(5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lis 29, 2019 0:46 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic.

Bolało Milenkę :( Dobrze, że udało Ci się podać lek!
Nieustająco :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60372
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lis 29, 2019 6:56 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic.

Biedactwo. Mocne kciuki i mizianki :201461 :201461

Anna2016

 
Posty: 10459
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pt lis 29, 2019 8:26 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic.

W dalszym ciągu kciuki za was obie.

kasia.winna

 
Posty: 676
Od: Pon paź 05, 2015 14:22

Post » Pt lis 29, 2019 9:39 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic.

Dziękujemy. Jest Milenka w popłochu. Ale chciałam oddzielić podanie bunondolu do pyszczka od całych działań kroplówkowych z obawy o zachłyśnięcie. uciekła za wersalkę. o 10 zaczynam dawać kroplowkę.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lis 29, 2019 11:35 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic.

Udało się. Dzisiaj była spokojniejsza niż wczoraj, wiec poszło szybciej. Ale wystraszony schowała się w dziurę za pudełka no po prostu nie wiem jak się musiała skulic,zeby tam się zmieścić i tylko uszy i oczy wielkie widziałam. Strasznie smutny pychol. Na szczęście jutro już tylko jeden zastrzyk. I na szczęście zjadła śniadanie, w dwóch podejsciach,ale zjadła.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lis 29, 2019 11:36 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic.

Żal Milenki, że się tak strasznie stresuje, a Ty pewnie razem z nią. Jeszcze tylko troszkę musicie wytrzymać i będzie ok. Nieustające :ok: :ok: :ok: i :201461 i :201428

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt lis 29, 2019 11:39 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic.

SabaS pisze:Żal Milenki, że się tak strasznie stresuje, a Ty pewnie razem z nią. Jeszcze tylko troszkę musicie wytrzymać i będzie ok. Nieustające :ok: :ok: :ok: i :201461 i :201428

Najgorsze za nami (tfu,tfu,tfuuuu). Ja mam całe sztywne plecy, że skrętu w bok zrobić nie mogę. Dobrze,ze weekend, odpocznie, z kotami posiedzę. Notka i Nutka też wystraszone. Ale d,iewczyny na siebie nie prychaja. To duży plus. Dobrze, że zdecydowałam się na kupienie tego feliwaya mimo dużej ceny.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lis 29, 2019 17:11 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic.

Siedzę jak wywłok w pracy. mieni mi się przed oczami i generalnie trudno mi cokolwiek robić. nie to ze mi się chce spać, chce mi się nic nie chcieć i nie musieć. Tylko to na co mi w danej chwili chęć przyjdzie. Bolą mnie plecy jak jasny grom..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lis 29, 2019 19:39 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic.

Biedna Ty. Milenka nie taka biedna, bo zaraz będzie z nią lepiej niż przedtem :) szkoda, że nie mogła convenii dostać, no ale to wszystko dla jej dobra przecież.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt lis 29, 2019 19:57 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic.

kwiryna pisze:Biedna Ty. Milenka nie taka biedna, bo zaraz będzie z nią lepiej niż przedtem :) szkoda, że nie mogła convenii dostać, no ale to wszystko dla jej dobra przecież.

Nie mogła ze względu na wiek i nerki. I dobrze, skoro sama daję (jakoś) radę to po co dawać kotu bombę lekową. Nutka będzie musiala dostać, tu nie ma wyjścia... ale o tym tylko przez sekundę dzisiaj pomyślałam.. :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt lis 29, 2019 20:58 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic.

Marzenia11 pisze:Nie mogła ze względu na wiek i nerki. I dobrze, skoro sama daję (jakoś) radę to po co dawać kotu bombę lekową. Nutka będzie musiala dostać, tu nie ma wyjścia... ale o tym tylko przez sekundę dzisiaj pomyślałam.. :wink:


Trzymam kciuki za Milenke! Jak bedziesz dawac Nutce convenie, to dobrze dac z tym probiotyk. Zreszta Milence tez dobrze byloby dac, zawsze przy antybiotykach, a zwlaszcza u starszych kotkow.
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4248
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Sob lis 30, 2019 0:36 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic.

Milence to muszę dać święty spokoj i to jak najszybciej - jak weszłam do domu to po poszukiwaniach znalazłam rozpłaszczonego kota ukrytego za wersalką , który na mój widok uciekł na ugiętych lapach i z podkulonym ogonem. Nawet nie wiem gdzie się ukryła. Jak wyszła wygłaskałam, pogadałam, wyszłam, pobawiłam się z Nutką i Notką, znowu wygłaskałam, utuliłam itd ze dwa razy, po czym jak milenka się odprężyła i nawet wystawiła łepek na korytarz to bach, podałam do pyszczka bunondol. Znowu znikła. Ale kolacje zjadła.

Żeby nie było - wchodze na swoje piętro po godz. 22 a tu pod drzwiami domofonu sąsiedzi z dołu, ze im łazienkę zalałam. Nie ma mnie w domu od 10 rano, z trwoga wchodzę, patrzę - sucho. Ale teraz coś mnie tknęło - bo oni mają zalany sufit nad wanną. Odsunęłam wiadro od ściany, a tam przy ekranie mokro. Coś się pewne stało z rurami. Jutro pojde do nich i powiem, zapytam co mają zamiar dalej z tym robić, ale jedno jest pewne - zamiast leniwego poniedziałku czeka mnie wizyta hydraulika..

Tymczasem idę głaskać koty i obejrzeć "Księdza Mateusza " - jeden z kilku ulubionych seriali mojej kochanej Mamy...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lis 30, 2019 0:41 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic.

Marzeniu co jak co, ale na nudę to nie masz nawet szans ponarzekać. Wiecznie coś :(
Głaski dla koteczek :201461

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Sob lis 30, 2019 0:43 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic.

SabaS pisze:Marzeniu co jak co, ale na nudę to nie masz nawet szans ponarzekać. Wiecznie coś :(
Głaski dla koteczek :201461

Ano..
W planie na jutro jest nudzenie się i robienie coś jak mi się zechce.. :D Niech się uda! :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lis 30, 2019 0:45 Re: (5) Moja Rodzina TAM, ja TU...czas koszmarnych rocznic.

To za udany weekend :ok: :ok: :ok:

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aassiiaa i 522 gości