(5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sie 09, 2019 11:33 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzenia11 pisze:
SabaS pisze:Ależ Milenka ma piękne oczy , wpadłam po uszy :) ...a Nutka czarnulka jest prześliczna, kocham czarne koty :1luvu:
Marzeniu - spokoju na weekend, powodzenia w szukaniu dobrych lokatorów i wypoczynku.

Dzięki :1luvu:
Tiaaa.... Milenka czaruje i manipuluje spojrzeniem. Fakt. Do tego gada i manipuluje głosem. Więc nie dziwcie się, zem jest totalnie pod kapciem, wrrróć, łapą kocią i robię jak mi zamiauczą.. :wink:

:ryk:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt sie 09, 2019 13:26 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzenia11 pisze:Kilka zdjątek - udało mi się dogadać z kompem..

Milenutek
Obrazek
Nutulek
Obrazek
-w ukochanym miejscu DeeDee na parapecie..
Obrazek

Śliczne masz kotki! :201461 Za zdrowie kocie i Twoje! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 09, 2019 13:28 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Nie no zdecydowanie lepiej się czuję - wtorek był już kiepski, środa i czwartek wybitnie złe. Dzisiaj dużo lepiej, ale mnie jeszcze troszkę trzęsie, w sensie dreszcze mam niewielkie..
W pracy luźniej nieco, mam uwagi do dokumentów i to wprowadzę i na szczęscie nic nowego. Moze trochę odpocznę przed jutrzejszym porannym zrywem.

BAZARKI:
viewtopic.php?f=20&t=193141
viewtopic.php?f=20&t=192910
viewtopic.php?f=20&t=191175

nieustannie zapraszam prosząc o pomoc, dla Notki i Milenki, jak się da..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sie 09, 2019 17:41 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Przeanalizowałam zamówienia i co kupowałam Notce do jedzenia rok temu, gdy najwiekszym problemem była jej alergia.. Okazuje się, ze ja caly czas mniej więcej oscyluję wokól tego jedzonka. Choroba Miki to zamówienie raz czy dwa tego co ona lubiła jeść a Notka nie powinna, potem w trakcie choroby Mamy było podobnie, tzn zamawiałam kilka razy ulubione saszetki DeeDee, które również uwielbia Notka, ale strasznie się po nich drapie.. I teraz mam takie wnioski:
-albo te kilka razy, biorąc pod uwagę długość utrzymywania się alergenu w organizmie, dały efekt w postaci ibd
-albo sucha karma, której z racji kosztów nie kupuję, czyli Wildcat Bhadra 0 w zamian dostawały Happy Cata a teraz Porta21 Finset
-albo odkłaczacz miamora zawierający słód
-albo jest tak, ze za ibd nie tylko u notki się kryje alergia, ale też jest element psychogenny, idiopatyczny, czyli reakcja na stres.
Wprawdzie zdania mamy w tym zakresie z gusiek1 :1luvu: różne, ale ja naprawdę uważam stres za potężnego wroga moich kotów. Deeś umarła ze stresu. U Miki stres zapoczątkował równinę pochyłą jeśli chodzi o pnn.
Ciekawe jest to, ze one trzy liżą się i wyrgyzują dokładnie tak samo. Jak si kiedyś zawezmę i powalczę z aparatem/kamerą w telefonie to nagram. Normalnie drapanie,lizanie, wygryzanie synchroniczne. naprawdę nie wiem o co chodzi. Wszystkie się zalergizowały? Być może.
Ja się nie upieram przy swoim. Ale jakoś mam poczucie, że sytuacja jest nieco zlożona.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sie 09, 2019 18:10 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Gdy w Olsztynie myłam słynną lodówę słuchałam Scorpionsów... Może dlatego tak dobrze mi poszlo.. :wink:

Ostatnio edytowano Pt sie 09, 2019 19:52 przez Marzenia11, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sie 09, 2019 18:19 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Tak bardzo mi ich brakuje, tak bardzo... Dlaczego Losie, odebraleś mi tych, których kochałam tak mocno? Dlaczego wszystkich w tak krótkim czasie? Po co mi ta lekcja? Mojego czarnego sloneczka, które uwielbiało mnie ponad wszystko , o pieknych oczkach, przekrzywionym łebku, biegnące do mnie na małych lapkach zn ogonkiem w górze, mruczące i nie opuszczające mnie ani na chwile podczas nocy, mojej Mamy, małej, kruchej istoty i mocnym charakterze, dobrej, cichej, nie upominajacej si o swoje, ufającej ludziom i że jak będzie potrzebna pomoc to ją dostanie, z ktorą grałam w karty, piłam razem kawę mimo odległości, rozwiązywałam krzyżowkę przez telefon, z którą tanczyłam jeszcze dwa tygodnie przed tą straszną nocą, moją burasię, kochaną, mądrą księżniczkę, o niezłomnym charakterze, trochę opuszczoną przeze mnie, ale kochaną ponad życie, a wszystkie braki nadrabiałyśmy będąc same w Olsztynie, choć pewnie za rzadko byłyśmy, maleńką kicię, która śmierć Mamy przypłaciła własnym życiem... Wszystkie mi odebrałeś podły Losie.. i co, teraz jest dobrze? Jest ok? Wszyscy są szczęśliwi? Tego było potrzeba? Pewnie tak, tylko nie wiem komu..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sie 09, 2019 19:16 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sie 09, 2019 19:23 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Znalazłam na fb - i roześmiałam się w głos:

"Na górze róże,
na dole kuweta,
adoptuj kota
i rzuć faceta"

cudne, co? :ryk: :ryk: :ryk:

i słuchamy dalej...



Ostatnio edytowano Pt sie 09, 2019 19:52 przez Marzenia11, łącznie edytowano 3 razy
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sie 09, 2019 19:29 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

:ryk: :ryk:

Anna2016

 
Posty: 10404
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pt sie 09, 2019 19:40 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Świetna rada :lol:
Marzenko, wrzucaj może te swoje linki na yt tak, żeby pokazywał się filmik, a nie link - wystarczy skopiowany adres wkleić pomiedzy literki y, które masz na górze ramki, na samym końcu (po kolorze tekstu). Na pewno wiecej osob będzie w nie zaglądało :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 09, 2019 19:50 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

jolabuk5 pisze:Świetna rada :lol:
Marzenko, wrzucaj może te swoje linki na yt tak, żeby pokazywał się filmik, a nie link - wystarczy skopiowany adres wkleić pomiedzy literki y, które masz na górze ramki, na samym końcu (po kolorze tekstu). Na pewno wiecej osob będzie w nie zaglądało :D

ooo,dzięki za wskazówkę. Czyli pomiędzy dwa y?
Czyli tak? Dobra próba?

ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sie 09, 2019 19:51 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

aaaa... widzisz.... już jestem mądrzejsza. dzięki :D :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sie 09, 2019 20:15 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Też mnie kiedyś nauczyła czitka - potrzebne mi było do Kącika Muzycznego :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 09, 2019 20:40 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Ale bla bla bla cara nie opanowałam. I jade jutro pkp.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sie 09, 2019 20:41 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

A te małe literki d to do czego sa?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jacek1982 i 261 gości