(5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 14, 2019 17:20 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzeniu jesteśmy i zaglądamy na wątek i podczytujemy co się u Ciebie dzieje :1luvu: :ok: :ok: kciuki za realizację planów. Wygłaskaj kotunie ode mnie. Wszystkie trzy :201461

SabaS

 
Posty: 4508
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Nie lip 14, 2019 18:20 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Bardzo Ci dziękuję. Bardzo.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie lip 14, 2019 18:51 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Pomyślnego tygodnia, spokojnego.

Anna2016

 
Posty: 10443
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Nie lip 14, 2019 19:15 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzeniu, czytam z przeskokami, ale mniej więcej wiem o co chodzi. Z własnego doświadczenia też wiem, że jak jest taki trudny czas, to się jakimś dziwnym cudem człowiek mobilizuje, bo musi. Ale potem przychodzi czas dobry, taki, żeby właśnie sobie poniebyć, a potem przychodzi uśmiech. I takie analizy do tyłu, jak ja sobie poradziłam, skąd te siły, to niemożliwe :roll: I ten dobry czas też przyjdzie, jeszcze chwila, zobaczysz, wszystko się przewali i poukłada :ok:
A co do pomysłu ewentualnego wynajęcia mieszkania komuś kto wyremontuje, to była bym bardzo ostrożna. Ludzie cuda obiecują i tylko bałaganu narobią i dopiero potem trzeba będzie szukać prawdziwych fachowców. Ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie, może nie mam racji.
Powodzenia i systematycznie byle do przodu! To są teraz tylko kretowiska, o które się potykasz. Mocno ściskam Ciebie i te upierdliwe koty :wink: !
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17874
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie lip 14, 2019 19:43 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzenia11 pisze:
aga66 pisze:Uwaga na używane meble bo ludzie masowo wyrzucaja/sprzedają za bezcen zapluskwione. Wiem na bank bo tak się dzieje w jednym z bloków na warszawskich Bielanach gdzie jest plaga tego paskudztwa. A sytuacja niełatwa Marzeniu, pozdrawiam.

Masz rację!!!! Kurcze, dzięki, bo kompletnie o tym zapomniałam.. To chyba sobie odpuszczę, bo przeciez nikt się nie przyzna do prawdy.. a jak inaczej będę miała pewność, ze nie ma robactwa?


Popatrz używanych mebli w komisach. Kiedy wynajmowałam m2, a stare prl'owskie wersalki się rozpadły kupiłam za 600,00 zł sofę + 2 fotele czyli komplet praktycznie bez śladów używania. W komisie są mniejsze szanse na zameldowane robactwo, bo liczy się prestiż na rynku i zysk.

Chikita

 
Posty: 6403
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Nie lip 14, 2019 20:19 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

O,komis,swietny pomysł.
Czitka,ja już w to wierze,ze się przewali. I wiem jak bardzo potrafię się zmobilizować i ile mnie to potem kosztuje.. ogrom.
Dzięki Waszej wielkie pomocy i ogromnemu wsparciu wszystko się uda wszystkiemu podolam. To wiem. Dziekuje.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie lip 14, 2019 20:40 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Marzenia11 pisze:Bazarki podsumowane,tylko musze wysłać pw.
Na razie jadę do koleżanki piwnicy szukać rzeczy do mieszkania. To czego nie znajdę a jest potrzebne będzie kupione w środę w Ikea. W czwartek będzie poszukiwanie lodówki i innych na olx i ew kontakt i umawianie się. W piątek ogłaszam mieszkanie do wynajęcia a w sobotę jedziemy na rdzy dni obie, będziemy dalej pracować i pokazywac,jesli będą chetni.
Taki plan. A życie go zweryfikuje..

Obie... czyli z siostrą?
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie lip 14, 2019 21:06 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

kwiryna pisze:
Marzenia11 pisze:Bazarki podsumowane,tylko musze wysłać pw.
Na razie jadę do koleżanki piwnicy szukać rzeczy do mieszkania. To czego nie znajdę a jest potrzebne będzie kupione w środę w Ikea. W czwartek będzie poszukiwanie lodówki i innych na olx i ew kontakt i umawianie się. W piątek ogłaszam mieszkanie do wynajęcia a w sobotę jedziemy na rdzy dni obie, będziemy dalej pracować i pokazywac,jesli będą chetni.
Taki plan. A życie go zweryfikuje..

Obie... czyli z siostrą?

Nie,z koleżanką. Ta od zdjęć ze slubu..
Siostra się nie odzywa,juz czwarty tydzien..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie lip 14, 2019 21:07 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Już myślałam :(
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pon lip 15, 2019 15:13 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Znowu walczę z maszynami.tym razem biletomatem do kupowania biletu miesięcznego. Może nie powinnam kupować 13go,no ale nie pomyslalam.scenariusz identyczny jak z pkp. Pieniądze ściągnięte z konta a bilet nie zakodowany na karcie... wkurzylam się i jeżdżę na gape.spedzilam teraz upojna godzinę odsyłana w cztery różne miejsca i jedyne to mogłam złożyć reklamacje, która mogą rozpatrywac..14 dni.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 15, 2019 15:14 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Komis to niezły pomysł. Kiedyś, jak kasy mało było, kupiłam zamrażarkę za jakieś niewielkie pieniądze. Chodziła 9 miesięcy w trudnych warunkach, bo na odkrytym balkonie, narażona na deszcz i upał, więc całkiem przyzwoicie. :)
Czytam i trzymam kciuki za powodzenie planu.

Agwena

 
Posty: 805
Od: Sob maja 19, 2018 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lip 15, 2019 15:15 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Pozytywy: dostałam od gusiek1 garnki do mieszkania i cudeńka na bazarek dla dzieci, dziękuję!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 15, 2019 15:15 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Agwena pisze:Komis to niezły pomysł. Kiedyś, jak kasy mało było, kupiłam zamrażarkę za jakieś niewielkie pieniądze. Chodziła 9 miesięcy w trudnych warunkach, bo na odkrytym balkonie, narażona na deszcz i upał, więc całkiem przyzwoicie. :)
Czytam i trzymam kciuki za powodzenie planu.

Dziękuję!!!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 15, 2019 19:18 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

Ja CHYBA NAPRAWDĘ pójdę do lekarza, stopa daje mi do wiwatu okropnie. Właściwie boli mnie do połowy łydki. Leżę i dycham ledwo :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 15, 2019 19:19 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU... tęsknię okropnie..

:(
może altacet?

Anna2016

 
Posty: 10443
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: DavidBlopy, JustinModia, kasiek1510 i 404 gości