(5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 26, 2019 5:48 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzenia11 pisze:Spalam od 21 chyba do teraz. Na bóle pomaga apap na razie. Bardziej dokuczają mi zawroty głowy niż ból, a teraz obudziłam się cała spocona. Juz nie wiem czy taka potliwość to cecha migreny...

Menopauza? W promocji :mrgreen:

Potliwość przy migrenach miałam zawsze. Szczególnie w późniejszej fazie migrenki było bardzo dokuczliwe. Wręcz wyżymać można ubrania, piżamki.
Torecan bardzo , mnie, pomaga na zawroty głowy i odruchy hafciarskie.
Ale każdy jest inny.

Marzenko, zdrowia życzę. Niech się te okropieństwa skończą.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw wrz 26, 2019 14:14 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Wystarczy trochę nerwowości, aby tępość umysłu i pełzający = wkurzający bo dotkliwy ból wrócił.
Właśnie wyszła szefowa. Jak na mój stan we wtorek i to co mimałam do zrobienia to czego nie zrobiłam to pryszcz. Obiektywnie to też niewielka tak naprawdę sprawa.
Ale najgorsze jest że wzrasta mi poczucie komplentego braku kompetencji w tej robocie, krótko rzecz ujmując= ze się do niej nie nadaję. Znowu mi się płakać chce.
idę łyknąć apap.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw wrz 26, 2019 14:19 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Nadajesz się. Ja w takim stanie jak Ty byłaś to mogłam tylko się położyć i zasnąć. Jak Ty w ogóle dałaś radę pracować, to bardzo podziwiam! :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw wrz 26, 2019 14:25 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

jolabuk5 pisze:Nadajesz się. Ja w takim stanie jak Ty byłaś to mogłam tylko się położyć i zasnąć. Jak Ty w ogóle dałaś radę pracować, to bardzo podziwiam! :ok:

To był k0szmar, sama nie wiem jak praowałam. Z każdą godziną było gorzej plus zmęczenie no i nerwy spowodowane zadaniami bardzo ważnymi... szłam wolno, chodziłam tylko wtedy gdy musiałam.. jakoś się udalo.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw wrz 26, 2019 14:27 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

To tylko profesjonalista by sobie poradził. Jesteś profesjonalistką :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw wrz 26, 2019 16:11 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzenia dałaś radę :ok: :ok: :ok: jak ból przejdzie to i w pracy będzie łatwiej, lepiej.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Czw wrz 26, 2019 16:55 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Dzisiaj mam powtórkę z rozrywki. Może nie aż tak silne zawroty głowy, no ale są. Kurde/. Może ja mam jednak jakiegoś guza w mózgu.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw wrz 26, 2019 17:32 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzenia11 pisze:Dzisiaj mam powtórkę z rozrywki. Może nie aż tak silne zawroty głowy, no ale są. Kurde/. Może ja mam jednak jakiegoś guza w mózgu.

Nie masz guza tylko stres i zmęczenie swoje robią. Od miesięcy w nich żyjesz i tak to się odbija.
Mnie lekarz nawet zabronił czytać czy w necie siedzieć. Ew pozerkać przez okno na zieleń.
Wypoczynku potrzeba!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw wrz 26, 2019 17:38 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

ASK@ pisze:
Marzenia11 pisze:Dzisiaj mam powtórkę z rozrywki. Może nie aż tak silne zawroty głowy, no ale są. Kurde/. Może ja mam jednak jakiegoś guza w mózgu.

Nie masz guza tylko stres i zmęczenie swoje robią. Od miesięcy w nich żyjesz i tak to się odbija.
Mnie lekarz nawet zabronił czytać czy w necie siedzieć. Ew pozerkać przez okno na zieleń.
Wypoczynku potrzeba!

Chyba masz rację. Oby. Poczytałam o objawach guzów mózgu no to jeszcze tak się nie dzieje.
A ostatni czas, ostatnie tygodnie to: Rzecznik Praw Pacjenta, zbliżające się koszmarne rocznice zachorowań i śmierci (już niedługo , w pażdzierniku, Mikunia..)oraz załatwianie spraw związanych z notariuszem, z przepisaniem działki itp. Dużo bodźców. I jesień..
Wypoczynku? :D TADAM !!! Jadę w piątek w nocy na trzy dni do Jastrzębiej Góry :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt wrz 27, 2019 0:14 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

I to jest super wiadomość :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt wrz 27, 2019 7:07 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

:ok: Udanego odpoczynku.
Ja wyrosłam z migren koło czterdziestki

kasia.winna

 
Posty: 668
Od: Pon paź 05, 2015 14:22

Post » Pt wrz 27, 2019 9:07 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Obudziłam się bez jakiegokolwiek bolu i innych dolegliwości, z takim uczuciem lekkości i normalności. Ciekawe jak będzie jak wstanę. Na razie leżę i głaszcze Notusie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt wrz 27, 2019 9:28 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Chwilo trwaj! :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt wrz 27, 2019 14:30 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Jest nieźle - gdybym się nie bała to bym napisała, ze calkiem dobrze, nawet normalnie.
Zaczełam się cieszyć z wyjazdu, choc we wtorek ta migrena to mogła być też wywołana pewnym niemiłym - dyplomatycznie rzecz ujmując-incydentem z nim związanym. ale już zapominam, trochę, na tyle, żeby nie zaśmiecać i nie psuć sobie wyjazdu pierwszego, w celach odpoczynkowych, od 10 lat!!!
częściowo się spakowałam przed pracą.
Ja wiem, ze to moze źle wyglądać - mam tyle długów, wszystko wisi na dwóch włoskach (już nie na jednym, na szczęście, ale ciąglel krucho), no ale... jak tak się zamartwiałam w sierpniu gdy jeszcze mieszkanie nie bylo wynajęte i próbowałam łapać cokolwiek się da, zeby choć trochę kasy było to sobie uprzytomniłam, że to moje życie ostatnio to jest bez sensu, że jakbym miała umierać teraz to bym miała wspomnienia jedynie pracy i długów, zmęczenia stresu i nic więcej.. A nie o to mi chodzi. Dlatego postanowiłam sobie, ze jak już wynajmę mieszkanie to muszę pojechać gdzieś na weekend. I - o mały włos bym wróciła w swoje tryby - nie no tyle długów, trzeba spłacać itp, no ale wpłaciłam 120zł zaliczki na noclegi no i klamka zapadła.
Przy okazji się okazało, że powrót jest pendolino (a nie samochodem, jak obiecywala koleżanka, a we wtorek już zmieniła zdanie)... no i zonk, nie ma mozliwości kupienia tańszych biletów bo to za późno się okazało. weszłam na stronę internetową w celu szukania jakiegoś najbardziej korzystnego cenowo polączenia a tam info, że pendolino w poniedziałek wieczorem jest za 49zł za osobę. Hmmm, idę do kasy a tam info, ze nie, że 150zł.. no to znow do internetu, no i się okazalo, ze warto kupować w sieci bo to są internetowe promocje i jak najbardziej jest oferta Super Promo, czy jakos tak. Więc pojadę sobie pendolino na miejscu przy stoliku, żeby nie było.. :smokin:
Noclegi dwa, też chyba w dobrej cenie, w willi 100m od morza 50zł za noc za osobę, A jeść nie muszę dużo przecież...
No i żeby nie było - osoby u których mam długi zapytałam, czy mogę oddać nieco później niż się umawialiśmy, własnie z powodu wyjazdu... zgoda jest - dziękuję!! choć niektorych nie ma na forum, no ale też mogę tu podziekować. :1luvu:

Tu jadę :smokin: http://www.willa-abrazja.pl/
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt wrz 27, 2019 14:45 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Udanego wypoczynku i ładnej pogody :ok:
"Akceptacja śmierci i protest przeciw niej: dwie nieusuwalne strony naszego życia." (L.Kołakowski)

fili

 
Posty: 3143
Od: Pon paź 10, 2005 10:14
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Doris2, polalala, Szymkowa i 234 gości