(5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sie 17, 2019 19:28 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Ja też bardzo współczuję. Ja teraz z całej rodziny mam tylko ciotecznego brata (też chorego na nowotwór) :(
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60130
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sie 18, 2019 9:17 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Współczuję :(

Anna2016

 
Posty: 10441
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Nie sie 18, 2019 9:47 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Strasznie dużo śmierci... Ogromnie współczuję.

Agwena

 
Posty: 805
Od: Sob maja 19, 2018 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sie 18, 2019 11:23 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Jestem.
Tygodniowy kryzys nieco osłabł.
Ale ciągle jestem senna i z planów niewiele zrobiłam.

Milenka - troszkę mnie martwi, jakas smutna jest. Nie jadła/słabo jadła kilka dni, ale od dwóch je dużo, bo jest mięso, miękkie (pierś z kurczaka i mielone). Zapisałam ją na środę 28.08 na usg do dr Marcińskiego, zobaczymy jak się ułozy sytuacja, najwyżej pójdę później. Poluję na mocz, ale ona rano robi siku dużo wcześniej niż ja wstaję, a ostatnio nie mogę się obudzić.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

I ciekawostka - DeeDee i MIlenka to siostry, z osobnych miotów. Deeś miała taki brązoworudy podszerstek a Milenka białoszary. Po śmierci Dee u Milen ki się pojawił brązoworudy podszerstek, naprawdę, nie żartuję, wcześniej nie miała. A teraz, zobaczcie

ObrazekObrazekObrazek
Tu widać, taki szeroki pas przed karkiem
Obrazek
ObrazekObrazek

Milenka jest strasznie, ale to strasznie spragniona głaskania, uwagi na wyłącznośc, tulenia, noszenia na rękach.. dzisiaj głaskałam ją całą godzinę non stop i nie miała dość. A wcześniej przed 10 min przerwą głaskałam ją 20 min..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sie 18, 2019 11:33 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Notka - mam wrażenie, że jest ciut lepiej, ale wygryza się cały czas, no moze troszkę słabiej, a na pewno nie bardziej. Nie odstępuje mnie na krok. Rywalizuje z Mileną o mnie. MIauczy i domaga się głaskania, zabawy, obecnosci w poblizu. Strasznie przezywa jak wychodze z domu. Siada w przedpokoju i miauczy. Śpi przy mojej głowie. Podobnie jak Mika czeka na pościelenie łóżka i wskakuje od razu.
Teoretycznie powinnam z nią iść na kontrolę w przyszłym tygodniu, ale pójdę później, w kolejnym. NIe mam absolutnie pieniędzy, a bazarki stoją.. I nie mam jeszcze zrobionego badania qpy..

ObrazekObrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sie 18, 2019 11:37 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Śliczne dziewunie. Lubię bure z białym. I czarne też :1luvu:
Spokojnej niedzieli
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sie 18, 2019 11:39 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Nuteczka - najmniej zsocjalizowana od maleńkości ewidentnie nadrabia braki. Wydaje się być kotem któremu nic lub najmniej coś dolega. Łobuzuje, odgania Milenę ode mnie za co dostaje po łbie, dopiero od jakiegoś czasu, ale już Milenka się broni. Nutka ma do kontroli oko, bo ma czarne przebarwienia (oby to to, a nie nic innego). No i jako jedyna nie miała badań ządnych w tamtym roku..

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sie 18, 2019 11:43 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sie 18, 2019 11:53 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Nuteczka ma śliczną twarzyczkę.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sie 18, 2019 12:30 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Fajne masz koty :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60130
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sie 18, 2019 18:49 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

jolabuk5 pisze:Fajne masz koty :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Taasss... bardzo. A jakie proludzkie :evil:
Odwiedziła mnie dzisiaj Iwonami i mogła jedynie zobaczyć tylna łapę Nutki i Notki i zaspany pysk Mileny z góry szafy. Koty w pełnej krasie pokazałam jej..na zdjęciach. :oops: wstyd.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sie 18, 2019 19:26 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Dlaczego wstyd? Koty są dla nas, nie dla gości :twisted: Jak do mnie ktoś przychodzi, to się też dziwi, gdzie jama te 6 kotów :twisted:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60130
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sie 18, 2019 19:51 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Wiem, wiem... zawsze Dee broniła kociego honoru i wychodziła do gości.. a teraz łomot uciekających łapek tylko slychac.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sie 18, 2019 21:33 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Milenka :1luvu: faktycznie na niekórych zdjęciach ma smutną minkę :( , oby szybko udało się sprawdzić jej stan zdrowia :ok: Dziwne faktycznie to przebarwienie futerka....może coś jej dolega?
A Notka, ma ładniejsze futerko niż na poprzednich zdjęciach :ok:
Za zdrowie wszytkich trzech koteniek :ok:

Anna2016

 
Posty: 10441
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pon sie 19, 2019 10:37 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Milenka jest smutna. I jakas taka... zagubiona, jkakby się jej nudziło albo nie wiedziała co ma ze sobą zrobić. Chodzi po mieszkaniu, pomiaukuje, jak się schowa do szafy doi pudełka to wcale nie śpi tylko lezy z półotwartymi oczkami... No nie wiem. Boje sie o nią i tyle. I to jest taki sam lęk jak miałam o Dee w marcu, tylko ze wtedy sobie mówiłam, ze jestem histeryczka i panikara. Ale moze teraz będzie inaczej choćby dlatego że o tym mówię. Oby.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 105 gości