł ogrom prac, o których tu piszesz.
Teraz tylko porządni najemcy potrzebni.
Trzymam kciuki.

Dzieki.
Teraz dla mnie po sprzątanie mojego mieszkania to pikuś. A jeszcze pół roku temu było nie do ogarnięcia :ryk:
A to wszystko jeszcze trzeba wiedziec,ze ja nienawidzę sprzątać. Nienawidzę. A taka gratka mi się trafiła. Ech.. :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sie 05, 2019 19:21 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Tym większy szacun. :)
Rozumiem doskonale, bo ja też nienawidzę sprzątać. Mam prawdziwy wstręt do tej czynności. :)
Głaski dla stęsknionych dziewczyn. :)

Agwena

 
Posty: 805
Od: Sob maja 19, 2018 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sie 05, 2019 19:34 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Przy kotach sprzątanie to praca generująca depresję: nigdy nie osiąga się stanu w pełni posprzątanego, bo w godzinę z powrotem zrobią chlew.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14666
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pon sie 05, 2019 19:35 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

mziel52 pisze:Przy kotach sprzątanie to praca generująca depresję: nigdy nie osiąga się stanu w pełni posprzątanego, bo w godzinę z powrotem zrobią chlew.

Dokładnie. Mnie chyba najbardziej dowala wykopywanie zwirku na jeszcze nie do końca wyschnieta podłogę... lub rzyg.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sie 05, 2019 19:37 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Mnie najbardziej rozwaliła cieknąca z kota biegunka przy rzęsistku...

Agwena

 
Posty: 805
Od: Sob maja 19, 2018 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sie 05, 2019 20:10 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Agwena pisze:Mnie najbardziej rozwaliła cieknąca z kota biegunka przy rzęsistku...

Fakt.. :strach:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Gosiagosia, Zeeni i 146 gości